Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bekattant a fönök felesége! Segítsetek anyumnak! fórum

Bekattant a fönök felesége! Segítsetek anyumnak! (tudásbázis kérdés)


2008. nov. 18. 14:25

... nálunk nem megcsalásosdi volt a dolog, hanem egyéb. Az én főnököm felesége is nyaggatott egy darabig, hogy így... meg úgy... én pedig mindig mondtam, hogy én ebből itt nem érzek semmit, én ilyesmit itt nem tapasztalok. Ennyit. Soha semmi mást. Már nem nyaggat. :o))

Amúgy én tényleg úgy vagyok, hogy arról vagyok hajlandó tudni, azt vagyok hajlandó észrevenni, ami rám tartozik, mást nem. 25 éve titkárnőként dolgozom. ;)

13. katácskák (válaszként erre: 9. - Pircsi24)
2008. okt. 28. 02:36
Pedig mennyi ilyen élet helyzet van-sajnos.. De TE ne izgasddfel Magad, mert ártasz Magadnak-nagyon :( ezt nem kioktatásnak szántam. bocsi :)
2008. szept. 27. 07:16
Az hogy anyum miért állt vele szóba? Mert eddig is jóban voltak, és ki gondolta volna a fönökből hogy bejátsza ezt a storit és hogy a feleség most ezen lovagol, és "zaklatni" fogja a munkatársakat.
2008. szept. 27. 07:15

A férj elmondott mindent öszintén a feleségnek, és azt is hogy a családját választja és lezárta a kapcsolatát azzal a nővel. Most voltak pár napot kettesben el, hogy a házasságuknak jót tesz, ennek ellenére hivogatja anyumat is meg a nagy fönököt is, hogy ő el akar válni, meg mikor megy a férje dolgozni, mennyi szabija van stb. Tehát egyátalán nem bízik a férjében, holott már semmi oka, hisz a férje tartja a szavát, és anyumék se tudnának mást mondani, kerüli a nőt stb. Ezért írtam hogy bekattant, mert mostmár rajta múlik hogy a házasságuk valóban véget fog érni, hisz így viselkedik, egyfolytába a férje nyomába van otthon is.

Én is azon a véleményen vagyok hogy a magánügy az nem tartozik a munkahelyre, főleg nem a kollegárak, és nem lenne szabad onnan segítséget várni.


Én is elítélem a fönököt, hisz családos ember, és szemét dolgot müvelt, én is tudom milyen amikor megcsalják az embert, és elhagyják egy másik miatt. Tehát abszolut átérzem a feleség helyzetét, érzéseit, de mig én talpra tudtam állni, addig ez a feleség teljesen bezizzent, és nem tud reálisan cselekedni, pedig már a korai miatt is ezt várná tőle az ember. És neki lenne esélye hogy egy kis kilengés után helyreálljon a családi béke, de most tovább generálja a feszültséget. Igaziból a férje találkozgatott a nővel, esetleg csók ha volt, tehát annyira nem is lenne gázos a helyzet, és mondom öszintén a felesége elé állt.

10. cel
2008. szept. 26. 20:38
Teljesen egyet értek azokkal, akik úgy vélekednek, hogy a magán ügy nem való munkahelyre. Főnök és feleség beszéljék meg odahaza ügyeiket. Anyukád sokat nem tehet. Ha zaklatja a feleség telefonon, minden alkalommal mondja el, hogy nem áll módjában felvilágosítást adni.
2008. szept. 26. 20:14

Anyudnak nagyon határozottan és elutasítóan kellene a feleséggel szemben fellépni. Csak ezt látom olyan megoldásnak amiből ő jól jöhet ki.


Fel is bosszantott ez az egész. Hogy képzelik emberek hogy a felhasználhatnak másokat, mert nekik nincs bátorságuk kiállni?

2008. szept. 26. 20:11
Miért kéne Anyudnak kiadnia magát? Szerintem egyik mellé sem kell állnia. Helyében megmondanám a feleségnek hogy semmi közöm az ő családi ügyeikhez, ha problémájuk van oldják meg maguk és ne őt zaklassák. Ha valamit megakar tudni az asszonyka akkor a férjétől kérdezze. Anyud a munkájával foglalkozik és nem a hülye pletykákkal és hogy ki mit csinál nem érdekli. Mekkora szemétség már valakit ilyen kellemetlen helyzetbe hozni.
2008. szept. 26. 19:21
Bocsánat a 2. hozzászólónak szántam.
6. 2d539db31c (válaszként erre: 4. - Mortansen)
2008. szept. 26. 19:19
Elitélem a főnök viselkedését, de legalább annyire a feleséget is. A magánélet nem tartozik a munkahelyre. A titkárnőnek, vagy munkatársnak nem feladata egyikük mellett sem állást foglalni. Ez az ő ügyük, tisztázzák egymással otthon.
5. a1baa7edcc (válaszként erre: 2. - 025c5b6977)
2008. szept. 26. 19:14
Miert baratkozott vele anyukad?
2008. szept. 26. 19:12

A férjnek kellene a feleségével beszélnie és leállítani. A főnök főnökének pedig tényleg főnökként kellene viselkednie és a feleség tudtára adni, hogy amiket kérdez, hivatali titok, kívülállónak, még ha családtagról is van szó, nem adnak ki információt. Magánügyüket intézzék odahaza.

Édesanyádat sajnálom, nagyon kellemetlen belecsöppenni egy ilyen ügybe. Anyukád elmondhatja a feleségnek, hogy mint ember sajnálja a történteket, de szolgálati titkokat nem adhat ki, mert az állásával játszik. Punktum.

2008. szept. 26. 19:02

Már bocsi, de szerintem minden oka megvan a feleségnek, hogy "bekattanjon"!

Vagy te nem így gondolod?

Anyudnak nem sok választása van.

Vagy a nő mellé, vagy a főnök mellé áll, de egyik sem lesz jó... :-( Próbálja meg rávenni a pasit, hogy őszintén álljon a felesége elé, így anyukád "mentesül" a vallomás alól.

2008. szept. 26. 18:57

A story: anyum fönöke összejött egy fiatal kolleganővel, nem volt nagy románc, talán egy-két hónapig ha tartott. A fönök felesége néha levelezik anyummal, meg beszélnek telon. Egy ideje érzi anyum hogy a nő sejt valamit, de gondolta hogy ő nem avatkozik bele, de végülis a feleség leírta konkrétan hogy mi van, a férjének viszonya van és hogy el akarja őket hagyni. Mert előtte csak célozgató kérdéseket, meg dolgokat írtogatott.

A pasi azóta szakított a lánnyal, de a feleség elég gázos, telefonálgat anyunak, sőt a fönök fönökének is, tudni akar mindent, hogy mennyi szabija van a férjnek, hogy mikor van benn, mennyi a meló stb. Már nem tudják kezelni, se a nagy fönök, se anyum. Mondtam hogy tudassa vele eréjesen hogy ő nem fogja kiadni a fönökét, meg ez az ő dolguk, de nem hiszem hogy hatásos lesz mert eléggé bekattant a feleség.

2008. szept. 26. 18:54
Bekattant a fönök felesége! Segítsetek anyumnak!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook