Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kéne egy kis segítség! :) Zenével kapcsolatosan! fórum

Kéne egy kis segítség! :) Zenével kapcsolatosan! (beszélgetős fórum)


19. tinendo (válaszként erre: 17. - Wickucy)
2008. szept. 26. 19:20

Bon Jovi, Bryan Adams:

[link]



[link]

Ide beírod,h. melyik zenekart keresed s kidobja az albumaikat s meghallgathatod őket. :)


Sok sikert!

18. tinendo (válaszként erre: 4. - Wickucy)
2008. szept. 26. 18:51
17. Wickucy (válaszként erre: 14. - E004ab8014)
2008. szept. 26. 18:25
Óóóó, ismét csak köszönöm, köszönöm! Esetleg küldenél nekem privibe linkeket? Én is próbáltam keresni google- ba, de azt sem tudtam mit írjak be. Mostmár tudom, 80's rock. :)
16. e004ab8014 (válaszként erre: 13. - Wickucy)
2008. szept. 26. 18:09
Nem kivált, hanem feloszlottak, és ő utána szólóban folytatta. Egyébkét Phil Collins jóval poposabbra vette a hangzást a Genesishez képest :) De azért az sem olyan hű de durva zene.
15. virgilius (válaszként erre: 13. - Wickucy)
2008. szept. 26. 18:08
Hát mert a dobok mögött nem tudott eléggé érvényesülni. :)
14. e004ab8014 (válaszként erre: 5. - Wickucy)
2008. szept. 26. 18:07

De, van bennük közös :) Általában az egy korszakban és hasonló stílusban játszó zenekarok hangzása eléggé hasonló. A Queen, Bon Jovi, Genesis szerintem is simán beleférne, a Nirvanat nem ajánlom, az azért eléggé más már, Lenny Kravitzet meg alapvetően csajok szeretik :)) Kicsit nyálas. Szerintem szóba jöhet még az AC/DC, Guns'n'roses is akár, Dire Straits... de az "80's rock" címszóra rákeresve a google kismillió találatot ad, pont most néztem, hogy vannak külön ezzel a stílussal foglalkozó oldalak is :)

Sok sikert a keresgéléshez!

13. Wickucy (válaszként erre: 6. - Virgilius)
2008. szept. 26. 18:07
A Genesis is ugyanolyan zenét játszott, mint Phil Collins? (akkor meg minek vált ki? :D ezt csak úgy mellékesen :D )
2008. szept. 26. 17:58
Lehet, hogy Sting pláne Rod Stewart már nem egészen az ő világa. Sztem teljesen jó fej vagy, hogy próbálsz ebben is a kedvében járni. :) Reméljük, sikerül ráhibáznod. :)
2008. szept. 26. 17:54
Köszönöm, köszönöm. Queen- re meg Sting- re azért nem gondoltam csak, mert azok olyan kézenfekvők, talán még nekem is és Ő pont azokat nem vette, lehet, hogy oka van... De szerintetek, ha ezek közül vennék, vagy még bármi mást amit javasoltok akkor nem nyúlnék annyira mellé és biztos hallagtná azokat is, nem? Annyira hülyén érzem magam, de ilyenkor belegondolok, hogy szerintem Ő ugyanígy dilemmázna és gőze nem lenne róla, hogy nekem milyen CD- t vehetne. :) Ő se lenne biztos benne, hogy milyen előadók tartoznak abba a kategóriába amit én szeretek. :)
2008. szept. 26. 17:53
Rod Stewart például?
9. virgilius (válaszként erre: 8. - Agoca)
2008. szept. 26. 17:51
Abszolút. :)
2008. szept. 26. 17:51
Szerintem Sting is beleférne simán...
7. virgilius (válaszként erre: 4. - Wickucy)
2008. szept. 26. 17:49
Ez tényleg nem hard rock.
6. virgilius (válaszként erre: 5. - Wickucy)
2008. szept. 26. 17:49

Ha Phil Collins, akkor Genesis. Ő annak az együttesnek a tagja volt, mielőtt szólókarrierbe kezdett volna.

De a fentiek alapján pl biztos szereti a Queen-t is.

5. Wickucy (válaszként erre: 2. - E004ab8014)
2008. szept. 26. 17:47
Ez a 80- as évek már egy kiindulópont, köszönöm. Tényleg úgy vennék Neki valami újat, de félek, hogy durván mellé nyúlok. :) Számomra úgy hangzásra, vagy nem is tudom mire elég egyforma ezek közül mind. Vagy ebben is tévedek? :) Nincs bennük közös? Adhattok még előadó tippeket, de megnézem a műsorokat is, köszi! :)
4. Wickucy (válaszként erre: 3. - Tinendo)
2008. szept. 26. 17:43
Ez hard rock? A hard az nem valami durvább? :) Ezek olyan kis könnyedebb zenék annál. Vagy neki pont nem olyan hard CD- je van? :) A Drágám még valami rock & roll- ról beszélt. Abba a kategóriába nem sorolhatók?
3. tinendo (válaszként erre: 1. - Wickucy)
2008. szept. 26. 17:34

Szia.

Ők rock vagy hard rock zenekarok.

Nirvana, Bon Jovi, Lenny Kravitz...

2008. szept. 26. 17:33
A stílus rock, ahogy nézem, a '80-as évekből főleg, bár ők máig is aktívak. Tehát ebből az időszakból vennék neki a helyedben lemezeket... a VH1-on szokott lenni So 80's és 80's rock című műsor, szerintem válogathatsz azokból, amiket ott játszanak :)
2008. szept. 26. 17:30

Sziasztok!

Abszolút nem vagyok otthon abban a stílusban amit a párom hallgat. Bryan Adams az abszolút kedvenc. Most vett egy Aerosmith és egy Rolling Stones CD-t, van még Neki Phil Collins. Ők milyen sítlusban zenélnek? És mit vehetnék Neki én, ezekből kiindulva? Előre is nagyon köszi a segítségeteket! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook