Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Just -Nahrin termékek fórum

Just -Nahrin termékek (beszélgetős fórum)


1 2
14. borokajn (válaszként erre: 12. - Csenpapa)
2008. nov. 15. 16:09
Igen szedheti. Az októberi just-nahrin újságban pont erről írt Kovács doktornő.
13. a1baa7edcc (válaszként erre: 12. - Csenpapa)
2008. nov. 13. 23:03
Nem tudom, milyen keszitmenyrol van szo, de a legtisztabb, ha megmutatjatok a kezeloorvosanak, o majd az osszetetelebol megallapitja. Ha tartalmaz K vitamint, mindenkeppen varjon a szedesevel az orvos jovahagyasara.
2008. nov. 13. 22:48
sziasztok.os-ar-ten terméket vásároltam 72éves édesanyámnak.a lényeg hogy syncumárt szed vérhigitot,és nagyon fontos tudnom hogy a syncumár és az os-ar-ten szedése nem okoz komplikáciot.sajnos a syncumár szedése szinte minden más termék szedését gátolja..segitséget köszönöm
2008. szept. 26. 13:48

Ez vicces:))))

Igen,ilyesmiről már én is hallottam....Méregtelenítő kütyük ,hiperszuper hülyeségek(borsos áron),kihagyhatatlan termékbemutatók!Kész átverés!

Biztos nem hoxá-znak..:)))

2008. szept. 26. 13:38

És mielőtt kijönnek a cég fekete ruhás emberei és fejbelőnek:))) OFF:

Azon csodálkozom, nap, mint nap, mennyire néznek engem/környezetemet hülyének.

Anyukámnak tegnap akartak eladni valami biorezonanciás matracot félmillió forintért!!!!

És adtak volna hozzá rózsás, zománcos edénykészletet. Komolyan mondom, hogy a pénzéhség és a pofátlanság uralkodik mindenen.

2008. szept. 26. 13:33

Én csak a Nahrint használtam.

Csak a félelmetes ára miatt néztem meg az Eucasol összetételét.

Nagyon hányhatnékom van az olyan átverésektől, mint ez.

8000 forintért vehetsz 10 féle illóolajat, amiből kb 10-15, de lehet, hogy 20x 50 milliliter kutyulékot csinálhatsz.

Finoman szólva is, a cég ezt neked majdnem tízszeres áron adja. Hát, csak ezért írtam le az előzőeket.

8. emily32 (válaszként erre: 7. - Fda58604ed)
2008. szept. 26. 13:24
Az imm.erősítő,meg a vivi aloe?Arról mit tudsz/mondasz?Érdemes beruházni??
2008. szept. 26. 13:20

Az Eucasol spray összetételét néztem most meg.

Hát, jó nagy átverés!


Eukaliptuszolaj, rozmaring, fenyőolaj, mentaolaj, szegfűszeg, kámfor, menthol.

Van az Aromaxnak egy Antinfluenza nevű terméke, kb. 1500 Ft. Három féle összetételben kapható. Nekem specel most indiai citromfű, borsmenta, szegfűszeg illatú van itthon. Tavaly is használtam. Sőt, amikor kifogyott, magyam kevertem újat, gyógyszertári alkohol, és tetszés szerinti illóolaj. Pl. a Geránium nekem tetsző illat, és elmondhatjuk róla is, hogy baktériumölő. Vagy max. 1-2 csepp teafaolajat teszel bele, de teényleg csak annyit, és a többi finom illat elnyomja a teafaolaj büdiségét.

Lányok!!!

Ne vegyünk be mindent, és nem vegyünk megy 8000 forintért kutyult illóolajat!!!!

6. a9e1c02a7b (válaszként erre: 3. - Emily32)
2008. szept. 26. 13:08
Narosan narancs és Narosan áfonya volt itthon nekünk tavaly. Nem voltak hajlandóak bevenni a gyerekek, pedig jó ízük van, úgyhogy a hatékonyságukról nem tudok mit mondani. Utána meg nem tudtam, hogy meddig lehet eltartani és ki kellett dobni. Eucasol spray összetétele elvileg ugyanaz, mint a gyógynövény olajé, de mindkettő van itthon. Az olajat párologtatóba szoktam tenni télen, így az is tisztítja a levegőt. A spray-t akkor használom, ha hallom, hogy szortyognak a gyerekek éjszaka, odafújok a párnájukra egy keveset és elvileg jobban kapnak levegőt. Nagy változást nem vettem észre, de nem használjuk túl sűrűn. Erősítő fürdőt nem vettünk, mert itthon nincs kádunk, csak tusolónk, úgyhogy nem tudtuk volna használni.
2008. szept. 26. 13:04
Nekem is van egy ismerősöm,amióta ezt szedik a gyermekei,nem kapnak el minden bacit,vírust,sőt alig betegek.Nincs bennük állítólag tartósítószer sem.
2008. szept. 26. 12:59
Én a lányomnak tavaly télen a Narosan áfonyás löttyét adtam, mandulaműtét után. A sok betegeskedéstől eléggé le volt rongyolódva szegénykém, és étvágya sem nagyon volt. Ezt a terméket csak ajánlani tudom, látható volt az eredmény egy hónapon belül. Szerintem az összetétele is jó, így azt hiszem, idén téle is használni fogjuk, immunrendszer-erősítésre.
2008. szept. 26. 12:57
Inkább a vitaminok,immunrendszer erősítők érdekelnének(pl.Narosan,Vivi Aloe),Eucasol spray(levegő fertőtlenítés),erősítő fürdő...Csak mert nem olcsó,ezért gondolkodom...
2008. szept. 26. 12:49
Én beléptem, de nem vettem fél évig semmit, így töröltek. Előtte próbálgattem ezt-azt tőlük. A pudnigja nagyon fincsi és a müzlipor is jó. Viszont a fűszerek nem olyan natúrak, mint mondják. Van bennük ízfokozó is, úgyhogy igazán nem tudom, mivel jobb a boltinál. Az illóolajat is megvettem, levegőtisztításra, orrkidugításra használjuk. Nem rossz, de 8.000,-Ft-ot nem ér szerintem. Testápoló átlagos, elvileg babáknak is jó, gyakorlatilag az én kicsim bőre kicsattogott tőle. Pedig neki vettem. Melyik termék érdekel? Sokmindent vettem, de most így ezek ugranak be.
2008. szept. 26. 12:45
Kíváncsi lennék,hogy ismeri-e valaki a Just-Nahrin termékekeket és mi a véleménye róla?Ajánlották nekem,csak előtte közvéleménykutatnék....
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook