Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Just -Nahrin termékek fórum

Just -Nahrin termékek (beszélgetős fórum)


1 2
2015. jan. 16. 10:10
Az almaíró/barackíróról mi a véleményetek? Én egy dobozzal ittam meg, fogytam tőle valamennyit, de aztán nem vettem meg rögtön a következő dobozzal. De most jövő hétre újra rendeltem 2 dobozzal.
43. Tecó (válaszként erre: 42. - Dócy)
2014. ápr. 9. 08:48
Én tavasszal és összel iszom meg egy üveggel, szerintem nagyon jó méregtelenítő hatása van. A bosicó lúgositó hatással van.
42. Dócy
2014. márc. 18. 15:25
Valaki szedte a Basico-port, vagy az articsóka-keserűt?
41. twitti
2011. jan. 6. 12:49

Nekem a lakótársam családja Just-Nahrinozik. 3 gyerek van, néha a legkisebb elkap valamit az oviban, de amúgy egész télen semmi bajuk, ők majdnem minden terméket fogyasztanak.

Én magam Nahrofit kávét, írót, müzlit, basicot, van 31-es olajam, eucasolom, lameloderm tusfürdőm, teafaolajam, régebben volt vanília italporom, meg most vannak még fűszereim. És, nem vagyok pénzes, ösztöndíjból fizetem ki őket!

De az elmúlt két évben összesen 1x voltam meghűlve, vérképem kitűnő, sav-bázis egyensúly szintén, légutak tiszták, emésztés tökéletes.

Igaz tejet én sem ihatok, mert nem tudja a szervezetem feldolgozni, de ezzel nem lehet mit csinálni.De régebben mindig meg voltam fázva, a J&N mindent rendbehozott.

40. buanyu (válaszként erre: 39. - Serry)
2010. dec. 8. 12:27
Szia Serry! Valóban igaz, hogy tejmentes diétát kell tartanunk Nála, mivel ő autista és a széklet habitusával is gondok voltak. Mióta teljesen megvontuk Tőle a tejet Dr. Büky Doktor Úr javaslatára, azóta a székletével semmi probléma nincsen, viszont folyamatosan köhög, folyik az orra, keni szét mindenhová és nehezen tudja kifújni. Sokat kamillázom és orrszívó porszívóval is szívom az orrát. A Just-Nahrin termékeket is pontosan azért kezdtem el Nála alkalmazni, mert abban reménykedtem, hogy tudok a gyerekemnek segíteni, de sajnos ez egy igen-igen nagy átverés!!!!!!!Egyébként a termékeket folyamatosan adtam Neki, ősszel és tavasszal, ahogyan azt a néni javasolta, tehát volt ideje a szervezetének reagálni a termékekre.
39. Serry (válaszként erre: 38. - Buanyu)
2010. dec. 6. 18:23
Nem lehet,hogy ételallergiás? Ugyanis lehet étel allergia tünete az állandó felső légúti hurutos megbetegedés.
38. buanyu (válaszként erre: 7. - Fda58604ed)
2010. dec. 6. 18:15

Szia! Szereintem is egy nagy kalap szart sem érnek ezek a termékek! Ez egy nagy átverés!!!! Velem megvetette egy néni a 4 éves gyerekemnek az Ehinacia szirupot meg a Vivi Alovet, a kocsiba meg a kispárnájára meg az Eucasol spryt is megvettemm töb ezrekért!!!! és ugyanúgy beteg lett, folyamatosan összeszedett minden felső légúti megbetegedést az óvodában, folyamatosan taknyos, el van dugulva az orra, köhög és gyakran lázas is. Ennyit a Just Nahrin termékekről!!!! Egy nagy kalap szart sem érnek!!!!!!!!!!!

Ha ez immunerősítő szer, akkor hogyan lehet folyamatosan beteg a kislányom???

2010. okt. 27. 22:15
Köszi! Akkor kipróbálom, egyébként az áfonyaitalt iszom és a vérvétel bizonyítja, hogy nagyon jó, teljesen rendbe tette a vasamat, de van olyan termékük aminek használata közben nem vettem észre semmit. most akciósak a krémek,ezért gondóltam hogy tennék egy próbát.
36. bincc (válaszként erre: 35. - Bakilda)
2010. okt. 27. 11:05
Szia!Én fiatalabb vagyok még, csak a hidrogélt használom, de azt szinte minden nap és nagyon szeretem. Anyukám már az 50-es éveiben jár, ő használja a többit is és meg van vele elégedve, látható az eredmény szóval ajánlani tudom csak!
2010. okt. 26. 23:37
Sziasztok! Engem az arcápoló termékeik érdekelnének,konkrétan az éjszakai a nappali a szemránckrém és a hidrogél.Egy ismerősöm aki a termékekkel foglalkozik nagyon dicséri, de szeretnék független véleményeket is hallani, mert nem olyan olcsó termékek. Ha valaki használta már a krémeket, megköszönném a válaszát!
34. bincc (válaszként erre: 33. - Pipike30)
2010. okt. 26. 21:58
a teafa olajat inni is lehet, én is szoktam méregtelenítéskor, vagy ha érzem, hogy valami lappang bennem. ha a beleidben van a candida akkor igyad mindenképp 2x2-3 cseppet naponta (szörnyű az íze tudom, én egy kávéskanál cukorba szoktam cseppenteni, úgy elviselhetőbb) és kenheted is, ha kibírod a viszketést, hidd el megéri! mióta rendszeresen használja a családunk ezeket a termékeket komolyabb betegség nem fordult elő, csak megfázás időnként de az is enyhébb lefolyású és 2 max 3 napig tart. valóban nem olcsó termékek de 1000x jobban megéri erre kiszorítani a költségvetésből egy kicsit, mint gyógyszerekre költeni.
2010. okt. 18. 19:05
Sziasztok! Nekem is Candidám van, de nem hüvelyi, hanem a belekben...nekem a fenekem viszket és ott szaporodott el a candida. megvettem a justnahrin teafaolaját, amire azt mondták, hogy meg is lehet inni. Botrányosan rossz íze van, de ez még csak nem is lenne baj. Az van ráírva németül, hogy csak külső használatra van. Most akkor mi van??? Ihatom vagy nem? Bekentem vele a fenekemet is, caneatenbe cseppentettem, de sokkal jobban viszketett mint előtte. egy idő után elmúlt, ha az ember ki bírja várni azt az időt. Légyszi, akinek van tapasztalata e téren, írjon!!! Köszi!!! :)
32. Barcsi77 (válaszként erre: 31. - Kispofi74)
2010. máj. 31. 15:32
Én is ismerem a Just-Nahrin termékeket. SZERENCSÉRE!!!!! 3 és fél éve h. az asthmatikus kisfiamat gyógyszermentesen kezelem, csupán azzal, hogy az itt található ételeket, és gyógynövényes készítményeket esszük, isszuk! Havonata használom ki a cég különböző akcióit, amivel sok ingyen termékre teszünk szert. csupán azzal hogy a gyerekem Gyerek Klub Tag (ingyenes) több 10 e Ft értékű ajándékot kaptam az elmúlt évben a cégtől egy akció keretében. Imádjuk a Vivi Aloe-t: a 95 %-os Aloe tartalmának köszönhető hogy a kisfiamnak egyáltalán van széklete, és örülök h. 2 éves kora óta issza, mert nagyon finom: nemhiába a cég 10 éves Kutatómunkája!!!!!! A vitaminjai nagyon finomak, már néhány hónapos kortól adható. Úgy tudom pótolni a vasat a családban, h. nincs székrekedésünk!!!! Nemhiába ír cikket a Dietetikusok Országos szövetsége a szaklapjában, ezekről a tényekről!!! Nagy öröm számomra hogy a kiváló élő fűszereket tartalmazó, csökkentett Na sót tartalmazó fűszerek nem terhelik a gyerekem veséjét, ugyanis a közétkeztetésben erre nem figyelnek, és sok szülő is a felnőtt ételekkel eteti csemetéjét már 2 éves kora előtt is. Higgyétek sokat tudnék írni, mert közel 100 terméket használok: mindent lecseréltem a háztartásomban, ezzel: BIZTONSÁG, KÉNYELEM adatott meg. Kisprofi74-nek azt tudnám tanácsolni, hogy forduljon bizalommal ahhoz a doktorhoz aki ajánlotta neki, ugyanúgy mint amikor bízalmat szavazott neki és a cégnek azzal h. megvásárolta a termékeket. Biztosan kielégítő válaszokat fog kapni a kérdésére. Ne add fel!!! Bizonyítani fognak a termékek és a cég is, hiszen azzal h. elfogadtad a doktorotok ajánlatát, kifejezted igényességedet, hogy kezedbe vedd a családod egészségét, jólétét!!! Kívánok nektek Jó egészséget.
31. Kispofi74 (válaszként erre: 30. - Veronika27)
2010. márc. 30. 15:42

Én is ismerem a Just Nahrin termékeket! Sajnos!!!!!!!!!!!!!!! Most voltunk a gyerekemmel egy etikátlan doktornőnél, aki kb. 50,000 Ft értékben lehúzott minket ezzel a gagyi termékekkel!


Mikor hazajöttünk és megnéztem az interneten majd infarktust kaptam, hogy mit vettem!!!!!!!!!!!!!!!


Most vagy 5 perce bontottam fel a Vivi Aloét, hát mit mondjak! Nincs benne a rost,, ami a lényeg lenne!!!!

Ebben kb 5-10 %-os az Aloe tartalom. Egy tiszta víz, és hogy ne érződjön, hogy szinte alig van Aloe íze, tele van rakva cukorral + citromlével!


Az áfonyát már fel sem merem bontani, el kellene adni ugy ahogy van!!!!!!!!!!!! Gondolom, az is gagyi!!!!!!


A másik: javasolta a Vaniliás italt. Kérdeztem tőle, hogy ebben nincs tejpor vagy egyéb? Azt mondja, van, de mit számít az, adjam a gyereknek és kész! Hát tudjátok mikor fogok én neki tejporos italt adni? Majd ha meggyógyul!!!!!


Következő: Milyen fűszert használok a gyereknek? Mondom neki, hogy én choppereltem össze zöldségeket, és tengeri sóval összekevertem, azt üvegbe raktam, azt használom. Azt mondja nekem, hogy na azt egyből

hagyjam abba, mert ezt kell használni, amit ő mond: Hát ajánlott egy delikáttól is alacsonyabb szintű, ízfokozóval, tartósítóval televágott műterméket, amibe van: hagyma, 1% alga, lestyán meg petr.zöld! Potom 5000 Ft-ért!!!!! De azt, hogy mit tartalmaz, csak akkor láttam, amikor hazajöttem, és megnéztem az interneten!!!!!!!!!!!!


Ugyhogy műtermékek, csillagászati áron!!! A "legjobban " a kapott katalógusban a műtejfel tetszett!!! És úgy van előadva, hogy ez mekkora élelmiszerügyi csoda , hogy ilyen lézezik! Por+ 2 dl vízzel el kell keverni és máris kész a tejföl!!!!!!!!!


Hát hol tartunk??????????????????? Ha látom, hogy mit veszek, meg sem veszem!!!!!!!!!!!!!!!

30. Veronika27 (válaszként erre: 29. - Borokajn)
2010. febr. 16. 10:00
Az lehet, de nem olcsók, én meg munkanélküli vagyok...
29. borokajn (válaszként erre: 28. - Veronika27)
2010. febr. 16. 09:45
Szia!Refluxra én még mást is szednék, candidára is nagyon sok tuti termék van. Legfontosabb szerintem a helyes táplálkozás. Nagyon jól belehet építeni az összes terméküket a mindennapi életbe.
2010. febr. 13. 20:03
Most vettem meg a málnás port, hát mit mondjak, jobb ízre számítottam, kissé ízetlen. Az ára elég borsos volt, de remélem rendbetesz... Refluxra szedem, talán candidám is van s az biztos, hogy nem táplálkozom egészségesen. Ha minden igaz, fogyni is fogok tőle... Amúgy szélhajtó hatású, ezt már észrevettem:)
27. borokajn (válaszként erre: 26. - Serry)
2009. szept. 15. 08:44
A vaniliát lehet ízesíteni kakaóval ill. van a nahrinnak csokipudingja én azt is szoktam beletenni. A probiotikumot meg esetleg próbáld meg a protexint.Mi a protexin balance-t ettük, igaz, hogy ez a felnőtteknek való, de egy ismerős doktornő azt mondta, hogy nyugodtan adhatjuk, pedig akkor peti még csak 3 éves volt. naponta 2X3 1 kapszulát szoktam szétszedni, ő megeszi úgy is hogy a szájába öntöm, de ha nálatok ez nem működik akkor valamilyen ennivalóval is meg lehet enni. a doktornő azt mondta, hogy legalább fél évig kell. hogy szedje. mi most is szedjük , igy sokszor csak egy kapszulát kap. ez nagyon fontos, mert ha a bélflóra nem jó akkor egy csomó betegséget összeszed. Nálunk a kakilást is nagyon renbe hozta+ az étvágya is jobb.
26. Serry (válaszként erre: 24. - Borokajn)
2009. szept. 15. 07:40
A vaníliát még csak megissza a nagyobbik, kicsi mindent szeret. De a málnaízű dolgokat nem:(
25. borokajn (válaszként erre: 23. - Serry)
2009. szept. 15. 06:36
serry-nek válaszoltam! :)
2009. szept. 15. 06:34

Szia!

A nahrinnak nagyon finom vanilia itala van ami teli tele van omega 3mal. Nekem a gyerekeim ezt isszák reggelente!Most jött be cégnek egy probiotikumos készítmény amit a hét második felében lehet megvenni azt még nem próbáltuk, de az is por formába lesz méghozzá málnaízben.

23. Serry (válaszként erre: 22. - Manocska6)
2009. szept. 7. 16:46
Javasoltak kisfiamnak probiotikumot omega 3 zsírsavat és mivel nem eszi meg nyersen nem a zöldséget sem a gyümölcsöt multi vitamin is kéne. Mit tudnál ajánlani. lehetőleg ne tabletta vagy kapszula formátumban, mert a kemény és nagyobb ételdaraboktól öklendezik undora van. 5 éves.
2009. aug. 31. 06:48

szia


kisfiam betegsége miatt tapasztalatom van, Fibrosan tabletta, Müzli, Vaniliás italpor. Eddig ++++ a tabletta tényleg segit.

21. Serry
2009. aug. 29. 14:12

LR

Just- Nahrin sarnen

Herbalance

Milyen termékeik vannak? Tapasztalatokat várok kitalálkozott már velük?

Termék tapasztalatok érdeklenének főleg:)

2009. júl. 16. 12:28
Érdeklődni szeretnék, reflux-ra van e valamilyen termék??
19. cuorah
2009. jún. 24. 08:32
Érdeklődnék, hogy most kezdeném el szedni az Áfonya vitamint. De már régóta szedem a Magne B6-ot és B1 vitamint. Az áfonya mellett szedhetőek az említett tabletták vagy sem?
2009. máj. 21. 00:55

Egy hozzáértő ismerősöm megnézte a termékek összetételét. Íme a véleménye, ha valakit érdekel:

"Juj, nagyon nem tiszták, sőt valamelyik egyenesen rákkeltő (TEA), van még SLS, kőolaj, aroma, parfüm, aspartám a teljesség igénye nélkül..."

17. 5bbbcb438b (válaszként erre: 15. - Cuorah)
2009. márc. 6. 18:01

Crohn-betegségre:

"Több éves Crohn-betegség után a kezelésben a Vivi Aloe volt az első. (Tüdőelváltozás és a bőrön sipolyok is voltak.) A legjellemzőbb velejáró tünetet, a hasmenést már a 3. héten csökkentette.

2 hónap után párhuzamosan Articsókát is alkalmazta (étkezések után 1 evőkanál). Nahrofit kávét ivott, napi kétszer. A három termék folyamatos használatával pár hónap elteltével a gyógyszerek egy részét elhagyhatta. A legutóbbi vizsgálatok eredménye szinte tökéletes!" (2004. nyarán kezdte, a cikk 2005. júliusban jelent meg!)


Lisztérzékenységre:

Több termékünk is fogyasztható lisztérzékenységben szenvedőknek is, de gondolom, inkább az érdekelne, pontosan mit érdemes használni az állapot javulása érdekében.

A szponzorom orvos-természetgyógyász. A csapatában több évi Nahrin fogyasztás után gyógyult lisztérzékeny van. Ha érdekel, szívesen megkérdezem, mit ajánlana.


Én magam azért kezdtem foglalkozni a forgalmazással, mert mind nekem, mind a környezetemnek nagyon jó tapasztalataink voltak a termékekkel kapcsolatban.


A tárgyilagosság kedvéért a legdrágább illóolajunk 4184 Ft. Természetesen lehet kapni olcsóbbat, az árkülönbözet a minőséggel kapcsolatos.

2009. márc. 6. 17:37

Just-Nahrin forgalmazó vagyok. Most láttam csak a fórumon a kérdést. Láttam, hogy megválaszolta már valaki, és csak megerősíteni tudom az általa leírtakat. Igen, szedhető Syncumarral az Os-Ar-Ten!

"A Nahrin termékek bármelyike fogyasztható véralvadásgátlókkal együttesen. Egyik terméknek sincs kifejezetten véralvadásgátló hatása, tehát nem zavarják a vér alvadási folyamatait." (Dr. Kovács Éva orvos-szakmai tanácsadó cikkéből, 2008. október)

15. cuorah
2008. nov. 26. 20:53

Üdv!

Érdeklődnék, hogy a nahrin termékek közül mi a jó Crohn betegségre? Én az Aloe Vivit hallottam. Van valakinek pozitív tapasztalata?

És lisztérzékenységre? Tapasztalat?

Köszönöm!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook