Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit adjak nászajándékba? fórum

Mit adjak nászajándékba? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. júl. 18. 14:02

Amiket mi kaptunk: mikró, jénai, edények, poharak, gyümölcscentrifuga, kávéfőző, asztalka, képek, porszívó, vasaló, mixer, ilyesmik.


Ami a legjobban tetszett: a kávéfőző és egy hétvége külföldön:)

2012. júl. 18. 13:43
Mi nagyon szép fehér ágynemű szettet ajándékoztunk ismerőseinknek, bézs törölköző szettel (nagy törölköző, kis törölköző és köpeny). Egyre több helyen lehet kapni a fehér szatén ágyneműket. A frottírokat és a fehér párnákat meghímeztettük a pár kezdőbetűivel. Nagyon szép lett, azóta is mindig mondják hogy mennyire szeretik.
2011. jan. 5. 21:25
ami nálam több esetben is bevált az a saját fotó valamilyen festménnyé változtatása. Én csináltattam már egy pop-art és egy Van Gogh stílusút. A végén alig ismertem rá a képre, de mégis ismerős volt A képet vászonra nyomtattam és volt amelyiket bekereteztettem, volt amelyiket csak úgy átadtam. Mivel én szó szerint hülye vagyok a számítógépekhez, így nekem egy fotós-operatőr(Romet Róbert) segít a képek megváltoztatásában…a nyomtatásban is segítene, de azt sok helyen csinálják…
61. Virág3 (válaszként erre: 60. - 1eb84e4bad)
2009. márc. 20. 15:30
Ahham..hát remélem nem fog feltűnni nekik, majd ügyeskedek.:)
60. 1eb84e4bad (válaszként erre: 59. - Virág3)
2009. márc. 20. 09:37
Jah!:-) hát, a sajátomra és az esküvőkre visszagondolva, szerintem az ifjú párnak nem tűnik fel, hogy ez történik. El vannak ők foglalva mással:-) Esetleg akik a főasztalon ülnek, azokkal lehetne külön aláiratni.
59. Virág3 (válaszként erre: 58. - 1eb84e4bad)
2009. márc. 19. 20:13
Igen, igen, én is így gondoltam... csak azon belül mikor? Jó lenne, ha nem látná meg közben az ifjú pár.
58. 1eb84e4bad (válaszként erre: 56. - Virág3)
2009. márc. 18. 08:36
helló, ezt a vacsi közben szokták körbeadni az asztalnál, így nem marad ki senki.
57. efike
2009. márc. 17. 18:21
Nálunk a baráti kör (kb. 14 fő) összedobja a pénzt és közösen vesz majd egy utazási utalványt. Szerintem jó ötlet.
2009. márc. 17. 16:51

Sziasztok!


Nővéremnek szombaton lesz az esküvője.

Tőlünk egy fotóalbumot kap, ami nagy meglepetés lesz, mert másnap hajnalban kiválogatunk 200 nagyon jó képet az esküvőről, előhivatjuk őket reggel, bele a szép albumba, és mikor kinyitják az ajtajukat, az fogja őket várni.:) Szerintem ennek nagyon fognak örülni!

Valamint Perfi is adott ötletet.... emlékkönyv, amibe a vendégek írnak pár kedves sort. Ja, és ugyanolyan mintázatú lesz a fotóalbum és az emlékkönyv.:)

Már csak az a kérdés, hogy mikor irassak bele a vendégekkel?

2009. febr. 11. 21:18
sziasztok. egy bartnőmnek lesz jövő héten az esküvője. Sajnos nem tududnk elmenni,d e ajándékot mindenképp szeretnénk adni. Ha csak pénzt kérnek, akkor az lesz, de valami maradadó apróságot is mindenképpen! Én is mindiog emlékszem arra, kitől mit kaptam, mikor épp használom:-)
2008. máj. 20. 13:54

Én sétarepülés ajándékutalványt adtam, ennél jobb ötletet nem találtam a neten.

Csak ajánlani tudom mindenkinek.

A kekrubin.hu -n vásároltam.

2007. aug. 3. 10:50
Ez is jó ötlet! Köszi Szépen!
2007. aug. 3. 10:49

Szia Szaffi

Előre is Gratulálok és sok Boldogságot kívánok nektek! Várjuk a képeket és a beszámolót, mentek valahová nászútra? A Meghívó még csak egy- egy példa volt, nincs meg mind. Majd kiválasztják melyik legyen! :)))

51. Paróczainé Knyul Tímea (válaszként erre: 48. - Perfi)
2007. aug. 3. 10:47

Szia Perfi!

De örülök Neked! A pocakos topik kivan halva, alig van fennt valaki!

Már nagyon várom a képet, mindig elszoktam olvasni a naplódat, nem baj úgye? Szép nagy a pocid! :))) Jól vagytok?


Ez nagyon szép meglepetés, kirázott a hideg! Köszi az ötletet!

2007. aug. 3. 10:36
jaaaaaaaa és a lényeget kihagytam...csinálj Nekik egy fotóalbumot, a legkedvesebb képeikből!! Imádni fogják!
2007. aug. 3. 10:35

Szia!


Húúú, már megvannak a meghívók?? Nagyon ügyi vagy! A legnagyobb ajándék szerintem az lesz, ha mellete vagy és segítesz neki a sok kis apróság elintézésében! Én már csak tudom, holnap lesz az esküvőm:o)

48. perfi
2007. aug. 3. 10:34

Szia Timi! Itt is! :)


Mi az esküvőnkre a barátnőmtől és a férjétől kaptunk egy gyönyörű szép bordó bársonnyal bevont emlékkönyvet. A borítójára arany betűkkel volt felírva a nevünk és az esküvő dátuma. Ebbe a vendégek írhattak jókívánságokat és persze amit szerettek volna megoszatni velünk. Nagyon szép ajándék és örök életű. Mindjárt teszek fel róla képet a naplómba!

2007. aug. 3. 10:29
Már csináltam saját kezüleg meghívókat, tetszett nekik, ez lenne az egyik meglepetésem. De még szeretnék több ajándékot is. Ők is szebbnél szebb meglepetést okoztak nekünk! :))))
2007. aug. 3. 10:27
Jövő nyáron lesz a Hugom Esküvője és szeretném meglepni valami szép ajándékkal őket! Szívesen fogadnék bármilyen ötletet ezzel kapcsolatban! Tőlük is nagyon sok szép ajándékot kaptunk! Olyan gyorsan elfog telni ez az egy év!
45. szika
2007. júl. 29. 13:08

Nekem a barátnőm csinált egy honlapot, és oda felraktaa nászajilistát..s ezt is nagyjából ők állították össze azok alapján, amikért az elmúlt 1 évben csorgattam a nyálam... szóval, aki gondolja, nálunk onnan fog választani, és megsmsezi, emailezi a lányoknak..aki pedig a lakásvásárlásunkt fogja támogatni, az pénzt ad.


A listán sokféle utalvány, egy gránit mozsár, a páromnak technik lego, nekem festő állvány, aztán könyvek, hangos könyvek, gyapjú ágynemű garnitúra, tiffany lámpa, pachwork ágytakaró, gyümicentrifuga...stb van.

44. Csöpp
2007. júl. 29. 12:20

Szaisztok!

Szeptemberben megy férjhez az egyik bnőm, és a csajokkal gondban vagyunk, nem tudjuk, mi lenne a megfelelő ajándék nekik. Szívesen fogadok ötleteket...

Köszi! Csöpp

2007. júl. 8. 09:15
Pénzt!
2007. júl. 8. 07:58
Pénzt.
41. NOA
2007. júl. 8. 07:22
állólámpát
40. petrikek (válaszként erre: 20. - Negerne)
2007. júl. 8. 05:21
Én ezt nem értem. Mi a 200 és mi a 250? 200 ezer forintot teszel bele, amit 250 ezerért csinálnak meg? vagy 200 forintot teszel bele? Annál azért csak többet?
2007. máj. 12. 18:23
Valami személyre szabott dolgot,például graviroztass
38. Rika1
2007. máj. 7. 04:16
Én pénzt adnék:)
2007. máj. 7. 04:05
Pénzt. Kreatívak, majd megveszik ami kell nekik.
2007. máj. 2. 10:05
Pénzt. Ők tudják h mire szeretnék költeni.
35. 4c35511f0b (válaszként erre: 34. - 4726e582cf)
2007. máj. 2. 00:35
A kis cseles:)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook