Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra - stressz nélkül fórum

Fogyókúra - stressz nélkül (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fogyókúra - stressz nélkül

2008. febr. 9. 08:10
Tökéletesen egyetértek a cikkben közöltekkel! Én is a saját magam által kialakított módszerrel fogyok. Sok mindent kipróbáltam magamon, és megfigyeltem, hogy milyen ételnek milyen hatása van rám. Soha nem számoltam kalóriákat, soha nem volt előre megtervezve napokkal, hogy pontosan mikor és mit kell ennem. Több könyvet elolvastam a szervezet működésével kapcsolatban, és szépen összeállítottam magamnak egy olyan következetes táplálkozási szabályzatot, hogy csak az alapelveket kelljen figyelnem. Az agyamba be van "égetve" a módszer, és bármilyen diétát próbálnak belém beszélni, már eleve elutasítom. TUDOM BIZTOSAN, hogy én irányítom a testem. Természetesen azzal is tisztában vagyok, hogy ha visszatérek a hagyományos táplálkozáshoz, két hét után újra hízni kezdek. Semmilyen segédanyagot nem veszek magamhoz a fogyás érdekében, nem használok édesítőszert sem. Élvezem a fogyás folyamatát, már ez boldogsághormonnal telít el. Soha nem éhezem, de élvezem, hogy a gyomrom képes még korogni!
2006. aug. 23. 21:12
Hogyan kell elkerülni a fogyókurának a nehézségeit az éhségrohamok elkerülését. és ne keljen számlálgatni a kalóriákat. Lassan de biztosan fogyni, mivel nem egy év alatt híztunk meg, így idönk is van lefogyni a megfelelő ételekkel, és jókedvüen.

Ugrás a teljes írásra: Fogyókúra - stressz nélkül

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook