Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Schreiner László - Győr fórum

Dr. Schreiner László - Győr (beszélgetős fórum)


13. 754c7e07c3 (válaszként erre: 10. - HorváthEra)
2008. szept. 24. 12:27

Én pl nagyon ajánlani nem tudok, annyira nem ismerem őket. A barátnőm a Dr Parányira esküszik, mint szülészorvos, de én őt is csak gyszer láttam. Sajnálom, ebben nem tudok segíteni. De biztos van, aki igen.

Állítólag a Papp Zsolt, ha jól írom, aki még nagyon jó, de őt sem ismerem.

12. HorváthEra (válaszként erre: 11. - Donina)
2008. szept. 24. 12:18
Köszönöm a választ.És a te orvosod az hol rendel és pontosan h hivják??mennyit vártatok a babára??és milyen vizsgálatokat csináltak??és meddig tartottak??bocsánat a sok kérdésért!
11. Donina
2008. szept. 24. 11:53
nekünk is nagyon nehezen jött össze az első gyerek. Én a Krekót választottam, akihez a mai napig járok. Nem olcsó, de alapos, és tényleg végigjártuk az utat a kivizsgálásoktól (apa, anya részről egyaránt ) a szülésig. Én is voltam a Schreinernél is, de csak apróbb gondok miatt. Ha jól tudom, ő már nem is dolgozik egész állásban a kórházban, tehát mindenképpen olyat válassz, akit ha kell a nőgyógyászaton, vagy a szülészeten egyaránt megtalálsz.
10. HorváthEra (válaszként erre: 9. - 754c7e07c3)
2008. szept. 24. 11:23
Köszönöm akkor megfontolom és lehet hogy inkább egy magánrendelést választok még is csak.Esetleg ajánlani tudsz valakit??
2008. szept. 24. 11:18
Itt Győrben inkább a magándokis megoldás ami javallott.
8. HorváthEra (válaszként erre: 7. - Nikol1988)
2008. szept. 24. 11:17
Köszönöm!Igazából félek ettől a "futószalag" szerű rendelésektől,mert gondolom mindig más orvos lesz és kicsit tartok ettől de biztosan van magánrendelése a doktorúrnak és ha esetleg annyira szimpatikus lesz megkérdezem tőle és inkább a magán utat választom!Köszönöm segítséget aranyos vagy nagyon!
2008. szept. 24. 11:12

hát a magándoki azért jobb mert neki nem kell elmondani minden egyes alkalommal hogy mi van veled ő foglalkozik veled az elejétől a végéig bár a pénzüket is elkérik az biztos!

Meg szerintem neked is jobb ha csak egy orvos vizsgál meg és nem minden alkalommal másik!

Most menj el hozzá ő ugyis mindent elfog magyarázni aztán ha össze jön a babó akkor válasz csak magándokit szerintem!

6. HorváthEra (válaszként erre: 5. - Nikol1988)
2008. szept. 24. 10:55

Nagyon félek bevallo mmert nem ismerem még csak nem is hallottam róla mot igy neten próbáltam utánna járni jobban...

És mi a véleményed arról hogy jobb e a magánorvos vagy ezeken a szakreneléseken ahol mindig más és más doki van ez is jó?vagy nem is tudom h foglamazzak érdemesebb lenne nekünk ezzel a problémával magándokihoz fordulni??

Ne haragudj h ennyi kérdéssel bombázlak igy hirtelen de mivel benen vagy a témában ugy mondd ezért bátorkodom megkérdezni!

2008. szept. 24. 10:52

szia

Én szülésznő hallgató vagyok győrben és nem egyszer találkoztam vele!

Idős doki de nagyon rendes és alapos meg nem elsösorban tapasztalt ja és nála is születtem

Én csak jot tudok róla mondani

4. HorváthEra (válaszként erre: 3. - 4c35511f0b)
2008. szept. 24. 10:47
Babát szeretnénk 1éve sikertelnül prőbálkozunk és most kezdenénk a kivizsgálásokat hozzá kaptam időpontot október 7re a Lieczen Mayer utcában lévő rendelésre...
2008. szept. 24. 10:45
MIvel kapcsolatban vársz?
2008. szept. 24. 10:39
A helyesírási hibákért elnézést kérek igy utólag de egy kicsit akadozik a netem és közbe megáll....várom a hozzászólásokat!!!
2008. szept. 24. 10:38
Szeretnék tapasztalatkat véleéményeket szerezni Dr. Schreiner László főorvosról!!Fontos lenne nagyon!!!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook