Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Inszemináció hogyan lehet elkerülni, avagy más módok, kinek hogyan sikerült ez? fórum

Inszemináció hogyan lehet elkerülni, avagy más módok, kinek hogyan sikerült ez? (tudásbázis kérdés)


2008. okt. 13. 09:58
ez persze több alkalom volt, nem alkalmanként!
8. VESZÉLY FILOZÓFUSA (válaszként erre: 3. - Borcsika)
2008. okt. 1. 18:34
6000 ft
2008. okt. 1. 17:06
Én az 5. inszemnél tartok,és tavasszal lombik.Előtte én is természetgyógyászhoz megyek,mert ha van más út is,akkor nem tömetem magam tele gyógyszerekkel,amiktől folyton rosszul vagyok.Az inszemek során a férjem eredménye egyre rosszabb lett,és engem is megviselnek a stimuk,pedig nem nagyon sok gyogyit kapok.Ráadásul a 3. inszemmel én is teherbe estem,de nem maradt meg a baba.Ezek után én a természetes gyógymódokra esküszöm.
6. borcsika (válaszként erre: 4. - VESZÉLY FILOZÓFUSA)
2008. szept. 28. 02:42

Köszönöm szépen!

Én is sok boldogságot kívánok Neked és a családodnak!

2008. szept. 24. 18:49
??
2008. szept. 24. 11:49
gratulálok neked, és sok boldogságot a gyerekekhez!
2008. szept. 24. 10:33

Miért akarod elkerülni?

Első babánk inszeminációval fogant (előtte sok mindennel próbálkoztunk hiába) - és elsőre sikerült! Semmi fájdalom, nem kellett bentmaradni a klinikán, csak hát 40.000 ft. De a gyermek mindent megér! És természetgyógyásznál is ott hagysz ennyit, ha nem többet...

Ja, valami megváltozhatott a szervezetemben, mert az első baba születése után 3 hónappal spontán megfogant a második, és most már a harmadikat várjuk február végére. :-)

2008. szept. 24. 10:11

én csak a saját tapasztalatomat tudom elmondani , de lehet hogy ezzel másokon is sokat segitek!


sokat jártunk orvoshoz ezzel kapcsolatban, és úgy mond elegünk lett az egészből, amikor eggyik ismerősünk azt mondta hogy ismer a környéken egy tisztességes jóhirű természetgyógyászt.

gondolkodtunk rajta, és megpróbáltuk.


kértünk időpontot, és elmentünk hozzá.


azzal kezdte, hogy a feleségemnek megnézte a pulzusát, persze ebből több is van, mint egy halandó gondolná, és itt kiderült, hogy a vese gyengébben dolgozik!

fel lett erősitve és utánna nem volt probléma a teherbeeséssel.


a második fiamnél már nem volt semmi gond!


RÖVIDEN ENNYI A MI TÖRTÉNETÜNK!

2008. szept. 24. 10:00
Inszemináció hogyan lehet elkerülni, avagy más módok, kinek hogyan sikerült ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook