Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Használt már valaki twistert?/forgótárcsás tornagép derékra/.Volt eredménye? fórum

Használt már valaki twistert?/forgótárcsás tornagép derékra/.Volt eredménye? (tudásbázis kérdés)


2009. márc. 31. 18:12

Nekünk is van a sulinkban egy konditerem,és ott általában én a twisteren vagyok...de tényleg hamar meg lehet unni, akkor érdemes néhány percre másik gépre átszállni ( más gyakorlatokat végezni ) aztán levezetésként vissza.

Heti 1 tesióra nem sok, így az eredmény nálam nem is látszik. ( viszont most elkezdtem LM-ezni ) :)

2009. jan. 3. 17:08
...
2008. okt. 9. 06:05
nálam jó "porfogó".pedig mig meg nem vettem megvoltam érte bolondulva.állitolag nem rossz,csak elég unalmas csinálni.
5. szimba (válaszként erre: 2. - Hisztikirálynő)
2008. szept. 26. 08:48

Nálam is ő a szobainas... :-(

Pedig állítólag derékra nagyon hatásos, és egyáltalán nem fárasztó. Épp az a baj, hogy emiatt borzasztó unalmas csinálni. Néha azért rápattanok.

2008. szept. 25. 18:06
én míg suliba jártam volt ingyen edzőtermünk és volt egy twister! mindig azon voltam én nagyon szerettem és sokat használt is4 mondjuk az egy elég komoly tipus volt! majd ha egyszer lesz rá pénzem veszek is egy olyat4 állítható volt az erőssége és a dőlésfok isvalamint muitatta hogy mennyi kalóriát égettem a pulzusszámot...nagyon jó volt!!!!!!
2008. szept. 24. 22:06
Nekem van, de szőrnyen lusta vagyok csinálni! :-(
2008. szept. 24. 08:53
anyukámnak van... kiváló ruhatartó:D
1. cusi
2008. szept. 24. 08:42
Használt már valaki twistert?/forgótárcsás tornagép derékra/.Volt eredménye?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook