Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tud valaki Debrecenben megbízható ügyvédet aki jártas az ingatlanvásárlásban? fórum

Tud valaki Debrecenben megbízható ügyvédet aki jártas az ingatlanvásárlásban? (tudásbázis kérdés)


2010. jan. 14. 06:21
Nekem is van ügyvéd ismerősöm, ha kell megírhatom én is a nevét, címét. Fiatal , rendes ügyvéd.
5. kislibu (válaszként erre: 4. - Mmanoka)
2008. szept. 24. 10:39
Nekünk is bonyolult volt a lakás adás-vételünk, még csere is volt benne, meg komplikációk, de a mi ügyvédünk gyorsan, mindent elintézett. Priviben megírom az elérhetőségét, ha kéred.
2008. szept. 23. 15:25
Sziasztok! Szeretnénk családi házat vásárolni Debrecenben. Már megvan az ingatlan és már voltunk is a tulajdonossal egy ügyvédnél aki csak mellébeszélt. Foglalót akartunk adni a tulajnak és gyakorlatilag lebeszélt róla pedig biztosítani szeretnénk a tulajt és persze magunkat is. Lakás előtakarékossági szerződésünk van, ahhoz hogy utalják a pénzt adás-vételi szerződést kell írni, ha ez megvan beadjuk a papírokat és 3 hónapon belül utalják a pénzt. Szóval olyan ügyvédet keresek aki megbízható mindent megcsinál a jelenlegi tulajdonos jelzáloghitelét is leveteti a földhivatalnál, precíz és gyors munkát végez és nem kér túl sokat. Aki tud ilyet az írjon:)
2008. szept. 23. 15:16
Én is tudok.
2008. szept. 23. 15:12
Igen, tudok. nagyon klassz ügyvéd.
2008. szept. 23. 15:11
Tud valaki Debrecenben megbízható ügyvédet aki jártas az ingatlanvásárlásban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook