Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vivamax ózonos bőrtisztító készülék fórum

Vivamax ózonos bőrtisztító készülék (beszélgetős fórum)


2008. okt. 3. 22:48

Szia arwenn!

Kösz ,hogy írtál!Igazából én még semmit nem hallottam a Vivamaxos bőrtisztítóról, úgyhogy legalább olyantól hallottam aki már hallott róla:)Nekem borzasztóan problémás a bőrőm...pedig már túl vagyok a tini korosztályon, és jó pár gyógyszeren is...de hiába. Így aztán most latolgatom hogy újabb jópárezer forintot kidobok az ablakon egy ilyen ketyerére. Remélem nem lesz hiába...:)

2008. okt. 3. 22:45

Szia Pintyőke!

Kösz a tippet:)Mostanába megyek is nagybevásárolni és alaposan megnézem magamnak, ha találok egyet:)

10. arwenn (válaszként erre: 8. - Levra006)
2008. szept. 30. 12:12

szia. Nekem is az ultrahangos mélymasszázs készülék van, ami nagyon jó, ahol vettem, eü. központban, ott azt mondta az eladó, hogy a dokik nagyon dícsérik az ózonos tisztító készüléket.

Nagyon gondolkodtam én is melyiket vegyem, de nincs túl sok pattanásom, ezért döntöttem a másik mellett.

Ennyi, de remélem ez is segít dönteni :)

9. pintyőke72 (válaszként erre: 8. - Levra006)
2008. szept. 29. 20:52
Ne dönts gyorsan.Az Au....ban testközelben meg tudod nézni őket. Ott vannak,ahol a hajsütők, elektromos fogkefék, szájzuhany stb.
2008. szept. 29. 20:44

Szia pintyőke!

Még nyomozgatok egy kicsit, erről a pattanástalanító Vivamax ózonos....stb:) készülékről még nem hallottam sokmindent. A Dermáról meg megoszlanak a vélemények...nemtudom:)

7. pintyőke72 (válaszként erre: 1. - Levra006)
2008. szept. 27. 19:11
Szia! Melyik mellett döntöttél, ?Vettél végül? Nekem a V.betűs van.Ha beírod a nevét,kidobja,hogy mire jó. Ez 4-6 cm mélyen bejuttatja a krémet v. olajat a bőr rétegeibe a leírás szerint,tehát ezt is lehet,sőt kell krémmel alkalmazi! Nekem van, most belelkesedtem,elkezdem használni.
6. pintyőke72 (válaszként erre: 5. - Jimm)
2008. szept. 26. 21:56
Ez tényleg nagyon hatásos akkor neked.szerinted a 40-eseknek is használ,mondjuk hason? Úgy fellelkesítetél,hogy tuti elkezdem!Én 75 kg vagyok,ami ugye nem kevés a 168 centimez. De még arra gondoltam,hátha egy is rásegítéssel (krém) a belső combról is eltünteti a hurkát.
5. jimm (válaszként erre: 4. - Pintyőke72)
2008. szept. 26. 13:57
Szia! Mostanában én is lusta vagyok használni, de amikor megvettem naponta bevetettem. 20 percig csináltam, ahol repedtem, comb és fenék. Már 1-2 alakalom után javultak a csíkok, a narancsbőr meg 1 hét alatt eltűnt! Most már fogytam azért, 66-67 kg között vagyok (50 voltam terhesség előtt........), és alig látszik a bőrömön, hogy mennyit híztam, szóval használd, nekem is elő kéne vennem megint:))) (a férjemnek arcüreggyuszija volt, arra is tuti, sokkal hamarabb meggyógyult)
4. pintyőke72 (válaszként erre: 2. - Jimm)
2008. szept. 25. 19:36

Szia! De jó,h valaki ír erről. Nekem is van, de egy lusta dög voltam eddig használni. Na majd most!

Mennyi ideig masszírozod a kényes területet, naponta csinálod? Mikor lett látványos?

Én vettem egy masszázsolajat,majd megnézem a nevét, na az állítólag nagyon szupi, akik használták olvadtak le róluk a kilók. :))

2008. szept. 25. 18:43
Szia jimm!Legalább akkor a Vivamaxnak egy készüléke tuti jó:) Remélem az ózonos is hasonlóan nem okozna csalódást...:)azért még várom a hozzászólásokat, mielőtt 15 ropit befektetek:) Köszi a hozzászólásod!
2. jimm
2008. szept. 23. 14:49
nekem Vivamax ultrahangos mélymasszázs készülékem van, ahhoz is lehet kence, sőőőőőőt, Lierac ampullákat masszíroztam a kirepedt combjaimra (sikerült majdnem 30 kg-ot híznom terhesség alatt) és majdnem eltűntek, rengeteget javultak, vékonyodtak, halványodtak a narancsbőröm meg teljesen eltűnt!!!! A neten rendeltem még, kb 13 ezer Ft volt. Megéri!!!!
2008. szept. 23. 13:56
Azért indítom azt a témát, mert szeretnék pár tapasztalatot hallani a készülékkel kapcsolatban. Elsősorban a pattanásos bőrre kifejtett hatása miatt. Igazából két készülék között szeretnék dönteni. A Vivamax és a topshop-os Derma Wandt között. A Dermáról már indult egy fórum, viszont erről a kütyüről még nem sok mindent hallottam. Nekem a pattanások eltüntetéséhez kellene. A DW-ról annyit tudok ,hogy arra is jó, de előnye ,hogy krémeket is lehet "alá kenni". Viszont a Vivamaxos készülékhez nem lehet kencéket használni. Hát vajon melyik a jobb?...:S árban ugyanott vannak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook