Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vélemények az élelmiszerboltok saját márkájú termékeiről fórum

Vélemények az élelmiszerboltok saját márkájú termékeiről (beszélgetős fórum)


1 2
41. szanád (válaszként erre: 40. - 8559ed0e1b)
2009. aug. 4. 18:56
az ismim a colort mutatta , nagyon jó illata van....piros volt.....
40. 8559ed0e1b (válaszként erre: 39. - Szanád)
2009. aug. 4. 18:37
van zöld meg piros.Én zöldet vettem az univerzális és jó az illata.
39. szanád (válaszként erre: 35. - 8559ed0e1b)
2009. aug. 4. 18:35

egy ismim is mondta hogy nagyon jó a folyékony ...

én is ki fogom próbálni...

38. 8559ed0e1b (válaszként erre: 37. - A4cf17146e)
2009. aug. 4. 18:26
Én sem mertem kipróbálni,de Anyu kipróbálta utánna vettem én is:)
37. a4cf17146e (válaszként erre: 35. - 8559ed0e1b)
2009. aug. 4. 18:25

Aldi is ilyen jó minőség.

Viszont mosószert nem mertem venni eddig, én is Ariel, régebben Persil. Ki fogom próbálni, megadtad a bátorságot hozzá.

36. 8559ed0e1b (válaszként erre: 35. - 8559ed0e1b)
2009. aug. 4. 18:25
a konzervek is jók.most teszteltem a csülöksonka konzervet,szupi:)
2009. aug. 4. 18:22

A Lidl-ben sok jó termék van.Német jó minőségű elérhető áron:) pl: csokik,a dobozos kávé és az ice kávé nagyon finom!,és a felvágottak is.

Én eddig csak Arielt használtam,de most vettem egy folyékony Lidles mosószert és jó:)

34. erikpipi (válaszként erre: 26. - Pemete)
2008. nov. 9. 15:11
MióTa arielt használok silánnak, nem kell vízlágyító. előtte kiló számra vásároltuk, és a ruhák is sokkal szebbek. Ez az egy dolog, és a mosogatógépbe való anyag, amin nem spórolunk.
33. h.editke (válaszként erre: 16. - Vikasz)
2008. nov. 6. 16:43
Egyetértek. Nekem is tetszenek a Lidl ezen termékei. És nem drágák.
32. szanád (válaszként erre: 25. - Uracsvivi)
2008. szept. 23. 12:36

én is így vagyok vele...

az olcsóbb mosóporoknak stb..némelyiknek nagyon kellemetlen illata van...legalábbis nekem némelyik zavarja az orromat...

31. tinendo (válaszként erre: 29. - Pemete)
2008. szept. 23. 12:28
:D
2008. szept. 23. 12:17
ismerös :))))
29. pemete
2008. szept. 23. 12:12

Nálunk a férjemet teljesen hidegen hagyja ez a dolog, a gyereknek meg még nincs beleszólása:D

A párom már attól rosszul van ha el kell jönnie velünk a boltba, mert ő utál vásárolni, úgyhogy neki mindegy mit veszek, csak gyorsan vegyem:)

2008. szept. 23. 12:11
hat en is arielt hasznalok, szineset meg külön feheret, hozza lenor sensitivet. Nem tudom igazabol miert, talan mert mindig akkor veszem a jumbo kiszerelest mikor le van arazva igy igazabol megeri. BAr a folteltavolitassal nem vagyok lenyügözve. Viszont teny hogy a ruhak szinei ha nem is kivirultak de szepek maradnak sokaig. Ebben igazat kell adnom.
27. tinendo (válaszként erre: 26. - Pemete)
2008. szept. 23. 11:39
A mosóporral én is így vagyok, az öblítőből én meg Silan-t veszek, abból is az orchideásat, mert azt szereti a család. :)
26. pemete (válaszként erre: 23. - Erikpipi)
2008. szept. 23. 11:34
Öblítőből én is a sensitivet használok, általában lenort, mert azért egy egyéves gyereknek nem jó, ha benne marad a mosópor a ruháiban. Attól nagyon puha és jó illatú lesz a ruhája. A mosópor meg mindegy, nekem legalábbis:)
2008. szept. 23. 11:22
Mindenhol lehet találni jó dolgokat saját márkásból.Viszont mosóporból öblítőből mosogatószerből pelenkából ételízesítőből csak a márkásat veszem meg.Egyébként az összes bolt közül nekünk a plusz vált be legkevésbé.Talán a spár jót tesz vele.
24. madul (válaszként erre: 20. - Ad04b33206)
2008. szept. 23. 11:11
De, mi oda(is) járunk. Először nem volt szimpi, de már szinte mindig oda megyek. Sok jó terméket olcsóbban megveszek mint pl. a Tescoban v Corában. Kisfiam már löki a kosárba a kedvenceit :-) Tescoban én is szoktam venni sm termékeket. Legutóbb folttisztítót, olyan mint a Vanish csak jóval olcsóbb. Eddig bevált. A Tescos pelenka is jó, vetekszik a Liberoval.
23. erikpipi (válaszként erre: 17. - Pemete)
2008. szept. 23. 11:08
Nekem a gyerekorvos javasolta az arielt és abból is a folyékonyat. Lenort használok hozzá(a zöld sajnos allergiát okozott), de ez az egy amiből nem engedik. A ruháink valóban sokkal jobb állapotban vannak, mint mikor tomit vagy egyéb márkát használtunk. A vízlágyítót pedig el is felejtettük, amiből előtte rengeteget használtunk. A ruhák szinte kivirultak, és visszanyerték eredeti színüket, és sokkal tovább hordhatók. (na ez nem reklám volt, hanem a valóság):)
22. e004ab8014 (válaszként erre: 20. - Ad04b33206)
2008. szept. 23. 11:03
Nálunk még nincs Aldi, de apukám Németországban dolgozik, és főleg ott vásárol, meg szokott hozni is cuccokat onnan. Pl. van egy Tempo márkájú mosogató, nagyon szépen mosogat és kevésbé szárítja ki a kezem, mint akármelyik sensitive fajta.
21. katácskák (válaszként erre: 18. - Tinendo)
2008. szept. 23. 10:56
mi is így teszünk.
2008. szept. 23. 10:55

aliba nem jar senki? a csokik nagyon tutik. Imadom öket. A legtöbb valamilyen ferrero es egyeb neves csoki hasonmasa, kisebb nagyobb sikerrel, de fincsik szerintem.

A konzerveik is jok es pl a ruhazati cikkeikkel is meg vagyok elegedve. A kicsi fiamnak vettem a multkor egy termopulcsit es nagyon jo. Söt, magamnak is vettem farmert, es meglepetesemre nem ment olyan gyorsan tönkre mint a levisem. Na persze nem összehasonlithato, de mondjuk az araert nem vartam ilyen jot.

19. ad04b33206 (válaszként erre: 4. - Pemete)
2008. szept. 23. 10:52
a tescos trapista meg bakonytej termek :)
18. tinendo (válaszként erre: 17. - Pemete)
2008. szept. 23. 10:50

Az ember ott spórol, ahol tud. Én is. :)

Ha vmi olyan minőségű, mint a márkás, de olcsóbb, naná, h. az utóbbit veszi meg az ember. :))

17. pemete (válaszként erre: 15. - Tinendo)
2008. szept. 23. 10:45

Ezt jó tudni!

De a tescossal egyébként nincs gáz, ugyanúgy kimossa a koszt a ruhákból, mint a dosia, vagy a tomi, vagy a tide, vagy a mittudomén melyik. Bár anyukám az arielre esküszik, én nem fogok azért több ezer forinttal többet adni, hogy hű de márkás legyen. Szerinte azzal tisztábbak lesznek a ruhák. Tőlem aztán...

Na mindegy szóval vannak nagyon jó dolgok mindenütt. A DM-es és Rossmannos termékeket sajna nem ismerem, a pelust is úgy kaptuk, mert én nem járok ilyen boltok felé, soha nem esik útba, így nem is megyek:)

16. vikasz (válaszként erre: 15. - Tinendo)
2008. szept. 23. 10:33

A Lidl-ben isteni német csokik, cukrok és más édességek vannak. A jégkrémek is nagyon szuperek ott és jóval olcsobbak.


DM mosogatógépbe való tabletta is jó.

15. tinendo (válaszként erre: 14. - Pemete)
2008. szept. 23. 10:30

A DM-es pelus anno nekünk sem vált be, de ezen kívül szinte minden babaápolási termék jó volt, viszonylag jó minőségűek és jó árúak.

Én főleg a popsitörlővel voltam megelégedve.

De nem rosszak a babahintőporok, a babatestápolók... sem.


A Lidl-be néha én is betérek, általában mondjuk desztilált vízért, de ha már ott vagyok, körül szoktam nézni, amúgy ott a legjobban a tejtermékek érik meg.

Na meg a mosóporuk sem rossz.


Amúgy a mosóporokról meg csak annyit, hogy van olyan olcsó mosópor, ami inkább sót tartalmaz, az pedig sem a ruhának, sem a mosógépnek nem vmi jó. :(

Erről itt olvashattok:

[link]

14. pemete
2008. szept. 23. 10:25

A Dm-es pelus nekünk se jött be, mert kifolyt belőle a pisi:(

Viszont szerintem nincs gond a tescos mosóporral! Igazából ugyanaz van benni, mint bármelyik másik mosóporban, mert mindben ugyanaz van! Csak a fehérítős, meg a nem fehérítős között van különbség:)

13. tinendo (válaszként erre: 8. - 2577cdcc12)
2008. szept. 23. 10:23

Az Alpa tejtermékeket mi is szerettük, de sajna már sehol sem lehet kapni. :(


A Budget-es tojás viszont jó. :)

2008. szept. 23. 10:23
Mi nagyon szeretjük a lidl illatszereit a fiúk a gibbelini termékeket használják,nekem a w5 tisztítószer jött be.A budget termékek is jók bár a kolbász nekünk sem izlett.A tescos termékek is jók sajnos nem mindegy milyen áron vásárolunk.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook