Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meg vagy elégedve a gyermeked/id/ tanáraival? fórum

Meg vagy elégedve a gyermeked/id/ tanáraival? (beszélgetős fórum)


2008. okt. 20. 08:47
Háááát... Az én fiam 2. osztályos és 5 tanítónéni tanítja. Néha vannak problémáim, de nem mindíg reklomálok, mert a gyerek húzza aztán a rövidebbet.
2008. okt. 20. 08:46
Eddig igen, habár nem mindegyik álom, de tanulja meg a gyerek, hogy az emberek sokfélék, és nem minden pedagógus tökéletes, ugyanolyan emberből vannak, mint a többiek, tele hibával. A kicsi gyerek hajlamos idealizált képet festeni a pedagógusról. Főleg az ovisok. Ott még nem mindegy, milyen az óvónéni. Meg tudja utáltatni a gyerekkel az óvodát.
2008. okt. 20. 07:26
Nem mindig.
2008. okt. 20. 07:19
Igen!Alsóban az alapokat is jó tanártól kaptuk,és most,felsőben sem panaszkodom!
2008. szept. 23. 08:56
nem mindegyikkel mert van amelyik nem oda illik
2008. szept. 23. 08:41
A fiam most kezdte az ovit.Nagy dilemmát jelentett a csoport választás,mivel indult tiszta csoport is.A választást én pedagógushoz kötöttem.Igaz,hogy így vegyes csoportba került a fiam,de én eddig maximálisan elégedett vagyok.A többi ismerős anyuka mindenki a tiszta csoportba adta a gyereket,mondván,hogy az nagyon jó.Hát nem tudom!-nekik azóta is gondjaik vannak mert nem akarnak a gyerekek oviba menni. Én nagyon légedet vagyok mindkét óvónővel és persze a dadus is tüneményes. A fiam is szereti őket.Első gyerek,első ovikezdés,pozitív élmények!
2008. szept. 23. 08:38

Tegnap voltam szülői értekezleten a 7.-es fiam osztályában. Az osztályfőnök, aki egyben biológiát tanít, a magyar tanár, a történelem tanár, a fizika tanár és a kémia tanár rendben van. Az azonos tárgyat tanítók közül a "jobb szériát" kaptuk. :o) ... aztán van 1-2 halavány oktató is, de hááát nem lehetek telhetetlen.


Előzőleg nekünk is volt problémánk, hogy kivételezés, meg "menstruáló tanár" (magyar fordításba: idegbeteg). De megbeszéltük, hogy ők nem a tanárért, a tanárnak tanulnak, hanem egy kellemes, szép életért.... olyan munkáért, amit majd szeretni fognak... és ehhez meg kell szerezni az ismereket, hogy majdan ki tudják választani, hogy mi az amire az életük minden napjait akarják építeni.


... hja, és nagyon megdícsérem a gyerekeimet... mindig, mindenért, amiért csak lehet. Az iskola sajnos nem építi a gyerekek önbizalmát, hanem....:o(... ezért van különösen szükség arra, hogy otthon azt hallja, hogy képes rá... mindenre képes, mert okos, értelmes és szorgalmas... és gyönyölűűúűűű! :o))

2008. szept. 23. 08:30
Az én lányom 4-dik osztályos összesen 5 tanár tanítja. Sajnos ebből csak egy szimpatikus és láthatóan szereti a lányomat,a többi csak tudomást vesz róla,hogy van.Sajnos szembetűnően kivételeznek egy pár gyerekkel. Ha már a gyerek is észreveszi ezt akkor ott már nagy a baj. Elmegy a tanulástól a kedve. Ti mit tapasztaltok,nálatok mi a helyzet?
2008. szept. 23. 08:26
Megvagy elégedve a gyermeked/id/ tanáraival?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook