Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A 14. napon lesz HSG (petevezeték átfúvás) beavatkozásom. Mi van ha előtte teherbeestem? fórum

A 14. napon lesz HSG (petevezeték átfúvás) beavatkozásom. Mi van ha előtte teherbeestem? (tudásbázis kérdés)


1 2
23. yda (válaszként erre: 22. - 762fb1185b)
2008. szept. 23. 12:00
Úgy legyen. Nagyon szeretném már, ha családunk néhány taggal bővülne.
2008. szept. 23. 10:58
Sziasztok lányok!Ne féljetek,én már átestem ezen a beavatkozáson és rá 6-hónapra sikerült is teherbe esnem!Hogy fáj,vagy nem szerintem attól is függ hogy kinek milyan a fájdalom küszöbe!Valakinek még a szülés sem fáj!Bárhogy is lesz,megéri!
21. huszka (válaszként erre: 20. - Yda)
2008. szept. 23. 10:29

Oksi..köszi :) Még mindig fosok, de egyszer csak túl leszünk rajta ;o)


Szil78..majd megírjuk az "élménybeszámolónkat" :)

20. yda
2008. szept. 23. 10:12

Szia Szil78!


Nekem holnap lesz HSG. Reggel 8-ra kell mennem és csak csüt de. jöhetek el. Hát én is rendesen félek. Mindenfélét hallani róla. Mindenképpen leírom tapasztalataimat.


Huszka!

Neked pénteken lesz. Igyekszem még csüt du.-án megírni neked mindent.

19. szil78
2008. szept. 23. 10:02

Sziasztok lányok!

Érdeklődnék, hogy kinek csinálták meg a HSG mert nekem menzi után fogják. Nagyon fáj??????

18. huszka (válaszként erre: 17. - Yda)
2008. szept. 22. 19:50
Bocsi, csak most olvastam :) De akkor holnap folytatjuk ;o) És nem kell bocsánatot kérni :) Azért van ez a fórum, hogy panaszkodjunk :D
17. yda (válaszként erre: 16. - Huszka)
2008. szept. 22. 15:52

Az igaz, hogy talán nem neked kéne ezeket írnom. Bocsi. Csak úgy kijöttek belőlem. Bízzunk a jövőben. Hiszem, hogy mind a ketten hamarosan egy gyönyörű két csíkos tesztnek leszünk a birtokában. Ámen

Ne haragudj most mennem kell, de esetleg holnap - ha van kedved - folytathatjuk.

16. huszka (válaszként erre: 15. - Yda)
2008. szept. 22. 15:29
Hát nem...rengetegen vagyunk ugyanígy vele... Ne aggódj..én már csak tudom ;o)
15. yda (válaszként erre: 14. - Huszka)
2008. szept. 22. 15:27
Természetesen én is így gondolom. Csak a tehetelenségtől szinte "megőrülök". Tudod, ha máskor gondja, baja van az embernek, tudsz tenni ellene, vagy legalább próbálkozol segíteni. Ez az a helyzet amikor semmit, de semmit nem tudsz tenni, csak hallgatni a dokira.Közben az összes barátod ismerősöd teherbeesett vagy megszülte a babáját. Nem könnyű. Nem irigylem tőlük, csak egy kérdés merül fel bennem ilyenkor, hogy nálam miért nem jön össze. Azt hiszem azonban nem vagyok egyáltalán egyedül ezzel az érzéssel.
14. huszka (válaszként erre: 13. - Yda)
2008. szept. 22. 15:16
Hát inkább ne legyen gond :) Sajnos nem elég, hogy testileg vki egészséges legyen...lelkileg is fel kell rá készülni és mindenhogy egészségesnek kell lenni. A túlságosan akarás is árt sokat. Nekem lelki eredetű gondjaim is vannak és persze ez sem segít, de nálunk vagyis nálam hormonzavar is résztvesz a "meddőgésben".
13. yda (válaszként erre: 12. - Huszka)
2008. szept. 22. 15:13
Mi 10 hónapja próbálkozunk. Az az igazság, hogy egyszerre reménykedem, hogy pozitív kimenetelű lesz a beavatkozás, tehát átjárhatók voltak a petevezetékeim,mert ez azt jelenti, hogy minden rendben. Ugyanakkor pedig egy kicsit abban bízom, hogy lesz egy kis gond, mert ebben az esetben el lehet mondeni, hogy e miatt nem lett 10 hónapig két csíkos a tesztem és mostmár újult erővel próbálozhatunk.
12. huszka (válaszként erre: 11. - Yda)
2008. szept. 22. 15:07
Igen. Mi már lassan 3 éve, amióta együtt vagyunk. Nekem nem kell bent maradnom. Hazaenged délután, hogy otthon pihenjek. Elvileg aznap és másnap kell feküdni. Ne aggódj...engem az nyugtatgat, hogy nem csak én esek át az egészen, hanem más is :) A babáért pedig valóban..bármit :)
11. yda (válaszként erre: 10. - Huszka)
2008. szept. 22. 14:44
Én sajnos a részleteket nem tudom, de remélem engem is fognak bódítani. Csak annyit tudok, hogy reggel 8-ra kell mennem. Majd lesz egy ultrahang, ezt követően a HSG, majd egy éjszakát benn kell maradnom a gyulladásveszély miatt. Nem örülök az egésznek, de a babáért mindent. Ti mióta próbálkoztok, mert ugye te is a baba miatt esel át ezen?
10. huszka (válaszként erre: 9. - Yda)
2008. szept. 22. 14:18
Nem :) Nekem nem kell. Azt mondta a doki, hogy csak menjek be fél 8-ra és mindent elmond. Az én férjem először el sem akart jönni, aztán igen, hogy mondtam neki, ez így nem járja, hogy egyedül kell végigélnem...így remélem, jön, vagyis, hogy elengedik a munkahelyéről :) Ő nem izgul...én annál jobban :) Egyébként itt Egerben bódítanak, elvileg nem kellene éreznem semmit.
9. yda (válaszként erre: 8. - Huszka)
2008. szept. 22. 14:01

Én is nagyon félek. Mindenfélét olvastam már róla. Valaki azzal riogat, hogy rettenetesen fáj, más meg csak "kellemetlen" jelzőt használ. Az az igazság, hogy nem is érdekel ki mit mond csak lennék már túl rajta. Szóval én is "f...". A férjem előtt próbálom az erőset játszani, mivel ő nagyon aggódik. Még szabit is vett ki, hogy a kórházban ott legyen velem. Szóval nem lenne, ha két nyárfalevél zizegne be a dokihoz.

Neked is kell hüvelykúpot használnod a beavatkozás előtt 3. naptól?

2008. szept. 22. 13:06
Hát 1 heteset még nem mutat ki szerintem. Ne aggódj, mertha terhes is vagy...még olyan picike, hogy nem "igazi" élőlény, hanem csak sejtek osztódása ;o) Szóval ne izgulj, nem lesz semmi baj. Én fosok, mint állat a hsg-től :)
7. yda (válaszként erre: 6. - Huszka)
2008. szept. 22. 12:58

Szerdán.

2 alkalommal voltunk együtt és aggaszt egy kicsit amit kérdésmben feltettem.

2008. szept. 22. 12:50

Nekem a dokim kifejezetten a lelkemre kötötte, hogy semmi szex a vizsgálatig, csak nézegessük egymást. Nehogy terhesség legyen. Sőt az előzőnél, amikor is megvolt már beszélve az időpont, azt mondta, csináljak tesztet. Pozitív lett, de baba sehol, úgyhogy most mecsináljuk végre.

Mikor a lesz a 14. napod?

5. yda
2008. szept. 22. 12:42

Sziasztok!


Köszi a gyors válaszokat.

A dokimtól direkt megkérdeztem, hogy a mensit követően lehetünk-e együtt, melyre azt válaszolta, hogy igen. Viszont beszélt a beavatkozás előtt valamilyen ultrahangról.

Szerintetek egy max. 1 hetes embrót ki tudnak mutatni ultrahangon?

2008. szept. 22. 12:39
Viszont a hsg nem teljesen petevezeték átfúvás...csak az átjárhatóságot nézik kontrasztanyaggal és röntgennel. Nem fújnak semmit.
2008. szept. 22. 12:38
Ha maguktól nem,kérd meg az orvosodat,h végezzen ultrahang-vizsgálatot,mert az egyik rokonom így járt:mire elvégezték volna az átfúvást,ikerterhes lett.Most 4évesek az ikerlányok!
2008. szept. 22. 12:38
Szija...nekem előtt nem szabad együttlennem a férjemmel. Nekem pénteken lesz a hsg. Ha gyanúja is van a terhességnek, szerintem akkor nem végzik el a vizsgálatot.
1. yda
2008. szept. 22. 12:31
A 14. napon lesz HSG (petevezeték átfúvás) beavatkozásom. Mi van ha előtte teherbeestem?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook