Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudja valaki hogy a hi5 új oldalról hogy kell letörölni magunkat .?Nagyon nem tetszik amit hallottam róluk. fórum

Tudja valaki hogy a hi5 új oldalról hogy kell letörölni magunkat .?Nagyon nem tetszik amit hallottam róluk. (tudásbázis kérdés)


20. mehecske57 (válaszként erre: 1. - Kriszto)
2010. nov. 28. 17:02
lepj be a felhasznaloi fiok-ba es ott megtalalod a torleset..
19. globus (válaszként erre: 18. - Hjaniko)
2010. júl. 16. 07:18
Arról van szó, hogy a törlés után kb. fél évvel még érkezik értesítés arról, hogy barátkérőt küldött valaki. Kissé önállósodott a rendszer, nemde? :) Szeretjük a flottul működő dolgokat, ez nem tartozik közéjük.
2010. júl. 16. 02:08
Íme, a tipikus pánikreakció:) az emberek többsége nem is érti, miről van szó, de biztos, ami biztos, törli magát, mert s többiek is azt teszik...
17. monizsofi1982 (válaszként erre: 4. - Pmjudit)
2009. jún. 16. 13:50
köszi,én is töröltettem magam!halleluja!
2008. szept. 25. 18:44
Nem értem,h miről van szó.Valaki röviden leírná?
2008. szept. 25. 18:13
Köszi. De ha má regisztünk, az adatok még ott van nekik!? és nézhetik a leveleinket. Ki az a .... aki ennyi levelet átnéz, hogy számára fontosat keressen benne???
2008. szept. 25. 08:47

Na én is töröltem magam!!!

Be kell lépni aztán jobbra fenn a név mellett van, hogy "account" és lejebb menni és ott van, hogy "cancel my account", oda be kell írni az e-mail címet és a jelszót és megint a "cancel"-re kattintani. Ennyi.

2008. szept. 24. 19:47
Jó lenne!! Az iwiwet azt bezzeg lehet! És vissza se kérdez Biztos hogy a profilt törölni akarja!!!???
12. 025c5b6977 (válaszként erre: 10. - D88030a7e1)
2008. szept. 24. 19:43
Az a baj a hi5-el hogy angolul írják a dolgokat, és az ember nem is olvassa el rendesen. Én pl amikor felajánlotta a mail listában szereplő cimlistát, annak köszönhetően hogy csak futolag olvastam el, 5 embert kivettem a pipábol akiknek el akartam küldeni, erre a többi 600-nak elküldte csak annak az 5-nek nem akiknek akartam. Nekem is becsuszott így jó pár olyan ember akiknek sosem küldenék ilyeneket, mert nem vagyunk jóba, kaptam is utána érte hogy miért küldtem. Szóval valszeg azért kapsz te is mert mások is ebbe a hibába esnek. Az ismeröseim álta is így szoktam kapni, de tök felesleges regisztrálni, mert ugyis hamar törölni szeretné magát az ember.
2008. szept. 24. 19:41
Hu, amikor én töröltem magam, akkor tök angol szöveg volt csak, azt hiszem jobb oldalon fenn van valami és azon keresztül, de már nem emlékszem rá :( mert rég volt.
2008. szept. 24. 19:15
Erre a témára én is kíváncsi vagyok. Ugyan én nem vagyok tag, de olyan emberektől kapok meghívót akikkel nem vagyok "meghívós" viszonyban. pl egyetemi tanárom:-)
9. cirmesitompika (válaszként erre: 5. - Kriszto)
2008. szept. 24. 09:26
Milyen rosszat hallottál róla? Persze, ha megírható.
2008. szept. 20. 17:01
engem az iwiw-ről töröltek mindenféle figyelmeztetés és válasz nélkül, hogy akkor mi is lenne a gondjuk, pedig ritkán is jártam arra, nem is fórumoztam, sőt még a képeim sem voltak közszemérem sértőek :( ezek után bármi hasonlót el tudok képzelni
2008. szept. 20. 16:56
Ja bocsi erre nem is gondoltam hogy a saját adatlapomon más is letörölhet.....
6. 223cf40dc0 (válaszként erre: 5. - Kriszto)
2008. szept. 20. 16:51
kérték a jelszavadat akkor is, amikor beregeltél, nem? normális, hogy kérik fordított esetben is - egyébként bárki törölhetne téged, akinek épp eszébe jut
2008. szept. 20. 16:47
Csak azt nem értem minek nekik a jelszavam ahoz hogy töröljék az adataimat.
2008. szept. 20. 15:23

Nekem egyáltalán nem tetszett, hogy tudomásomon kívül a címlistámban szereplőknek küldött barátkérőt.

Szeretném én eldönteni, hogy kit hívok meg.


nem beszélve arról, hogy így olyanok is kaptak tőlem meghívót, akikkel sohasem találkoztam, csak e-mailt váltottunk.


Én töröltem magam.

Felhasználói fiók - lent törlés.

2008. szept. 20. 15:10

én is olvastam a cikkeket, és nem akarom őket védeni, de nekem semmi ilyen gondom sem volt velük


mindettől eltekintve: a kezdőlapon jobbra fenn a neved mellett megtalálod a felhasználói fiókot ---> rákattintasz és letekersz a lap aljára ---> ott megtalálod, hogy felhasználói fiók törlése <--- ennyi, elég egyszerű


szerintem ez is csak valami reklámfogás lesz ismét, hogy valamelyik másik oldalnak jobban menjen, nagyobb legyen a használati normája, mivel az én email-emről nem szoktak az emberek meghívókat kapni, hacsak én nem küldök, és bár barátkérőm van ismeretlenektől is, nem mert ők kérték, hanem, mert a rendszer automatikusan felajánlja azokat, akik az ismerőseim ismerősei és ha elfogadom a barátkérőt, akkor az illető úgy kapja meg az üzenetet, hogy én jelöltem, hogy a barátja akarok lenni, viszont lehetőségem van elutasítani is az illetőt minden következmény nélkül - szóval, nekem nincs bajom velük, lehet másoknak van ... hát, ha lenne gondom lehet én is azonnal töröltetném magam, de egyelőre nincs :))

2008. szept. 20. 15:07

Ha jól emlékszem, van a beállításoknál vagy valami hasonlónál egy olyan, hogy profil törlése...

Kis betűvel valahol.

Én is nehezen találtam meg.

Sajna megnézni nem tudom Neked, mert én is töröltem magam. :o)

2008. szept. 20. 14:48
Tudja valaki hogy a hi5 új oldalról hogy kell letörölni magunkat .?Nagyon nem tetszik amit hallottam róluk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook