Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől lehet az, hogy hiába nem eszem, a hasam csak nem lesz lapos? fórum

Mitől lehet az, hogy hiába nem eszem, a hasam csak nem lesz lapos? (tudásbázis kérdés)


15. ina87
2017. jún. 18. 18:27
mert ahhoz kellene,legalább hasizmot csinálni napi szinten
2008. okt. 31. 14:44
Szerintem alkattól is függ. Akinek rövid dereka van, hamarabb lesz pocija, mert a belsőszerveknek kisebb helyen kell elférniük mint a hosszabb derekúaknak. Tehát ha bármit is eszik vagy iszik a gyomra és a belei előre domborodnak ki, mert nincs annyi hely le és felfele irányba mozdulni.
13. enci2 (válaszként erre: 12. - Zöldiii)
2008. okt. 31. 14:33

A hasizom gyakorlatoktól nem lesz lapos a has!! Ez a nagy tévedés és sajnos sok ember ebben a tévhitben él!!


Szóval attól, hogy nem eszel azért nem lapos a has mert elkezd tartalékolni a szervezeted kinek előbb, kinek később és minden egyes kis dologhoz ragaszkodik. Én régen kövér voltam 5 év fogyókúrás folyamatos tapasztalás után elmondom neked a hasad attól lesz lapos, hogy elsőként kizárod a cukor, szénhidrát, zsír, 3-ast, utána olyan ételeket sez eszel amik túlmennek(én erre a norbi lisztet használom), ha ez megvan utána KARDIO és AEROB mozgást kell végezni, úgy hogy a pulzusod végig a zsírégető tartományban legyen, ha ez megvan akkor jöhet a hasizom, de ezzel vigyázz mert ha sokat csinálsz belőle a hasadban megvastagodik az izomzat és attól nem lesz lapo.

2008. szept. 23. 08:21
A has nem a nem evéstöl lesz lapos:) hanem a hasizom gyakorlattol:) Táplálkozz megfelelöen és TORNÁZZ:)
2008. szept. 22. 23:37
Én azért nem vennék be ilyesmit, ha nem tudom biztosan, hogy kell. Inkább vizsgáltasd meg magadat szerintem. Különben ilyen szélsőséges "diétánál" előfordul, hogy a szervezet tartalékoló módba vált a túlélés érdekében, és ezért nem megy le a poci... Az ilyen egyoldalú fogyókúra nem egészséges, és tartósan nem is hatásos. A mértékletesség a lényeg, meg a mozgás.
10. 2bc7365ec9 (válaszként erre: 9. - 13a6fcd24f)
2008. szept. 20. 13:35
Nekem is így logikus, de én csak laikus vagyok.
9. 13a6fcd24f (válaszként erre: 8. - 2bc7365ec9)
2008. szept. 20. 13:28

Akkor ha elkezde szedni arra való gyógyszert, azzal nem okozok semmi gondot , nem? Legfeljebb, ha mégis voltak, akkor kiirtam őket.

Nekem legalábbis így logikus.

Most Gugli urral már megkerestettem és találtas is erre való gyógyszereket.

8. 2bc7365ec9 (válaszként erre: 7. - 13a6fcd24f)
2008. szept. 20. 13:26
Nem feltétlenül. :(
2008. szept. 20. 13:23

köszönöm szépen a válaszokat- tehát lehet, hogycsak annyi a gond, hogy kissé elhagytam magam.

ez jó hír, mert ezt azért viszonylag könnyen lehet orvosolni. :-)

de azárt egy ultrahangot lehet, hgy beiktatok.


A bélférgeségnek azért lenne más jele is, nem?

6. ALLICS (válaszként erre: 2. - 13a6fcd24f)
2008. szept. 20. 13:21
Szerintem is külön gyakorlatok kellenek a hasra.
2008. szept. 20. 13:15

Ennek sok oka lehet.

pl:

hasfal gyengesége

nőgyógyászati probléma (Pl. ciszta)

puffadás

vendéged van (bélféreg)


és még biztos van más is.

2008. szept. 20. 13:15
hasizmozni kéne....
2008. szept. 20. 13:11

Szia!

Szerintem rá kellene mozogni egy kis hasizommal, mert a rugalmasság már nem olyan mint 20 évesen.

Csak szőlőzni meg nem érdemes, bár isteni, mert amint eszel utána visszajön több mint ami lement.

Vagy felülés kellene vagy ha a derekad nem birja (az enyém sem) akkor állva térdfelhúhás hasmegfeszítéssel minden nap 50-100 ha tudod többször. Időbelileg 5-5 perc.

2008. szept. 20. 13:08

Sziasztok, 46 éves vagyok és egyszerűen nem értem, hogy miért nemlesz laps a hasam, mikor szinte alig eszem. (napo óta csak szőlő)

Régebben egy ilye kura után 2-3 napal, már egészen lement a hasam.

van tpasztalatotok?

2008. szept. 20. 13:07
Mitől lehet az, hogy hiába nem eszem a hasm csak nem lesz lapos?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook