Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Egyik internetes baratnömnek szeretnék ajándékot venni, és meglepni őt ezzel... Mit ajánlotok, esetleg egy jó könyv?:) fórum

Egyik internetes baratnömnek szeretnék ajándékot venni, és meglepni őt ezzel... Mit ajánlotok, esetleg egy jó könyv?:) (tudásbázis kérdés)


2008. szept. 20. 11:36

akkor tényleg nem jó!:S

de igazából nem tudok más tanácsot adni,mert te ismered igazán,hogy mit szeret,mi fog tetszeni neki.én egy nagy doboz bon-bonnak is örülnék:D

de ha tényleg ilyen jó barátnőd,akkor legjobban neked fog örülni!

vagy te készítsd el az ajándékot és az mindig rád fogja emlékeztetni.

8. Tavinyuszi (válaszként erre: 7. - Nyau82)
2008. szept. 20. 11:11
Ez nagyon jó ötlet, csak az a baj, hogy nem Magyarország:) Szlovákia, picike felvidék, és oda gondolom nem vállalják :) és már csak 1 hetem van:D és szeretném személyesen átadni :D
2008. szept. 20. 10:39

szia!

nem rég találtam a neten egy jó kis parfümáruházat.ingyen kiszállítanak az ország bármely területén és lehet valakinek ajándékba parfümöt küldeni,úgy,hogy te fizeted ki helyette.szerintem ez is jó ötlet,ha tudod,hogy milyen illatot szeret.a netcímet nem írom le,de ha akarod,elküldöm privibe.

2008. szept. 20. 10:39
A könyv mindig jó és praktikus ajándék
2008. szept. 20. 09:45
Szia! Csernus Imre: A nő. Most kezdtem olvasni és nagyon jó! Vagy Sebestyén Balázs: Szigorúan bizalmas című könyve. Remélem sikerül majd meglepetést szerezni! Szép napot! Üdv, Judit
2008. szept. 20. 09:14

coelho: élet

válogatás idézetek a műveiből (ha szereti)

2008. szept. 20. 00:24
20 éves lesz a babám:) nagyooon szeretem, egyszer találkoztunk és reményeim szerint nagyon meg fog lepődni:)
2008. szept. 20. 00:23
Barbel Mohr barmelyik konyvet. Sot. Egyet vegyel magadnak is! Jo ejt!
2008. szept. 20. 00:21
Egyik internetes baratnömnek szeretnék ajándékot venni, és meglepni őt ezzel... Mit ajánlotok, esetleg egy jó könyv?:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook