Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nógrád megyei csajok gyertek csevegni! fórum

Nógrád megyei csajok gyertek csevegni! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. okt. 17. 09:25
Igen kész tragédia ami mostanában zajlik,csak ugy emelkednek a valuták,vele pedig a törlesztő részlet.Kész katasztrófa,hová fogunk igy jutni.,le a béka segge alá,onnan meg majd nem birunk felmászni((Valóban k a kinti fizetés valóban sokkal jobb,de ha nem lesz kereslet valamire,a gyárak is becsődölhetnek,nem veszünk kocsit,nem épikezünk stb..,minden felborul de alaposan,én is figyelem a hireket.
67. 7a319416e1 (válaszként erre: 66. - Csókica)
2008. okt. 16. 07:17
Helló!csak érjük meg itt a jövő nyarat.Nem lehet tudni.Lehet hogy kapunk közben egy külföldi rengeteg pénzes ajánlatot.Egyébként ha ez nem lett volna jövő tavasszal mindenképpen kimentünk volna vhova.Most izgulok a svájci frank miatt,ugyanis van hitelünk és nem igazán szeretnék duplán fizetni.Az itthoni fizetésből nem tehetnék meg sokan.Kíváncsi vagyok mi lesz.
2008. okt. 15. 23:37
Jó belehuzott a melóba akkor a férjed,hogy szabadnapok nélkül dolgozik,remélhetőleg majd a hidegebb időkben kevesebb lesz a vendég,és kitudja magát magát pihenni.Bár ki tudja,lehet hogy akkor is lesz bőven vendég.Igen a fiatal oknak még tapasztalatokat kell gyüjteniük,és mindent megtanulniuk,hogy feügyelet nélkül hagyja ott őket a férjed.Remélhetőleg a jövő nyáron,már okosak lesznek a suhancok,és akkor sok rendezvényre eltudtok majd jutni.
65. 7a319416e1 (válaszként erre: 64. - Csókica)
2008. okt. 14. 11:43
Szia!vasárnap végülis nem mentünk sehova.Tegnap mentünk Pestre elintézni egy két dolgot.Ahogy mondod épp ezért a forgalom a szállodában főleg hétvégén van,úgyhogy ilyenkor sajnos ott kell lenni.Remélem ha már a kedves alkalmazottak rendesen elsajátítják a szakmát,talán a párom is itthon tud lenni.Errefelé nincs jó szakember,és csak kis tapasztalatlan fiatal gyerekeket tudott felvenni a konyhára.Nagy a felelősség,nem engedheti meg hogy egy darab étel is akár nem a megfelelő módon jusson az asztalra.Már negyedik hónapja teljes szabadnap nélkül dolgozik.Eléggé megterheli.
2008. okt. 12. 00:33
Valóban nehezen tudtok eljutni,ha a párod minden hétvégén dolgozik,de a legtöbb rendezvény mindig hétvégén van.Egyedül legyél a kislányokkal ilyen rendezvényeken,az pedig valóban nem jó,jobb ha mind együtt vagytok.
63. 7a319416e1 (válaszként erre: 62. - Csókica)
2008. okt. 11. 16:30
Nem voltunk csak falunapon.Nem sűrűn megyünk vhova csak ritkán,remélem lassan a párom nélkül is működik az étterem aztán több ideje lesz ránk is.Egyedül meg nem szívesen megyek.
2008. okt. 11. 15:32
Teljesen igazad van,ugyis azt vesszük meg amit a pénztárcánk elbir.Nem tudom,hogy miért mondta az a valaki a párodnak,hogy a csirkecomb mennyibe kerül,neki rögtön az evés jutott az eszébe,nem pedig a látnivalók?Biztos tettszene a gyekőceidnek,láttak már szüreti felvonulást?Jól kifáradnanak a gyerkőceid ,ha ilyen jó idő lenne,és nyugodtan aludnának este,vagy amikor hazamennétek.
61. 7a319416e1 (válaszként erre: 60. - Csókica)
2008. okt. 11. 15:10
Ebben a faluban is volt,még a tombolán is nyertünk.Dehát ilyenkor hol nincs tömeg?Legföljebb ha olyan elviselhetetlen akkor hazamegy az ember.Ha ilyen gyönyörű idő lesz holnap is akkor azért sajnálnám ha nem mennénk.És őszintén ha vmit drágának talál az ember,úgyse veszi meg nemigaz?De jó egy kis nyugi!a gyerekeket átcsalták a szomszédba!
2008. okt. 11. 14:21
Nehéz oda bejutni,akkor valószinüleg sokan szoktak ott lenni,mert ott elég sürün van valamilyen rendezvény.Mi kb 2 hónapja voltunk egy falunapon/nem mi nálunk,mert az nem tettszik/ott is rengeteg kocsi volt,voltak műsorok,körhinta,kisautók amibe beültettek a gyerekek,este meg talpalá való zene.Volt ott is kirakodó vásár,mint a bucsukba,a lányaim a kürtöskalácsért voltak oda,azt flamóztak))
2008. okt. 11. 13:53
Mondjuk én sem ugy gondoltam,hogy üres hassal indultok utnak,bár az ujságban árak nem voltak kiirva,de kirándulásnak,meg nézelődésnek jó lett volna,legfeljebb azt mondtad volna többet ide sem jövünk,mert amit megtapasztaltál,utna derül ki jó volt e ,vagy sem.
58. 7a319416e1 (válaszként erre: 57. - Csókica)
2008. okt. 11. 13:18
Köszi!már érdeklődött a párom,és azt mondták neki hogy nehéz ilyenkor oda bejutni,és egy csirkecomb 1500 ft.És majd meglátjuk!Akkor biztos nem megyünk.Nem mintha csirkecombért mennék oda,és nem mintha nem lenne elég idő délután.Mindegy!
2008. okt. 11. 12:45
Tudod még itt meccslapda szüret van)),igy nem mehetünk,de remélem nektek összejön,mert tényleg csodálatos időt mond,és lehet egésznap nézelődnötök.Biztos élveznék a gyerkőceid is,mert azért Pesten ilyen még sincs))Drukkolok hogy összejöjjön)))
56. 7a319416e1 (válaszként erre: 55. - 7a319416e1)
2008. okt. 11. 09:52
Szóltam az uramnak,ha nem lesz túl sok a munkája akkor lehet elnézünk.Köszike!És Ti mentek?
55. 7a319416e1 (válaszként erre: 54. - Csókica)
2008. okt. 11. 09:28
Hú hát ez nagyon jó csak a párom dolgozik sajnos minden hétvégén.Aranyos vagy,mennék is.
2008. okt. 10. 13:01
Szia!Az ujságban olvastam hogy okt 12-én vasárnap Hollókőn lesz szüreti mulatság,helyi ovodások és iskolások is fogják a jónépet szórakoztatni.Lesznek különböző műsorok.A nyitott porták hétvégéje keretében helyi családok látják vendégül azokat,akik október 10.-ig a 30/289-1964-es telefonszámon bejelentkeznek.szerintem ez még a mai napon érvényes lehet.Lesz borkóstolás,vásárlásokra is lesz lehetőség.A gyereket játszóház is várja,ahol terménybábokat készithetnek,lesz kemencés lángos és kruplilaskasütés,mustárkészités,kézműves kirakodó vásár.A multkor kérdezted nem tudok e valahova valami kiránduló helyet,ahová gyerekekkel el lehet menni.Éppen most olvastam,és rögtön eszembe jutottál.)))
2008. okt. 8. 17:35
Nekem is van 2 kutyám,1 német juhász-csu keverék,ő már elég öregecske,és egy 4 éves ordasfarkas,mikor el van este engedve,ugy szaladgál mintha valóban ló lenne az udvarban,csak ugy reng a lábai alatt a föld.Igen kell a házikó,nehogy megázzanak a nagy esőben,legyen hová elbujniuk.
52. 7a319416e1 (válaszként erre: 51. - Csókica)
2008. okt. 8. 12:44
Hali!van kutyus,már leköltözés előtt szereztem egy erdélyi kopó dobberman keveréket.5 hónapos.Már most vadorzó,mi lesz később.Én a nagytestű kutyákat nem szeretem sajnos,így nem kedvenc nekem,dehát ide ez kell.Ez olyan gyorsan fut,hogy nem bírnék vele lépést tartani.Ez nem is kutya hanem ló,úgy nyargal le föl.Nektek van kutyátok?Most kapott tegnap egy házikót szegény,hidegek az éjszakák.Megérdemli!
2008. okt. 8. 10:27
Szióka!!Pedig ha kimennél a kertben,te lennél az egyetlen virágszál,uralnád a terepet.Ha jól érzitek magatokat és bejön a munka,biztos megfogjátok a terveteket valósitani.Veszel kiskutyát és kialakitasz valami futópályát a kertben,és edzel a kutyával ,a diéta mellett)))
50. 7a319416e1 (válaszként erre: 49. - Csókica)
2008. okt. 7. 18:07
Helló!na én aztán nem foglalkozok a kerttel.Akkora hogy ki se merek menni mert eltévedek.:)Meg aztán már üres is ,a kertész legények összeszedtek minden terményt,és elvitték a tulajnak.Lehet jövőre azért próbálkozok egy kis saját veteményessel,az idén már mivel a nyáron érkeztünk,nem volt lehetőség.Szeretnék szép virágokat,és vmi kis zöldséget.Van sok terv.Medencét szeretnék,gyerekeknek játékokat,lesz mit csinálni.Tudod a ház az a szálloda tulajdonosé,arra igazán mi nem akarunk költeni.Aztán később meglátjuk,maradunk vagy nem.A mi lakásunk Pesten van.Kíváncsi vagyok mit hoz a jövő.
2008. okt. 7. 09:26
Jó reggelt!!!Oké,akkor eszed a rengeteg zöldséget és a gyümülcsöt)))Jobb lesz ha sátrat versz a kertbe ,és ott mindig minden kéznél van))Még főznöd sem kell,csak mindig mosd meg evés előtt))))
48. 7a319416e1 (válaszként erre: 47. - Csókica)
2008. okt. 6. 18:59
ÁÁ nem eszünk mi sok édességet.A szállodában szoktam néha egy falat vmit.Ritkán sütök idehaza,főleg akkor ha ünnep jön vagy elkap a hév.55kg vagyok azért nem szeretnék elhízni,vigyázni akarok hogy csinos asszony maradjak.Ezért folyton diéta.
2008. okt. 6. 16:39
Valóban nem gyerek fűlének való a meccsn való beszéd,de szerencsére a lányaim nem vették át.Jó ötletnek tartom a mézesdiót,igazi csábitó édesség))Igen ha ugy gondolod teheted a fagyasztóba is a darált diót,az hirtelen nem is jutott eszembe.Csinálhatod a zserbót és a levárosgombócot dióba hempergetve a családnak,annyi édességet esztek,hogy majd ajtót kell cserélni,mert már csak gurulni fogtok))))
46. 7a319416e1 (válaszként erre: 45. - Csókica)
2008. okt. 6. 09:59
Most kitaláltam,hogy mivel van egy csomó saját termelői méze a szálloda tulajnak,ezért csinálok egy pár üveg különlegességet,dióval üvegekbe.Így el fog fogyni remélhetőleg majd a túristákat érdekli ez a helyi finomság.Erre aztán nem sok más souvenírt tud kapni úcse.Az anyukám azt mondta hogy a darált diót le is lehet fagyasztani.Elég elfoglalt lehet a párod akkor tényleg,látom hogy most mennek sorban a meccsek ,az egyik kollégafiú is jár a helyi csapattal,megy sűrűn.A gyerekeket nem merem kiengedni ide a pályára ,mert olyan csodálatos kifejezések hangzanak el foci közben,persze én jót nevetek rajtuk mert nagyon érdekeseket mondanak,de nem annyira a gyerekek fülének való.PUSZI
2008. okt. 6. 00:00
Szia! Semmi ötletem nincs,hogy ilyenkor összel hová kiránduljál a kislányokkal,mert mi mindig a pályán kötöttünk ki,mivel a férjem sokáig focizott,most meg a csapat edzője.Csak kkor érdemes megtörnöd az összes diót,ha eltudod adni,különben elég csak annyit megpucolnod egyszerre,hogy 2-3 sütésre vagy valamire elég legyen.Mert most amint látom,elég jó a termés,hová tennéd azt a sok megpucolt diót.Kellemes napot!!
44. 7a319416e1 (válaszként erre: 43. - Csókica)
2008. okt. 5. 10:59
Helóka!Ezeket a helyeket mivel Pesten laktunk,réges régen körbe jártuk.Én itt a megyében gondoltam vmi klaszra.Messzebre most nem tudnánk a munka miatt.Át kellene menni a szlovák részre csak a kicsinek még nincs útlevele,és neki kell vmi irat ugye hozzája.Én a kertből látom a határátkelő épületet.Annyira közel van pedig.Meg szoktad pucolni az összes diót vagy héjastól rakod el,aztán mindig amennyi kell?
2008. okt. 5. 10:37
Tényleg nem rég volt nálunk csőszbál,de ott nagyon fiatalok voltak,jól mutattak beöltözve.Ma elég jól süt a nap,de fuj a szél,legalább leveri a maradék diót a fáról.Mi Egerbe,Visegrádra,Duna partra szoktunk elmenni csavarogni,vagy Esztergom.Ilyen hűvös időben tényleg nincs kedve az embernek kimozdulni.Igen a gyerkőcöknek valóban kint a levegőn jó lenni,kifáradnak és nagyot szundikálnak este,bent nem nagyon tudnak magukkal mit kezdeni,legfeljebb zeng a lakás ha összevesznek egymással)))
42. 7a319416e1 (válaszként erre: 41. - Csókica)
2008. okt. 4. 20:20
Na,pedig benned bíztam,na mindegy!Valami jó palóc népviseletes csak kalapban,az se lett volna rossz.Gondolom Te se mozdulsz ki ebben a csúnya időben.Én ma dolgoztam,így annyira nem érintett a dolog.Csak szegény gyerekek nem tudnak kijutni a szabadba.Mi a helység neve ahol laksz?Gyarmat mellett az mondtad.Hova érdemes menni szerinted kirándulni?Még sok helyre nem tudtunk elmenni,mert a párom minden nap dolgozik sajnos.Gergi tónál voltunk,és az ősmaradvány parkban,és vmi várat néztünk meg.Te tudsz vmi tuti helyet?Puszi
2008. okt. 4. 12:12
Kint álltam egész délelőtt az esőben,messzelátó szemüveggel,de itt is csak,fogatlan,tenyeres-talpas emberkékkel találkoztam.Egyenlőre a kötényt és a tangát elkell rakni,mig nem jön elő valahonnan,akire illik ez a viselet.Még jó hogy nem lánybucsuztatód lesz,mert akkor tényleg csak ilyen fogatlan lovagot tudnék küldeni.Valószinűleg a jók már elkeltek)))
40. 7a319416e1 (válaszként erre: 39. - Csókica)
2008. okt. 4. 09:26
Hali!itt is szakad sajnos.Gondolhatod milyen szép szál legények laknak itt!Még nagyítóval se találnék a rendesbikből.De ha nálatok akad akkor küldj ide nekem,egy is elég lenne.A lakásban is van elég munka,ha már a kertben nem tud mit csinálni.Munkaruha:tanga,kötény,ennyi...
2008. okt. 4. 08:19
Szióka!!A tűz fölött ejtőernyővel kellett volna laviroznod,zsinórral szabályoztad volna a magaságot.Hát ne a fogatlan ürgincéket fogjad be a munkára,hanem a jóvágásuakat.Libegjél végig miniszoknyában az utcán,és csak ugy fognak döngeni a csinos munkások,te leszel a mézesmadzag.Itt szakad az eső.Kivánok kellemes napot!!!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook