Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi lehet az oka, hogy 15. napon "barnás" folyás vagy váladékozásom van? fórum

Mi lehet az oka, hogy 15. napon "barnás" folyás vagy váladékozásom van? (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 19. 14:25

Elméletileg akkor van peteérés...és kiszabadul a "petezsákból". Majdnem olyan, mint a szőlőszem, persze felnagyítás után...

Úgy néz ki a petefészek, mint amikor felbontjuk a tyúkot és benne van a sok különböző méretű kis tojás. A petefészek tartalmazza az összes petekezdeményt, ami feltételezhetően meg fog érni néhány évtizeden keresztül. Én műtét miatt láttam a sajátomat... ?)

20. klenca
2009. nov. 4. 19:52

Hallottam a rendelő előtt egy hasonló tünetet, de őt már kezelik.

Szerintem ne szégyellj bekopogni a dokidhoz.


Az ott várakozó nő gyógyszert és kenőcsöt kapott a dologra.

2009. nov. 4. 18:11
Pillangó vettem vesztet és kiderül hogy én is terhes vagyok....
18. kicsilányka147 (válaszként erre: 17. - *Pillango*)
2009. nov. 3. 15:47

Hát nem szeretnék még gyereket...remélem csak valami hormonális zavar lesz...


Köszönöm a válaszodat:)

17. *Pillango* (válaszként erre: 15. - Kicsilányka147)
2009. nov. 2. 20:43
nem tudom, hogy ez most neked jó-e, nekem pontosan igy kezdődött a terhességem.
2009. nov. 2. 20:41

peteéréskor lehet barna pl.


vagy: hormonzavar.


Vagy: beágyazódásos vérzés.


ha szabályos a ciklusod, és ez a középidőd, akkor peteéréses vérzés lehet. ez normális.

2009. nov. 2. 20:29

Kérlek segítsetek!


Október 17-én kellett volna megjönni!Azóta semmi!Egy kis barna folyást vettem észre ma a bugyim!És érzem hogy egy picit fáj a hasam úgy,mint amikor meg akar jönni!


Lehet hogy terhes vagyok?Kérlek segítsetek!!!

2009. máj. 6. 08:21
ez szerintem természetes nekemis volt
2009. máj. 6. 06:58

1) Fogamzásgátló mellett: túl alacsony a hormontartalom, ez az áttöréses vérzés, ilyenkor váltani kell.

2) Fogamzásgátló nélkül: hormonhiány a normálishoz képest, ez terméketlenséggel járhat.

3) Ha csak 1 napot érint középidőben, és kis mennyiségű váladékról van szó, akkor oka lehet az ovuláció is, akkor is, ha ez nem rendszeres.

4) Igen ritka esetekben fizikai ok, pl mióma vagy más szervi elváltozás.

12. SDitti (válaszként erre: 11. - 4020)
2008. okt. 8. 09:20
Nekem középidőben van, mint ahogy a fórum indítójának is (a cím szerint).
11. 4020 (válaszként erre: 10. - SDitti)
2008. okt. 8. 08:14
De ez a barnásság a menstruáció utáni napokon van, peteérés meg elvileg kb 10. naptól van.
10. SDitti
2008. okt. 8. 08:08
Nekem erre egyszer egy nődoki azt mondta, hogy a peteérés miatt van.
9. 4020
2008. okt. 7. 15:50

Sziasztok!


Beleolvastam a kiírtakba. Nekem is kb. peteéréskor szokott szúrni az oldalam 1-2 napig, de mikor leülök is érzem, gondolom és remélem, hogy tényleg a peteérés miatt és nekem miután elmúlik, utána szoktam pár napig én is 'barna folyást' tapasztalni.

Mi is babáznánk már....... :(

8. s700 (válaszként erre: 6. - S700)
2008. okt. 7. 15:40
Közben meglett az oka a barnázásnak. A 17. napon megjött, úgyhogy nem tudtam menni 21. napos vérvételre. Remélem most majd sikerül, csak nem biztos, hogy a dokinak tetszik majd, hogy nem egy ciklusban lett a 2 vérvétel.
2008. szept. 19. 22:12
ja az én promlémám más tészta. bocsi.. De már rég rájöttem.
6. s700
2008. szept. 19. 16:04

Afrodita: Csak pici néhány szúrás van már pár napja a petefészkemnél. Azt tudom, hogy lehet a peteéréstől. De barnát ilyenkor még nem láttam!

13. napon voltam UH-on, akkor 19 mm-es tüszőm volt.

Az is eszembe jutott azóta, hogy 1 hete kezdtem el természetgyógyászhoz járni, meg Ceragem ágyon gerincmasszázsra is és lehet, hogy ahogy ezek elkezdték megdolgozni a szervezetemet, a rendszertelen ciklusomat próbálom magamnak rendbe tenni. Utoljára 40 napra jött meg és piros nem is volt, csak barna 2-3 napig.

Kedden kell mennem 21. napos vérvételre. Abból gondolom majd látja a doki, hogy ha valami nem volt rendben. De ha hétvégén nem múlik el, akkor biztosan elmegyek dokihoz.

zsuzska76: Gratulálok, tök jó Neked! Vigyázz magadra Te is!

Megnézheted a naplómat is, abban bővebben van a betegségeimről, meg egyebek.

2008. szept. 19. 08:14
Szió! Megnéztem az adatlapodat, látom,hogy babát szeretnél.Akkor lehet örülsz, amit én írok, mert ha előbb volt peteérésed, 10. nap körül, együtt voltatok, akkor 15-16. napon beágyazódástól is lehet. Mi is 10. naptól próbálkoztunk Babával, kisfiam lett, sikerült pont akkor együtt lenni. Mondjuk én nem barnáztam, de szomszéd csaj most jár dokihoz, babát szeretne, és doki azt mondta, hívja fel ha ilyesmi van, mert uh-ot csinál és ad gyógyit, mert lehet nem tud rendesen beágyazódni a baba. Ugyanis múlt hónapban ő is ilyentájt barnázott, aztán késett neki 2 hetet, de aztán megjött neki, azt mondta doki, lehet,hogy terhes volt. Szóval vigyázz magadra, pihizz, és reménykedj! Én szorítok neked!!!Nálam csak mensi szerű görcs jelezte második Babómat beágyazódáskor, szilveszterre várom!!
2008. szept. 19. 08:07

lehet, a petefeszekkel valami gond,vagy hormon zavar, vagy folfazas, valami gyulladas,

orvoshoz kene menni

2008. szept. 18. 22:03
Én nem tudom. De nekem a mensi után 1 héttel jelenkezik és csak 2-3 napig tart. Arra gondoltam hogy a tampon miat is lehet hogy,nem ürülök ki teljesen. Vagy nem tudom. Ezért megyek nemsokára nőgyógyászatra.
2008. szept. 18. 22:01
Szia! Előfordulhat peteérés idején a pici barnázás,és a tojásfehérje-szerű hüvelyváladék. Az utóbbi az teljesen normális, viszont a barnás valami az nem törvényszerű, hogy minden ciklus félidejénél jelentkezzen. Petefészked körül nem érzel szúró érzést?
1. s700
2008. szept. 18. 21:57

Tud valaki valami magyarázatot erre?

Eléggé rémisztő, még sosem voltam így.

Igaz, hogy a mensesem párszor már volt ilyesmi. Csak nem fog most megjönni???

Segítsen valaki!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook