Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjon le kaktusszal! fórum

Fogyjon le kaktusszal! (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

15. fedor
2012. aug. 26. 15:34
én a cactuslimet beszedtem, egyáltalán semmit nem használ
14. tim67
2012. jan. 9. 05:36

Sziasztok!

Én segítséget szeretnék kérni, mert látom itt gyakortott hoodia használok cserélnek tapasztalatokat. Öt napja szedem a zöld kis bogyokat,de még semmi hatást nem érzek.Ha tudna valaki segíteni nagyon megköszönném!

2011. okt. 2. 22:17

sziasztok! van valakinek tapasztalata a Hoodia fogyaszto szerrol?

Ami a leginkabb erdekel, hogy ennel a fogyasztonal nem all fent a jojo effektus.Csak m nem eszel..de mi van ha abbahagyod es akkor enni kezdesz?

esetleg a chiliburnerrol tud valaki tapasztalatot? koszonom!!! :)

12. 991217
2007. márc. 29. 08:25

sziasztok!


Érdekelne hogy valaki próbálta e cactuslim kapszulát???

A tapaszokról inkább nem írok, rengeteg féle van, sajnos sokan be is dőlnek neki, de egy sem jó!

A catuslimen azért akadt meg a szemem, mert nem étrendkiegészítő van ráírva, hanem konkrétan fogyasztó kapszula, ami azért ritka és nincs neki 1-2 oldalas cikk szánva. Esetleg próbálta már valaki? A kaktusznak köztudottan pozitív hatásai vannak, s ezt még cukrosoknak is kifejezetten ajánlják. anyukám sajnos az, kérlek titeket aki tud róla valami konkrétat írjon!

sziasztok!

További szép napot mindenkinek!

11. 099d4dc8e6 (válaszként erre: 8. - 6532c775dd)
2007. márc. 18. 17:04
Szia:) Szomorúan olvasom h a tapasz nem jó. Meg szeretném tudni h a kapszulát hol vetted? Köszönöm, Viki
2007. jan. 22. 15:37

hát csajok!

Ez nem hiszem el totál átverés az egész!!!!

az 1. tapasz nem is ragadt rendesen.

A 2. tól meg félóra elteltével elkezdett fájni a fejem és szó szerint farkaséhség jött rám:O

Ezt az át.....

Úgy hogy ki is dobtam most meg verhetem a fejem a falba hogy 6000 pénzt kidobtam az ablakon. :(

Ez nam más mint a naiv emberekből kiszedett pénz :@

Pussz Dia

2007. jan. 22. 14:15

Sziasztok!

HÁt nekem most jött meg a csomag.

Ici pici doboz ici pici 10 tapasszal.

Hát mad mehlátom hogy ez is ablako keresztül kidobott pénz volt-e. :S

Eddig nem túl bíztató de kérdeztem az arcot aki ezzel foglalkozik hogy mik a visszajelzések és eddig csak az tudta mondani hogy volt már olyan hogy valaki rendelt 1-et aztán késöbb is rendelt még 1-et de állitólag márciustól lesz kapszula.

Én csak 1 napig szedtem a kapszulát de fogytam töle 2 kilót és azóta akármennyit eszem nem hizok de nem is fogyok.

Hát most megyek lemosdok és megmosom a hajam aztán felteszem és akkor kiderül mi lesz.

Majd mesélek

Pussz Dia

2007. jan. 20. 18:13

Sziasztok!

Én szedtem a hoodia kapszulát és nagyon jó!

De télleg teljesen elveszi az étvágyat.

Csak az volt a baj vele hogy 3-at kellet szedni egy nap és darabonként 50 mg koffeint tartalmaz, és én nagyon nem birom a koffeint! Engem szétszórttá és dekoncentráltá tesz ami főleg most vizsga időszakban nagy nem jó! :S

Ezért hagytam abba a pu-erh kapszulát is.

Pénteken rendeltem meg viszont a hoodia gondorii tapaszt ami hétfőn jön meg. És csak a kaktuszin kívül zöld teát tartalmaz. Hát lehet totál pénz kidobás lesz de kiváncsi voltam :$

És majd mesélek ról hogy volt-e bármilyen hatása.

Puszi Dia :)

2007. jan. 15. 15:46

köszönöm az infót, de én erre gondoltam:


HOODIA GORDONII-KAKTUSZ


Afrika déli részén évszázadok óta alkalmazzák étvágycsökkentőként a HOODIA GORDONII kaktuszt.


A Busmanok a ritka növényt ősidők óta alkalmazzák, napjainkban is étvágycsökkentőként élvezi a legnagyobb megbecsülést.


Amerikában már élvezik jótékony hatását. A világon megoldható lenne az elhízás problémája, ezzel az egyetlen növénnyel, mely most kezdi meghódítani Európát.



CITRUS AURANTIUM-KESERŰNARANCS


Az érett gyümölcsök héja tartalmaz citromsavat és keserű flavonoidokat is. Ezek a hatóanyagok étvágytalanság és hiányzó illetve elégtelen gyomornedvképződés esetén segítenek, könnyíti az emésztést, gyorsítják az anyagcserét.


PAULLINA CUPANA-GUARANA


Indiánok csodanövénye, mely Guarana néven vált a világon ismerté. A bennszülöttek már évszázadok óta afrodiziákumként és energiaforrásként használják. Koppenhágában klinikai vizsgálatokkal kimutatták, hogy a fizikai aktivitást növeli, fáradtságérzetet csökkenti, jobban elviselhetőbbé teszi a stresszt és átlagosan több kg.-ot fogytak tőle az emberek.


Összességében elmondhatjuk, hogy egy tökéletes összetételű fogyókúrás tapaszt állítottak össze.


Amíg a Hoodia segít legyőzni az étvágyunkat, addig a Guarana átsegít azon nehézségeken, amik a fogyókúrával járnak. Nem leszünk kedvtelenek, fáradtak, sőt energiával látja el szervezetünket. A Citrus Aurantium segíti az anyagcserénket, így emésztésünk mindvégig rendben fog működni. Kérjük, olvassa el szakirodalomban ezen, növények jótékony hatását.

6. Hoxa
2007. jan. 15. 15:32
Itthon is kapható kapszulában:
a Bioszállító webáruházban (katt ide)
2007. jan. 15. 15:27
Most olvastam és a kaktusz fogyókúráról, csak én a hoodia tapaszt néztem meg, ez afrikai kaktuszféle kivonatával átitatott termék, amerikában már kapszula formában is kapható, és nagyon nagy sikere van....most akarok utána nézni..
2006. szept. 9. 21:28
Én Budafokon a gyógynövényboltban láttam. Szerintem bármelyik gyógynövényboltban megtalálod, ha nincs, akkor megrendelik.
3. dee (válaszként erre: 2. - LENKE)
2006. szept. 9. 21:25
CactusSlim és gyógyszertárban biztosan kapható.A Béres Egészségtár is tartja.
2006. szept. 9. 16:49
SZERETNÉM MEGTUDNI, HOGY A KAKTUSZ KAPSZULÁT MILYEN NÉVEN, ÉS HOL LEHET MEGVENNI. KÖSZÖNETTEL:LENKE
2006. aug. 21. 22:45
A kaktuszok az amerikai földrész növényei, Európában csak Amerika felfedezése után váltak ismertté. A latinul Cactaceae-nak nevezett növénycsalád kb. százmillió évvel ezelőtt alakult ki az eocén korban, amikor a magas hegyek képződése után a hőmérséklet emelkedésekor a hegyláncok közötti sík vidékeken megkezdődött a sivatagos és félsivatagos területek kialakulása. A gyakori vízhiányhoz az itt élő növények folyamatosan alkalmazkodtak, hajtásrendszerük lecsökkent, módosult, kültakarójuk megkeményedett, leveleikből levéltövisek lettek és ily módon rendkívül szárazságtűrővé váltak.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook