Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kontaminált vékonybél syndróma fórum

Kontaminált vékonybél syndróma (beszélgetős fórum)


2009. jan. 11. 01:00
van homeopatiás kinálat is erre a [link] honlapon, ha jól tudom. Őket kellene megkérdezni
2008. szept. 19. 13:37
Köszi, az enyém nem gyógyul meg soha.....:( max. tünetmentes, ha megfelelő az életvitelem.
2008. szept. 19. 12:53

Szegény, biztos nagyon rossz lehet. És a műtét után sem lett jobb? Nekem is fáj az alhasam és szúrni is szokott. :-( de mostmár csak meggyógyulok!

neked pedig jobbulást kívánok!

2008. szept. 19. 12:45
Na, ez sem egyszerű. Hasonló az enyémhez, csak engem már meg is operáltak, meg az enyém néha fájdalmas...
2008. szept. 19. 08:36
Egy éve megy a hasam. Hasfogóval járok dolgozni. Amikor otthon voltam betegállományban 3 hétig, és nem szedtem semmit, és otthon voltam nyugalomban semmi stressz, krumpli, rizs, keksz, akkor is ment a hasam így lefogytam 13 kg-ot a 3 hét alatt. Dehát örökre nem maradhattam otthon, így járok melózni. Végre megtalálták a bajomat: nem odaillő, hasznos baktériumok vannak elszaporodva a vékonybelemben, amit elvileg egy Normix nevű gyógyszer helyrerak.Mindenféle vizsgálaton voltam gyomor-vastagbéltükrözésen is. Ott minden rendben volt. Úgyhogy bízom ebben a gyógyszerben,mert ha nem hat akkor újra gyomortükrözés. És én már belevagyok fáradva ebbe az egészbe! 21 éves vagyok.
2008. szept. 18. 09:06

Szia!

Nekem colitis-em van, vagyis krónikus vastagbélgyulladásom. Ez a tied miből áll??

2008. szept. 18. 08:59
Jobbulást kivánok. Nem semmi neve van.
2008. szept. 18. 08:12
Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy kinek volt már esetleg ilyen betegsége? És ha volt, akkor mitől alakult ki és hogyan gyógyították meg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook