Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A Phcsoda nekem és a családomnak semmi változást nem hozott. fórum

A Phcsoda nekem és a családomnak semmi változást nem hozott. (beszélgetős fórum)


2010. febr. 19. 19:46
Szerintem lehúzás az egész, kamuszövegekkel, semmi extra.
2009. dec. 16. 14:50
Hát nekem is az a véleményem erről az egészről,hogy csak az üzlet áll mögötte.3 HÓNAPON KERESZTÜL MINDEN IROTT SZABÁLYT BETARTOTTAM(NEM FOGYÁS CÉLJÁBÓL),aztán semmi változás nem történt.A problémáim ugyanúgy megmaradtak.
2009. júl. 13. 18:44

Szerintem is jól fel van kapva ez a ph csoda.

Én mióta az eszemet tudom mindig volt egy kis túlsúlyom.Azt mondogatták,hogy biztos el vagyok savasodva.hát én csodálkoztam,mert vega is vagyok,tehát nagyjából egészségesen táplálkozom,8-10 órát sportolok egy héten.Aztán begurultam és megmérettem.Pont optimális volt!

Akkor milyen csodáról beszélünk?!

2009. jan. 10. 19:09
Olvassátok el az erről szóló könyvet, sok megértést adhat nektek!
2009. jan. 10. 19:08

Szomorúan olvastam, hogy nem hozott változást néhányotoknál a supergreens, de szerintem türelmesebbnek kellett volna lennetek, illetve lehet, hogy nem pontosan tartottátok be a leírást. De erről nem ti tehettek, hanem az aki hozzájuttatott ehhez a termékhez, mert annak igenis "fognia kellett volna a kezeteket", s az elején végig segítenie kellett volna, és tanácsokkal ellátni, hogy mit tegyetek, ha pl. nem indul be a fogyás, vagy ha méregtelenítési tünet lép fel, ami kellemetlen.

Írtatok egy pár butaságot is, hogy az emésztőrendszert tönkre teszi, meg ha lúgos lenne a szervezetünk, akkor abba meghalnánk. Ez mind-mind nem igaz!

23. zöldségevő (válaszként erre: 22. - 471d5eded8)
2008. dec. 12. 15:32
.
22. 471d5eded8 (válaszként erre: 21. - Zöldségevő)
2008. dec. 12. 15:14
Te mindenkiben csak a rosszat látod???
21. zöldségevő (válaszként erre: 20. - 471d5eded8)
2008. dec. 11. 22:18

Kérlek, ne mondj véleményt olyanokról akiket nem ismersz!

És lehetőleg kerülj engem, mint én téged:)

Azt hiszem van elég bajod, azzal foglalkozz!

Telesirod a hoxát, mindenütt ontod a tanácsaidat:)

Aki nem kér tőled tanácsot annak ne adj!

Koncentrálj magadra:))))

20. 471d5eded8 (válaszként erre: 1. - Zöldségevő)
2008. dec. 9. 15:39

Látod! Amig siránkozol, addig is negatív dolgokkal vagy elfoglalva és rágódsz valamin, programozod a múltat...Mi értelme egy ilyen topiknak? Miért jó neked, ha veled együtt szídnak valamit? nem örömtelibb, felemelőbb egy olyan dologra koncentrálni, ami épít és előrevisz?

Na, ezt csinálod rosszul...ne támadásnak vedd, tapasztalat! :)

19. 471d5eded8 (válaszként erre: 6. - Zöldségevő)
2008. dec. 9. 15:36

"Ügyelj gondolataidra, mert szavaiddá válnak!

Ügyelj szavaidra, mert tetteiddé válnak!

Ügyelj tetteidre, mert szokásaiddá válnak! Ügyelj szokásaidra, mert személyiségeddé válnak!

Ügyelj személyiségedre, mert Az lesz a Sorsod!"

(Frank Outlaw)

2008. nov. 17. 19:13

Sziasztok.

Nekem egy gasztorenterológus mondta, hogy ha lúgos lenne a szervezetünk, már rég meghaltunk volna. Én hittem a "lúgosítsunk jajj de jó programban", de nem vagyok meggyőzve arról, hogy valóban hatásos és egyáltalán ér valamit. A supergreens is biztos jó valamire, ha másra nem, hát pénzkidobásra. Nekem legalábbis pénzkidobással járt a fogyasztása. Már sokadik ezresem költöm orvosra, mert tönkre vágta az emésztőrendszerem. Nem hiszek abban, hogy rengeteg idő kell a szervezet "lúgosítására", a méreg anyagok kipucolására. Isszuk-isszuk, mindenki szarul van tőle, de csak azért, mert "egyszer majd csak beválik".

Táplálkozzunk egészségesen, kevés stressz, sok mozgás, és rendben van az életünk.

A csodát ne ettől a terméktől várjuk.

2008. szept. 20. 23:00
APH csodához senkinek sincs véleménye? :(
16. zöldségevő (válaszként erre: 15. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 18. 22:20

A lugositásról rengeteg magyar "tudományos" értekezés, javaslat,ajánlat van a neten!!!!

MAGYARUL IS!!!!!!!!!

Az a baj, hogy egymásnak ellentmondanak.

a legujabb hir amit olvastam, hogy a párolt zöldségek savasitanak:)))(lehet benne valami)

Tény, hogy amióta "lugositom magam" a BlemaStip

indikátorpapir szerint a vizeletem ph-értéke rosszabb, mint amikor elkezdtem:(

Az étkezéshez ajánlott táblázatban foglalt élelmiszerek fogyasztását messzemenően figyelembe vettem...veszem.

Erről ennyit.........

15. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 14. - Zöldségevő)
2008. szept. 18. 08:48

Megtisztelő :))


Nem egyezünk meg abban, hogy supergreens nem jó semmire, mert más a véleményem. De abban megegyezhetünk, hogy a szervezet lúgositására nem feltétlenül van szükség különféle termékekre. Alapvetően a táplálkozás határozza meg. Ne vegyél Flvavont, mert az sem fogja a problémádat megoldani.


Rengeteg publikációt találsz a sav bázis egyensúly tudományos kutatásáról, olvasd azokat - bár a legtöbb angolulul jelent meg.

14. zöldségevő (válaszként erre: 13. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 18. 00:02

Elolvastam a fórumon a favon max témában inditott oldalakat, és az ott irt hozzászólásaidat:)

Nincs hozzáfüzni valóm.

Abban megeggyezhetünk, hogy a ph csoda nem jó semmire.

A Flavon termékajánlatait is átnéztem:)

Semmi konkrétum nincs benne.

Mottó: mindenkinek az használ amiben hisz....vagy az sem:)

13. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 11. - Zöldségevő)
2008. szept. 17. 23:49
bocsika, nem értem ezt a kérdésedet.
12. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 10. - Zöldségevő)
2008. szept. 17. 23:48

Olvasd el figyelmesen mit irtam. azért hagytam abba úgy hogy még az első hónapot sem fejeztem be, mert utáltam az izét. Kettőt vettem, mert úgy olcsóbban adták, az egyik még felbontatlanul heverészik valószinűleg a kamrában.


Eszemben sincs tuti tippet adni és győzködni sem akarlak semmiről. Elmondtam a tapasztalataimat.

Fanatikusnak nem mondanám magam, de elszánt vagyok, az tény. Ha valami nem jön be, akkor megyek és keresek tovább.

Képzeld, tuti cuccok nélkül is lúgosodik a szervezet, a zöld borzalom csak egy segédeszköz hozzá :))

11. zöldségevő (válaszként erre: 9. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 17. 23:45
bocsika, de te dolgozol is?
10. zöldségevő (válaszként erre: 8. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 17. 23:41

ugy látom te mindenre tudsz magyarázatot adni:) akkor miért hagytad abba????

Fogyni szerettem volna, és képzeld mozgok (tornázom) eleget!

Már mindent kipróbáltam, de bele kell nyugodni, hogy a "csoda" csak a terjesztőknek segit...minden terméknél:(

Neked mi az a titkos tuti tipped? Megköszönném:)

De ha csak azt tudod irni, hogy az étrend, és a mozgás...meg, még valami csodaszer meg tudja változtatni a géneket....akkor fanatikus "hivő" vagy.

Én már mindent kipróbáltam, megtettem tényleg mindent amit lehetett...............de az eredmény nulla!

9. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 7. - Filmes)
2008. szept. 17. 23:40

Napi legalább egy órát sportolok, infraszaunázom, futok, nem iszom alkoholt, csak elvétve, nem dohányzom, a stresszt meditációval, jógával, sporttal vezetem le. Alapvetően zöldégeket, gabonjákat, tengeri herkentyűket, halakat eszem. Egyéb húst jószerivel csak akkor, ha nem "saját hatáskörömben" éktezem, vendégség, stb. Nem eszem édességet, fehér lisztet csak elvétve, ha pizzázhatnékom van, sütiket is csak ritkán, cukrot évek óta nem eszem.

Nem nehezitettem meg a táplálék kiegészitő dolgát. Amit egyértelműen ennek köszönhetek, az az, hogy a kávéról telejesen leálltam, korábban napi hatot is megittam.

Egyébként a flavon maxról van szó.

8. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 6. - Zöldségevő)
2008. szept. 17. 23:34
Mi a konkrét problémád és mióta van? Mennyit mozogsz pl. A fél év még nem olyan nagy idő. Kinai teremészetgyógyász orvostól hallottam, hogy kb. annyi hónap a probléma kezelése, ahány éve fennáll.
7. filmes (válaszként erre: 4. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 17. 23:32
Titok, hogy melyik jött be Nálad?
6. zöldségevő (válaszként erre: 4. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 17. 23:31
fél éve iszom a zöld löttyöt (napi 3-4 litert), zöldségeken élek, a "hot pan"-ban sütök főzök......mit kellene még tennem, hogy eredményt érjek el???
5. zöldségevő (válaszként erre: 3. - 2bc7365ec9)
2008. szept. 17. 23:28
kersd a "PHcsoda"-t a googlba. De ne dölj be senkinek! nekem 130.000.-Ft-om uszott el feleslegesen:(
4. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 2. - Filmes)
2008. szept. 17. 23:27

Egyáltalán nem kamu, csak az emberek többsége azt várja, hogy pár hónap alatt hozza rendbe azt, amit évtizedeken át műveltek a testükkel.

Nem fogyasztom a supergreenst, mert utálom az izét, találtam helyette jobbat, ami még olcsóbb is. De ismerek olyanokat, akik elegedettek vele. A lúgositás összetett dolog, nem elég csak a supergreenst inni, mérsékelni, vagy kiiktatni szükséges a savasitó dolgokat.

2008. szept. 17. 23:24
Ez egy könyv volt? Mi volt a program lényege?
2008. szept. 17. 23:22
Kiirtam már egy nem túl népszerű fórumot arról hogy kamu-e a supergreens, asszem szerinted az ahogy látom. Pedig nem annyira olcsó.
2008. szept. 17. 23:19

Mindannyian savasak maradtunk, fogyni egyikünk sem fogyott,különösebb kedvező változáson egyikünk sem ment át.

Szeretném felvenni a kapcsolatot hozzánk hasonló, csalódott emberekkel:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook