Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Aki gyes alatt esik teherbe a második babával, annak érdemes gyes alatt dolgozni? Miből számolják majd az új gyedet, tgyást? fórum

Aki gyes alatt esik teherbe a második babával, annak érdemes gyes alatt dolgozni? Miből számolják majd az új gyedet, tgyást? (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 20. 04:50
Én mikor gyes alatt terhes lettem,bementem a munkahelyemre,és megbeszéltem velük,hogy az addig összegyült szabimat kiveszem,és utána táppénzre megyek.Igy olyan volt,mindha ujra dolgoztam volna és igy az akkori bérem számitott a gyed-nél.
2009. szept. 28. 20:24
sziasztok! írtam egy cikket erről a témáról. amíg Hoxa nem engedélyezi, a naplómban olvashatjátok.
2008. szept. 17. 19:28

Eddig erről kb.1000 féle véleményt hallottam.

Nekem a bérem 133.800 volt mikor eljöttem gyedre, most 140.000 körül lenne- tehát közel annyi mint a minimálbér 2x-e.Ilyenkor miből számolnak?

2008. szept. 17. 19:26
Jól tudom, hogy ha nem megyek vissza dolgozni legalább 180 napra gyed után, akkor a minimálbér 2x-éből számolják ki az új tgyást, gyedet?Az most mennyi?Valaki jár hasonló cipőben közületek?
2008. szept. 17. 19:24
Aki gyes alatt esik teherbe a második babával, annak érdemes gyes alatt dolgozni? Miből számolják majd az új gyedet, tgyást?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook