Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyire hatásosak a Bánfi (Herbária) termékei hajhullásra? (hajszesz, sampon...) fórum

Mennyire hatásosak a Bánfi (Herbária) termékei hajhullásra? (hajszesz, sampon...) (tudásbázis kérdés)


1 2
52. Lilibeth (válaszként erre: 51. - LukiLaura)
2015. márc. 14. 17:26

A samponok, hajszeszek, arcápolók, testápolók, szóval minden tisztálkodási/kozmetikai szer egyénenként függő. Kinek mi felel meg, pl. milyen típusú a haja - zsíros, száraz, normál, vékonyszálú, erős/dús, természetes/eredeti színű, tehát nem festett, vagy ha festett, akkor mivel - vegyi festékkel, vagy természetes növényi porokkal festett (pl. henna, indigó, cassia stb.)

szóval ami másnak beválik, Neked nem biztos, hogy jó, ill. fordítva is igaz...

Ha van egy jó fodrászod, őt kérdezd meg, hogy mi a véleménye, ha tényleg jó fodrász, akkor lebeszél erről a szintetikus anyagoktól hemzsegő samponról....

Az, hogy kinek milyen gyorsan nő a haja, az leginkább függ a genetikai örökségtől, ill. a hajápolás is besegíthet, ha megfelelően teszed.

2015. márc. 13. 19:24
Jo rendben de en azt szerettem volna tudni hogy BANFI SAPOMNNAL 3 honp alatt hany centire szamithatok?
2015. márc. 13. 18:34

Koffein por, panthenol Ezeket add vegyszerekkel teli szintetikus samponokat elhagyva tiszta samponba.

Meglásd, szép, egészséges lesz a hajad.

Ha még szeded az A-vitamínt,E-vitamint, B6 és B12 vitamint, akkor még látványosabb lesz az eredmény.

2015. márc. 13. 16:18

Nekem 1,5-2cm -t simán nő egy hónap alatt, de lehet, hogy többet.


Egyébként ha ennyire növeszteni akarod, szedjél a gyógynövényes samponok és szeszek mellé hajvitaminokat emelt adagban.

2015. márc. 13. 16:15

Anno a Bánfi hajszeszt kikiáltották a férfiak hajnövesztőjének, tódultak érte

Hány kopaszt férfit látsz az utcán?

Na annyira használ!

47. LukiLaura (válaszként erre: 46. - Zebracsikó)
2015. márc. 13. 13:22
Igen, de akkor mennyit none ha hasznalnam a banfi sampont?
46. zebracsikó (válaszként erre: 45. - LukiLaura)
2015. márc. 12. 22:01
havi kb 1 centit nő az egészséges haj
45. LukiLaura (válaszként erre: 44. - Siss27)
2015. márc. 12. 21:24
Nem azt mondtam h biztosat mondjatok, csak h tudjam mihez viszonyitani egy atlagot :)
44. siss27 (válaszként erre: 43. - LukiLaura)
2015. márc. 12. 16:27

Honnan kellene ezt nekünk tudnunk?

Te tudod,hogy milyen ütemben nő a hajad.Kezdd el használni és majd meglátod.

Erre képtelenség biztosat mondani.

2015. márc. 11. 20:55

Jaj, rendben es az elozo kerdesemre valaki ad valaszt? igy kezdodik:


40. LukiLaura 2015-03-10 14:37

Mennyi ideig kell használni a Bánfi sampont, hogy kb.10 centit nőljön a hajam?


Kerlek :)

2015. márc. 11. 15:28
Moshatsz persze.
2015. márc. 10. 18:58

Ja s meg olyan kerdesem lenne, hogy ugye a banfi samponra az van rairva h heti egyszeri hasznalat de en heti ketszer mosok hajat!

Szerintetek megmoshatok vele ketszer, vagy inkabb valami masik samponnal mossam meg a hajamat?

2015. márc. 10. 14:37

Mennyi ideig kell használni a Bánfi sampont, hogy kb.10 centit nőljön a hajam?


Azért kérdezem, mert ma vettem Bánfi sampont, és balzsamot, hogy utána ne szárítsa ki a hajamat, és azt szeretném hogy kb. 10 centit nőljön a hajam, de elég nyolc is.

Nem hullik a hajam, hajnövesztésre használnám, de mennyi ideig kéne használnom, ha heti egyszer megmosom a hajamat, és mennyi ideig, ha heti kétszer mosnám a hajamat vele?

Kérlaek válaszoljatok.

A lényeg h mennyi ideig kell használnom heti egyszer (vagy kétszer) ahhoz h 8-10 centit nőljön a hajam? :)

Tegnapelott probaltam ki, es mivel a balzsamot is hasznaltam, egy icipicit nehezebb fesulni, de tenyleg csak egy pirinyotyit, meg olyan 5 szal helyett 10 szal hullott ki a hajambol, szal eddig minden nagyon jo :)

2013. aug. 23. 15:45

Sziasztok! Én Bánfy sampont használtam és azt szeretném kérdezni,hogy lehetséges e az ,hogy attól ki szárad a fejbőröm?????

Esetleg valaki tapasztalt ilyet???

2011. aug. 31. 13:54
Sziasztok! Én a Bánfy sampont és balzsamot használta, Nekem picit enyhítette a hajhullást, de a festéket a tövéről leszedte, úgy néztem ki, mint aki 4hónapja nem festette be a haját, és eléggé látszódott :S
2011. márc. 30. 20:41

Egy ujjabb kerdesem lenne:)

Nektek mennyi ido utan allitotta meg a hajhullast?Es mennyi ido utan kezdett el valamennyire dusulni a hajatok?

nekem aprilis 3 adikan lesz 3 hete hogy hasznalom a banfi hajszeszt.A hullast meg nem igazan allitotta meg,es babahajakat sem igazan eszlelek meg.

2011. márc. 29. 13:54
Koszi szepen :)
2011. márc. 29. 09:57
a bojtorján hajszeszt próbálta valaki?
2011. márc. 26. 14:50

Én fél éve használom a Bánfit!Több hajam lett valamennyivel viszont a hullását nem nagyon állította meg mosáskor egy csomó hajam kijön.

De tényleg sok új hajam nőtt tőle!


Egyébként a Lady és a nem Lady között szerintem semmi különbség nincs:)

Én úgy viszem fel a hajszeszt,hogy átöltöttem egy ilyen fújós flakonba és azzal befújom rendesen és ugy nagyon jó!

2011. márc. 25. 21:21

Hali

Veletlenul elfelejtettem lezarni a kapakot,ez baj?Mar nem fog ugy hasznalni ahogy kene?

2011. márc. 13. 11:44
Azt elfelejtettem odairni,hogy en nem Lady Banfi hajszeszt vettem hanem sima Banfi hajszeszt,ez nem gond?
2011. márc. 13. 11:40
Sziasztok,en most vettem Banfi hajszeszt es ma fogom eloszor hasznalni,afelol szeretnek erdeklodni,hogy hogyan vittetek fel a fejborre a hajszeszt?
2011. jan. 23. 21:46
Nagyon szuper termékek, főleg a hajszesz. A sampont annyira nem szeretem, a balzsamot az utóbbi időben kezdtem el használni, és meg vagyok elégedve vele. Viszont akinek sprőd a haja a hajszesztől, annak ajánlom, hogy vagy pakolásként használja hozzá a balzsamot is, vagy fodrászkellékesnél lehet beszerezni nagyon finom illatú, tejproteines hajpakolást. Hatalmas kiszerelés, tök olcsón. Én a hajszesz illatát utálom, ezért használtam, és fogok is ilyen pakolást, mert elnyomja azt az alkoholos szagot, és nagyon szép, fényes lesz tőle a hajam. És hajhullásra (és hajnövesztésre) nekem a legtutibb, amit eddig próbáltam.
2011. jan. 4. 17:29

Én fél évig használtam a sampont, azért mert a festéstől hullott és alig nőtt. Nem rossz, de nekem is seprőszerű lett tőle a hajam.

A legjobban (és leghamarabb) a tabletták segítettek. (drogériákban szintén beszerezhető)

2010. dec. 24. 14:22
Sziasztok!Én most kezdtem el használni a sampont és a szeszt.Viszont nagyon seprőszerű lett tőle a hajam. Nem lehet esetleg a sampont keverni a már jól bevált Head&shoulders samponommal?
2010. okt. 22. 19:47
Nekem a Bánfi balzsam vált be. Én hajhullásra használtam,nagyon hamar rendbe hozta a hajamat.
26. Gary, Witch Master (válaszként erre: 7. - C619500ac7)
2010. okt. 22. 19:26

Hali. Én is Bánfi Hajszesz/Sampon/Balzsamot használok. Neked mennyit nőtt tőle 3 hónap alatt?


UI: Nem kopaszodásra használom, hanem hogy jobban nőjjön, mert rövid. :)

25. geranna7 (válaszként erre: 22. - Juzsuri)
2010. okt. 11. 18:09

Így igaz!!!!

SE-semenyíre

2010. okt. 11. 18:08
Ti hogy használjátok a hajszeszt?hogy viszitek fel?mert nagyon folyik...
2010. szept. 27. 10:23
Az a lényeg, hogy a növesztést segítse és hosszú, dögös hajam legyen. :)))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook