Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bikal - Puchner Kastélyszálló fórum

Bikal - Puchner Kastélyszálló (beszélgetős fórum)


11. bnedora (válaszként erre: 5. - Borzalom)
2017. szept. 13. 21:51

Mivel csak ehhez az 1 hozzászólás miatt léptél be ide, ezért feltételezem, hogy a konkurencia beszél belőled.


Én, a 3. alkalommal is jól éreztem magamat, és az unokáim kedvenc helye is lett. Az étkezéssel soha nem volt probléma, mindig 3 féle levesből és több hús-, tésztaételből volt választék. Soha nem ettünk maradékot. Igaz, olyan már előfordult, hogy egyik fajta étel elfogyott, de mással pótolták. Az utóbbi időben pedig az italfogyasztás korlátlan volt vacsoraidőben.


Ha egy ajánlat 2-szeri étkezést ígér, akkor úgy kell készülni, hogy az a reggelit és a vacsorát tartalmazza. Nem hiszem, hogy kötelező lenne biztosítaniuk a közbeni étkezés lehetőségét.


Amikor elmegyek valahová, előtte tájékozódni szoktam a lehetőségekről.

10. bnedora (válaszként erre: 9. - Bnedora)
2016. máj. 27. 08:50

Tavaly (2015-ben) családdal (unokákkal) voltunk ismét itt. A vendégházban volt a szállásunk. Mivel 3 szobát foglaltunk, így megkaptuk a közös nagy nappalit, amiből nyíltak a szobák. Kifogtuk a jó időt, így a kinti medence volt a sláger.


Idén, szintén megyünk. Reménykedem a jó időben.

2014. okt. 31. 12:35
Mi, a kastély delux lakosztályában voltunk, ami szuper, de gondolom a többi szobák is jók lehetnek. A reggeli a kastély melletti étteremben volt mindig, viszont vacsorázni át kellett sétálni a Palota szárnyba. Szerintem nem kell kiöltözni, hétköznapi ruhában simán lehet menni. Nagyon sok étel közül lehet választani, és finomak is. Fürödni a Fürdőháznál lehet, főleg kis gyerekkel. Jó a fürdő, csak kissé hideg a víz, sokáig nem lehet benne ücsörögni. Ami rossz, hogy hidegben át kell menni a szállásról a fürdőbe, ami ugye köntösben nemigazán jó (kivéve, ha valaki a Fürdőházban van elszállásolva), az öltözőben át kell öltözködni. Én nagyon jól éreztem magamat, szívesen visszamennék.
8. menta76 (válaszként erre: 7. - Bnedora)
2014. okt. 31. 11:49

Szia bnedora!

Mesélnél, hogy milyen volt? Annyi jót hallottam, de mindig vannak, akik csak a rosszat látják. Mi decemberben megyünk és minden infó jól jönne. :) A foglaláskor írták, hogy a vacsinál az öltözetre figyeljünk, hogy alkalomhoz illő legyen. Oké, nem mennénk vacsizni szabadidőruhában, de mennyire kell alkalomhoz illően felöltözni? Mi gyerekekkel megyünk, melyik fürdő használható? melyik szárnyban voltatok elszállásolva? Nagyon örülnék és megköszönném, ha írnál. Szia

7. bnedora (válaszként erre: 6. - Menta76)
2014. okt. 31. 07:41
Májusban voltam ott.
2014. okt. 30. 09:57
Valaki járt mostanában a hotelban?
2011. aug. 14. 21:47

Sziasztok!

Mi a minap menekültünk haza ebből a Puchner Kastélyszállóból az első éjszaka után. Magával a szállással nem volt gond, DE ami ott folyik az nem vendéglátás!!! Érkezésünk napján több órás út után olyan 3 óra körül érdeklödtünk ,hogy hol tudnánk enni vmit. Azt mondták vacsoráig a fürdőben a büfében van szendvics. BÁRCSAK lett volna ,úgyanis elfogyott!!! 2 lehetőség volt a vacsora időpontját illetően 6 vagy 8 óra. Sajnos a 8 óráson már csak a maradékkal lehetett élni és a 3 fogásos menű két fogásban merült ki mert elfogyott a desszert. Sebaj másnap már 11-kor kerestük a lehetőséget ,hogy merre lehet ebédelni.Kiderült ,hogy egyetlen helyen a környéken ,mégpedig az élmény parkban ahova meg kell venni a 3700Ft/fő belépőt ,hogy bemehess az egyetlen helyhez ahol ehetsz és ott meg befizethetsz ebédre!!! Bementünk 11 -kor de 12-ig csak kakós csigát tudtál venni. Míg azt elfogyasztottuk meghallgathattuk az éhes emberek kétségbeesett családi veszekedéseit ,hogy hol egyenek mert már az ájulás kerülgeti őket. Szóval nem mi voltunk az egyetlenek, pedig egyik család tagunk sem egy beles és nem űzűnk sportot az evésből. Ezt kővetően kijelentkeztünk és haza téptünk! Az Élmény birtokot nem feszegetném mert nem fedte a róla hallottakat. Amatőr lovasbemutató, csacsifogat egy mini szekéren elterülő egy bála szalma biztosította az ülőhelyet. Menjetek inkább a vadasparkba vagy fel a várba, vagy bárhova de ez a kész átverés helye!!!

4. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 1. - 8da8a563b7)
2009. febr. 26. 16:35
Gyönyörű hely, voltunk már párszor, a marokkói fürdő is mesés. De nagyon drága minden, a bortól a vacsoráig, ja és semmi más nincs Bikalon mint ez a Kastélyszálló, tehát más program sincs a közelben, nyáron van a falunap, az viszont nagyon vidám.
3. 8da8a563b7 (válaszként erre: 2. - Szanád)
2008. szept. 17. 08:17
egészségpénztárral megyünk. a kártyát csak lehúzzák. nem kell orvosi beutaló vagy ajánló.
2008. szept. 17. 07:49
Erre én is kíváncsi lennék, mert mi is kinéztük magunknak hogy ide elmegyünk.
2008. szept. 17. 07:46

Volt valaki?

Véleményeket várok a szállásról a programokról és a kiszolgálásról. Esetleg a szolgáltatásokról.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook