Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kéz és lábápoló, műkörömépítő tanfolyam fórum

Kéz és lábápoló, műkörömépítő tanfolyam (beszélgetős fórum)


1 2 3
2021. nov. 17. 19:45

Sziasztok!Valakinek meg vannak a lábápoló kidolgozott tételek? Nagyon nagy segítség lenne nekem!

Köszönöm!

barbi871229@gmail.com

63. EMaya
2020. ápr. 24. 09:11

Sziasztok!

Kidolgozott lábápoló tételeket keresek.

Megköszönném, ha valaki küldene az eszenyi66maya@gmail.com ra.

2016. okt. 16. 18:30
Én is most tanulok a crystal nailsnel. Hat sok jot en se tudok elmondani. Az egy dolog hogy anatomiabol olyanokat tanitanak ami total nem kapcsolodik a körömhöz..... de a legnagyobb baj, hogy az oktatok nem ernek semmit. Lehet, hogy jok a szakmajukban, de egyaltalan nem torekednek, hogy atadjak a tudast. Jo esetben 2x odajonnek az emberhez az egesz napos oktatas alatt. Es sokszor tenyleg ugy beszelnek velunk mint a kutyaval. Az egyik oktato total el van szallva magatol, ott illegeti magat h o milyen szep meg profi. Kb ugy csinal mintha valami professzor doktor szinten lenne tudasban.... ja es iszonyat nagy letszammal inditottak a kepzest. Hiaba, a pénz mindenekfelett..
61. ebene (válaszként erre: 60. - Csöppp)
2015. jan. 21. 18:05
Én jelenleg is a CN-nél tanulok. Nagyon futtatják, hogy ilyen meg olyan világbajnok oktatóktól lehet tanulni. Nos az én tapasztalataim eddig nagyon rosszak, legalábbis ami a gyakolrati órákat érinti. A tanulókkal hihetetlen lekezelő stílusban beszélnek, nem mennek oda segíteni még akkor sem amikor látják hogy esetleg tanuló valami nagy hülyeséget csinál. Szinte már a diákok oktatják egymás, mert a tanárok egész nap csak a telefonjukat nyomkodják és pletykálkodnak. Minden tanuló magára van utalva, aztán persze a vizsgákon már hatalmasak az elvárások. Arról nem is beszélve, hogy mire végez az ember, már több százezret beleölt a dologba..és midemelett undorító stílusban beszélnek mindenkivel. Bár lehet, hogy csak én kerültem rossz csoportba..
2015. jan. 10. 19:32

Sziasztok!


Rég nem írt ide senki, de remélem lesznek páran, akik tudnak nekem segíteni!

El szerettem volna kezdeni a műkörmös sulit, a crystal-nál, de nagyon sokaktól hallottam ,hogy nagyon drágák és 0 tudást adnak!

Volt aki azt mondta,hogy a végösszeg 300-350ezer forintra jött kis neki a tanfolyam!

Szeretném kérdezni,hogy ki melyik sulit ajánlaná, árérték/tudás arányban melyik a legjobb suli?


Köszönöm előre is! :)

2015. jan. 3. 11:51

Sziasztok!! Szegeden indulna egy jo műkörmös képzés rendes szakmai bizonyítvánT ad. 5 EMBER hianyzik az indulashoz. Perfect Nailses képzés 3- 4 honap, hétvégente lenne. Nagyon szeretnék menni mert szegeden a tobbi kormos sulirol meg van a velemenyem... nem tul jok..

Ha esetleg tudtok olyat aki elszeretne kezdeni es nem tudja hova menjen.Nagyon aranyos az oktato es tenyleg foglalkozik a diakjaival.


Szulimán Nikolettet kell keresni nala lehet jelentkezni. Telefonszama 0670/388-1856

2014. aug. 12. 15:48

Sziasztok!

Már az év elején érdeklődtem körmös képzések után. Nem titok Tatabányán élek, a gond az hogy minden képzés Pest, vagy Győr ( itt aközelbe) . Vagy van a Kapos képzés ami 2,5 hónap... összeg 125 ezer induló csomaggal. Olvastam amit írtatok, csodát nem várok az iduló csomagtól, ami lényegesebb számomra az az hogy egy oklevelet ad amivel dolgozni tudok másnál de ez nem egy OKJ s képzés ( időből is kiderül nyilván ). Csakhogy később ha díszítő tanfolyamot akarok elvégezni akkor nem tudok rá menni? mert nincs OKJ m ? Ebbe valaki segítsen nekem... Kirci :) Spanyol körmözéssel kapcs lenne kérdésem

(agnes.varga84@gmail.com )nekünk felkéne venni a kapcsolatot ... Crystal nails termékek nagyon jók, tartósak... picit égetnek, de szerintem a legtöbben ezt használják!!

57. kirci
2014. máj. 24. 14:50
Sziasztok segitseget kerek most kezdtem kormozni spanyolorszsgban es velemenyt kernek a crystal nails es a diamond nails termekeirol...jelenleg ezeket hasznalom ki mit ajanlana persze csak jo minoseg erdekel koszonom valaszotokat elore is
2013. nov. 6. 12:08
Sziasztok!Valaki tudna írni a modulzáró vizsgákról!Hétvégén lesz bőrgyógyászat és ortopédia!nehezek a kérdések,teszt lapos?köszi
55. zsuzso100 (válaszként erre: 52. - Kityom1980)
2013. okt. 31. 14:09
Írnál a tapasztalataidról?
54. eperke22 (válaszként erre: 53. - Manka003)
2013. okt. 1. 10:38
Talán tudok segíteni ebben: fruzsonka@gmail.com email címen megkereshetsz:)
2013. szept. 26. 21:35
Kezdő körmös vagyok!ajánlanátok jó minőségű de egyben olcsóbb árkategóriájú kellékeket,géllakokat,zseléket hol tudnék venni?web áruházból!
52. kityom1980 (válaszként erre: 51. - Hóember82)
2013. aug. 25. 13:42
Szia, most egy kissé belém hoztad az ideget :(. Én szeptemberben kezdem a tanfolyamot Szegeden, és eddig nem olvastam és nem hallottam negatív kritikát róluk, pedig utánuk érdeklődtem. Esetleg abban tudnál segíteni, hogy a tanfolyami díjon kívül még mennyit kellett költened eszközre és alapanyagra? Előre is köszönöm!
2013. jún. 17. 15:02

Sziasztok,

szeretném megosztani a tapasztalataimat, hogy másnak könnyebb legyen a választás.

én az alfakapos pesti tanfolyamára jártam, októberben kezdtük el és márciusra lett vége. a vizsgát sikeresen letettem, de ez nem az iskola érdeme volt.

az oktatás botrányos volt, a termek télen többször fűtetlenek voltak, nem megfelelő méretűek a csoport számára. gyarkolati oktatásnál a tanár 2 terem között rohangált, és annyi volt a feladat, hogy csináld, de hogy mit és hogyan...na azt már nem mutatták meg normálisan. például nem mutatták meg, hogy hogyan lehet szép franciaívet kialakítani /ami azért elég alap lenne/. amiket kaptunk eszközök és alapanyagok a kezdőcsomagban, azok minősége is eléggé kifogásolható volt.pl. az épített műkörmöt egyben le lehetett húzni a körömről. a pedikűrkészlet életlen, de még élezés után is tompa!!!! a talp, sarok és tyúkszemkést nem lehet megkülönböztetni egymástól...

csak a pénzre mennek rá, mert ha a részletet nem fizeted be határidőre, akkor már azt mondják, hogy nem mehetsz vizsgázni...

nekem az volt az érdekes, hogy mielőtt elkezdtem a tanfolyamot azért utánanéztem a sulinak, de semmi rosszat nem találtam róluk, úgyhogy el mertem kezdeni. de nem hiszem, hogy csak nálunk lett volna minden ennyire botrányosan rossz, és eddig mindenki másnak megfelelt ez a színvonal.

én azt ajánlom, hogy inkább egy kicsit drágább tanfolyamra menjetek, ahol tényleg jól megtanítják az elméletet és a gyakorlatot is, mert ez a képzés egyikre sem jó...fölösleges pénzkidobás volt, és még pluszban egy csomó eszközt és alapanyagot is meg kellett vennem, hogy gyakorolni tudjak.

50. p.r.d.
2013. máj. 31. 06:09

" Legjobb műkörmös tanfolyam" Én is sokat kerestem erre a kifejezésre. Mert ha már az ember több mint százezer forintot kiad, szeretné a legjobb képzést kapni érte.

Végül az Elite Cosmetix (crystal nails) mellett döntöttem.

Bár láttam ennél a képzésnél sokkal rövidebbet is! Volt ahol 1,5 hónap alatt elvégezhető, mégis ennél a 4 hónapos képzésnél maradtam. Egyszerűen azért,mert még sose volt dolgom a műköröm alapanyagokkal , én nulláról indultam. Voltam jó párszor olyan körmösnél ,ahol 5 nap után fellevegősödött a köröm. Úgy voltam vele rászánom az időt de tanuljam meg rendesen.

Most pedig a személyes véleményem: A tanárok fantasztikusak! Orvosi ismeretből egy fiatal srác tartotta, de már pusztán az órai anyagtól a fél vizsgám megvolt. Jól magyarázott érthetően és lelkiismeretesen! Anyagismeretből, elképesztően jó volt a tanár, mindenre kitért és rengeteg hasznos tanácsot kaptunk a hétköznapi élethez vagy a saját vállalkozásunk indításához. Ugye ez nem lenne a feladata de a rengeteg anyag mellé még ezt is megosztotta velünk. Ugyanez a vállalkozás ismeret is.

És ami még fontosabb , én nagyon féltem tőle,hogy a 35,000.-os vizsgadíj miatt sok lesz a buktatás. Hát nem!

Én csak az órai anyagból készültem és majdnem mindegyik vizsgám 100%-os lett. Nem dolgoztam ki tételeket vagy ilyesmi. Leültem a füzetmellé, megtanultam és elég volt.

Gyakorlat, hát ez egy kicsit keményebb volt,mert elég nagy volt az indulási létszám, ha jól emlékszem 26 fő. Belőlük, ki is hullottak akik nem tudták fizetni, vagy nem voltak elég kitartóak. És erre volt 2 tanárunk. Ez nekem kevés volt, el is keseredtem. De mint megtudtam, mindenkinek lehetősége van plusz órákat venni, másik csoportoknál, díjmentesen. Ez nagyon sokat segített.

Tehát, lehet,hogy 140,000.- a tanfolyam vizsgadíjjal , kezdőcsomaggal együtt (sok helyen ezek benne se voltak az árban, ezt is érdemes figyelni) De minden eszközt megadnak a sikeres vizsgához, mind elméletből mind gyakorlatból!

Az oktatás szervezésről is néhány szó: Egy végtelenül kedves kis hölgy szervez és tényleg mindenben nagyon rugalmasak! Végtelenül segítőkészek.


Ha valaki legközelebb ilyen képzést keres és Ő is rákeres erre a kifejezésre neki jó szívvel ajánlom ezt a képzést! :-)

49. Baby18
2013. máj. 13. 16:21

Sziasztok!

Nekem is valaki eltudja küldeni a tételeket?

Nagyon megköszönném.

A címem: n_rebeka90@hotmail.com

Köszii:)

48. cumus
2013. máj. 6. 11:10

sziasztok, tudja vki, hogy Baja és környékén hol van tanfolyam, kb meddig tart és mennyibe kerül?

köszi a válasz

47. beu79
2012. jún. 19. 11:34

Sziasztok!

Nem tudja valaki, hogy Győrben ősz tájékán vagy bármikor is, indul-e műkörmös képzés ami nem Alfa Kapos?

46. LNelli
2012. máj. 25. 09:20

Sziasztok!


Engem is a 2007 Kapos érdekelne, de ahogy visszaolvastam, nem láttam visszajelzéseket vele kapcsolatban. Nálam Kecskemét, Szeged jöhetne szóba a tanfolyamot illetően. (Esetleg Kiskunhalas, ha ott esetleg van...) Mit tudtok ajánlani? Mik a tapasztalataitok? Köszi előre is, ha valaki válaszol! :)

45. gyugyo (válaszként erre: 33. - 3f20fd47d3)
2012. máj. 16. 17:58
Úgy értesültem, hogy 06.01-től újra megjelenik Székely György Kéz-és lábápoló, műkörömépitő c. könyve. Ez már egy új, 2012-es (modulrendzerhez illesztett, bővített)4. kiadás lessz!
44. ala0303 (válaszként erre: 34. - Pam3)
2012. márc. 24. 11:53

szia


szeretném megkérdezni hogy milyen volt a vizsga a 2007 kaposnál ... pesten vizsgáztál??

és milyen szakmát tettél le?? köszi előre is

2011. márc. 15. 22:15

Sziasztok!

Végzett már valaki az Attractiv C-ben? Milyen volt? Válaszokat köszönöm!

2011. márc. 5. 22:57

Sziasztok!


Én is szeretném elvégezni a műkörömépítő tanfolyamot. Én komolyan szeretném ezt csinálni. Budapesten szeretnék megbízható tanfolyamot, annyi van googléban beírva, tanácstalan vagyok melyiket válasszam valamelyik drágállom, valamelyiket túl olcsónak találom. Crystal Nails akadt meg a szemem. Valaki végzett már ott? Összesen mennyibe került? Milyen volt az oktatás? Segítettek az oktatók ha valamit nem értettél? Előre is nagyon köszönöm!

41. Anda39
2011. jan. 30. 07:49
A barátnőm is elvégezte a műkörmös tanfolyamot. Alig tanulással...nem is ez a lényeg, hanem a gyakorlati tudás. Úgy tapasztaltam, hogy átengednek szinte mindenkit, bizonyítványt adnak, de mögötte tényleges tudás nem mindenkinek van. (Hallottam, milyen az oktatás színvonala) Tisztelet a kivételnek, ne sértődjön meg senki, akire nem illik! Tehát RENGETEGET kell gyakorolni, és jó minőségű anyagokkal! Nem egyszerű "áldozatokat" keríteni, ha nem dolgozol szépen.
40. Mile23 (válaszként erre: 39. - Tizsoka)
2011. jan. 28. 15:03

Hali tizsoka!


Én tavaj végeztem a kaposnál Pécsen.

Úgy tudom, hogy azóta megváltozott az okj. Más a vizsga. Nem volt vészes egyébként levizsgázni. A mi csoportunkból mindenki átment pedig volt egy-két béna csaj.

39. tizsoka (válaszként erre: 22. - 4a44daf233)
2011. jan. 20. 11:09

Szia Baby80!


Olvastam a hozzászólásodat a fórumban. Meginterjúvolnálak, mert a 2007 Kaposnál szeretném elkezdeni februárban a műkörömtanfolyamot. Megérte elvégezni?

Dolgozol a szakmában? Meg lehet tanulni, ha valaki teljesen kezdő?

A vizsga nehéz volt?

Nagyon nagy dilemmában vagyok, mert munka és két gyerek mellett nem olyan könnyű tanulni.

Válaszodat előre is köszi!

Üdv: Dobos Kata

2010. okt. 15. 11:02

Sziasztok!

Én érdeklődni szeretnék, hogy hallottatok-e már a Cselőtei Oktatásszervező Kft-ről. Kecskeméten indítanak kézápoló és műkörömépítő OKJ-s tanfolyamot.Gondolkozok, hogy jelentkezek rá csak előtte utána akarok nézni nem-e átverés.


Válaszotokat előre is köszönöm!

2010. aug. 7. 09:34
Sziasztok.Ciccavirág én is szeretnék menni és érdeklődnék,hogy a tanfolyam Jászberénybe van?Mert tudtommal nincs a közelben sehol sem.(jászárokszállási vagyok)
36. Pufacs
2010. márc. 1. 23:56
Sziasztok!Volt már valaki a fashionnails képzésén?Leinfózna valaki hogy milyen?Köszi
2010. febr. 20. 13:05
Sziasztok,jár most valaki tanfolyamra? én májusban kezdem és szeretnék megtudni több mindent mi hogy van. milyen az elmélet hogy tanultok az órán?jár valaki a kellához tanfolyamra???(Jászberényi cég)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook