Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mi a véleményetek a Slimtrax Reg- nevű bió fogyasztó kapszuláról? fórum

Mi a véleményetek a Slimtrax Reg- nevű bió fogyasztó kapszuláról? (beszélgetős fórum)


3. Angyalka13 (válaszként erre: 2. - C299b9bcdc)
2008. szept. 16. 21:27

Szia!


Valami olyat magyarázott, hogy a zsír lement róla, az izamai meg nőttek. Nem tudom pontosan mit csinált, szerintem a konditeremben emelgette a súlyokat. Igazából látványos volt az átalakulás szerinte. Igazad van rosszül fogalmaztam meg az átalakulást.

Itt van cikk róla, de sehol nem találom pontosan mi van benne.

[link]

[link]

2008. szept. 16. 20:54

Az ismerősödnél hogy volt ez a "lementek róla a kilók és az izmai nővekedtek." dolog? :) Mármint arra vagyok kiváncsi, hogy ez egy időben történt-e? Feltételezem nem, mert elvileg egyszerre nem mennek le a kilók és nem növekedik az izom.


A testépítők régóta tudják, hogy vagy az egyik van, vagy a másik. Azaz vagy tömegelnek (izmot, és ezzel együtt óhatatlanul némi zsírt szednek fel!) vagy pedig megfelelő diétával, edzéssel és aerob mozgással zsírt veszítenek (lehetőleg minél kevesebb izomveszteséggel).


Milyen edzést végzett az ismerősöd? :)


Nem ismerem a terméket, de azt viszont jónak látom hogy nem tartalmaz pörgető szereket, mint ephedrint, koffeint és ilyeneket.


Milyen hatóanyagai vannak akkor? :)

2008. szept. 16. 20:46

Sziasztok!


Egy ismerősőmtől hallottam erről a kapszuláról, ő nagyon dicséri, de én szeretnék több véleményt is hallani róla.

Ő azt mondta, hogy amikor hasznáta lementek róla a kilók és az izmai nővekedtek. Persze keményen edzett ez idő alatt. Azt olvastam a termékről, hogy:

• Segít a testsúly csökkentésében


• Lecsökkenti a felesleges tápanyagbevitelt


• Fenntartja a megfelelő zsírtartalékot


• Segít csökkenteni a szervezetben található többletzsír mennyiségét .

Kérlek írjátok meg nekem, hogy milyen eredménnyel használta aki már kipróbálta.

Esetleg van itt a forumon egy orvos vagy diatetikus aki ismeri a készítményt és tudna segíteni? A véleményeket, hozzá szólásokat előre is köszönöm.


Természetes alapanyagok:


• Biztonságosan szabályozza az éhségérzetet


• Hatásos antioxidánsokat tartalmaz


• Természetes úton aktiválja az anyagcsere-folyamatokat


• Nem tartalmaz ephedrint, koffeint és izgatószereket

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook