Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lehet hajat festetni szoptatás alatt? Nem árt a babának? fórum

Lehet hajat festetni szoptatás alatt? Nem árt a babának? (tudásbázis kérdés)


1 2
2006. okt. 21. 10:09
szerintem ha 2 havonta fested,attól nem szabad baja lennie a bébinek!használj bio v henna festéket!
2006. aug. 24. 16:06
Én melíroztatom a hajam, de a terhesség alatt azt is kerültem. Igaz, hogy a melír nem érintkezik a börrel, de én úgy voltam vele, hogy biztos, ami biztos. De szoptatás alatt már elmentem a fodrászhoz.
2006. aug. 24. 12:21
Hennával festesd a hajad, az nem ártalmas. Legalábbis ezt hallottam róla. Egyébként a fodrászom szerint sem igazán jó a hajfestés terhesség alatt.Ő a szőkítést ajánlotta, mivel az kiveszi a hajszínt nem nyom festéket a pólusokon keresztül a testbe.Csak az a baj, hogy nekem nem előnyös a szőke.Még a melírozás jöhet szóba, ha olyan színű a hajad, amihez mennek mondjuk a szőkés árnyalatok.Ha mogyorószínű a hajad, mondjuk egy kis jégszőke színnel fel lehet dobni és takarni is az ősz hajszálakat.
2006. aug. 22. 10:17
Én kihagynám. Biztos, ami biztos... Sose lehet tudni, de ha nem festetek, akkor biztos nem ártok!
2006. aug. 21. 14:20

Én úgy tudom, hogy terhesség alatt eljutnak a babához a vegyszerek, így a festék és dauervíz is.

Hogy a szopatás alatt is érvényesül-e ez a hatás azt nem tudom. Én terhesség és szopizás alatt is ritkítottam a festést, de nem mondtam le róla teljesen.

De ha bizonytalan vagy, akkor a melírtechnika átmeneti megoldást jelenthet.

2006. aug. 21. 13:50
Elvileg nem árt. De manapság mindenre rámondják,h. ártalmas. Időközönként lehet hajat festeni. Én is és a barátnőim is festették szoptatás alatt a hajukat. Vannak már különféle hejfestékek amelyek nem ártalmasak.
2006. aug. 21. 13:48
Lehet hajat festetni szoptatás alatt? Nem árt a babának?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook