Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan lehet a szervezetet lúgosítani? fórum

Hogyan lehet a szervezetet lúgosítani? (tudásbázis kérdés)


2012. ápr. 6. 13:21

Méregtelenítéssel lehet lúgosítani. Én kipróbáltam A Dr.Steinberger 5 napos méregtelenítő kúrát, lúgos vízzel kombináltan. Nagyon hatásos. Először féltem, hogy éhezéssel fog együtt járni, de nem! Utána úgy éreztem magam, mintha kicseréltek volna. Nem voltam fáradt, tele voltam energiával! Próbáljátok ki! Bővebben itt találhattok infót: [link]

Azért nem árt a mozgás sem!

13. mamaki
2008. okt. 30. 06:30
A zöld lötty valószinű hogy tényleg jó, de már a neten mindenféle óriási árcsökkenéssel is ajánlgatják, szerintem már hamisítják......de még így drága!! Sajnos a nyugdíjasoknak való......ez sem!
2008. okt. 1. 16:33

Szia!

Az alábbi oldalon nagyon sok hasznos dolgot találsz.

[link]


Remélem ez nem számít reklámnak:)

2008. szept. 20. 14:01

Sziasztok!

Hogy tudom a ph-t ellenőrizni? Gyógyszertárban próbálkoztam lakmuszpapirral, de "hülyének néztek" Hol lehet venni? Vagy milyen egyéb módszer van?

Tegnap voltam egy vizsgálaton és megijesztettek azzal, hogy kórosan savas a szervezetem. Az említett könyvet már megvettem.

Köszönöm a segítséget előre is!

Madárka

2008. szept. 17. 13:27
Köszönöm a javaslatokat! :)
2008. szept. 16. 20:09
A legjobb lugosító a nyers uborka, de nagyon jó a zeller, zöldségzöldje is.
8. filmes (válaszként erre: 3. - Apokrif)
2008. szept. 16. 19:47
A könyv nekem is megvan, igen újszerű megközelítése a témának. A "zöld lötty" meg ízre nem is olyan borzasztó. Iszogatom, témát is kiírtam hogy hatásos-e vagy sem. Meglátom.
7. a7baea197d (válaszként erre: 4. - Apokrif)
2008. szept. 16. 17:05
Köszönöm a listát, átböngésztem, nagyon sok mindent találtam.
6. a7baea197d (válaszként erre: 5. - Csutkababa)
2008. szept. 16. 17:04
Köszönöm, csutkababa, megnézem milyen receptek vannak a köles elkészítéséről, biztos fog nekem is ízleni, mert az árpát is szeretem, és lehet hogy vicces: de a zabot is, kásának.
5. csutkababa (válaszként erre: 2. - A7baea197d)
2008. szept. 16. 13:40

szia,

a koles az nagyon jo lugosito, sokfele keppen el lehet kesziteni, talalsz a neten hozza recepteket.

en is szoktam enni, sutni, fozni...

nekem finom is, es meg egeszseges is..

2008. szept. 16. 13:38

Kedves Mocsokmano!


Nem tudom a táblázatot itt rendesen elküldeni, ha kéred privibe megküldhetem ...


Egyébként ...


Lúgosító ételek


ROBERT O. YOUNG, PhD ÉS SHELLEY REDFORD YOUNG. A Ph csoda. 128-130.o.


Üdv

apokrif

2008. szept. 16. 13:13

Kedves Mocsokmano!


Ajánlom szíves figyelmedbe:


- ROBERT O. YOUNG, PhD és SHELLEY REDFORD YOUNG: A Ph csoda c. könyv,


Dr. Gulyás Tamás intenzív-terápiás szakorvos véleménye:

„Ez a könyv egy kincs. Az elsavasodás problémakörét kristálytisztán, az átlagember számára is érthetően fogalmazza meg. Ha a savasodás nem is minden kórállapot elsődleges oka, jelenléte minden kóros esetben megfigyelhető, és helyreállítása a gyógyulás felé vezető út legfontosabb lépése.”


- Harald Hosch: Egészség savtalanítással

A sav-bázis egyensúly visszanyerése és megtartása

Z-Pressz Kiadó Kft., 2005

2008. szept. 16. 12:53
Sziasztok. Milyen ételeket érdemes fogyasztani, ha a szervezetünket lúgosítani szeretnénk?
2008. szept. 16. 12:52
Hogyan lehet a szervezetet lúgosítani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook