Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Állandó nőgyógyászati fertőzések fórum

Állandó nőgyógyászati fertőzések (beszélgetős fórum)


2011. márc. 8. 12:30
Sziasztok! Meg tudnátok azt mondani, hogy a hüvelyi ultrahang, az mindent kimutat-e? Szóval ha valami nincs rendben, akkor az azon látszik ugye?
2010. jan. 9. 11:34
Szóval tiszta szívből vágyok arra, h "igazi" NŐ lehessek... :(
2010. jan. 9. 11:32

nekem is tuti vmilyen gombás.bacis fertőzésem van, kb. 3-4 éve, és semmilyen kúp, semmilyen kenőcs, hüvelyzuhany sem segít. Nekem (is) volt már emiatt Bartholin-mirigy tályogom, ezért megműtöttek. + még ezen kívül 4 húgyhólyaggyulladásom volt, ez még mindig a mai napig néha visszatérő. De egyébként mind a 4x katétereztek.

Ezért keresgetem én is a legjobb nőgyógyászt, ha egyáltalán még van remény, mert magándokinál is voltam, és semmi változás, enyhülés. Az sem érdekel, ha fel kell mennem Bp-re, (egyébként nyíregyi vagyok, de debrecenben tanulok) csak legyen végre egy normális doki. Őszintén mondom, félek, hogy meddő leszek... tudom, hogy a baba még odébb van, de akkor is...

Segítsen vki, ha tud. Előre is köszönöm, minden jót ;)

7. charitable (válaszként erre: 6. - 1023b44e1e)
2010. jan. 9. 11:25
nah, ezt én is szeretném tudni.... :(
2009. ápr. 22. 14:01
Sziasztok mitől lehet hogy állandóan be van gyulladva a hüvelyem és égő fájó érzés van? :(((
2009. febr. 9. 23:40

Sajnos spirálról nincs tapasztalatom,sose volt még nekem,de sajnos nőgyógyászati megbetegedésem az van kislánykorom óta,amiből nem tudnak kigyógyítani:(((((((.Pedig már sok orvos kezelt,eredménytelenül...

Indítottam is erről nemrég egy tudásbázis kérdést,ha gondolod,tekintsd meg,bár fogalmam sincs,neked milyen tüneteid vannak......azt jó lett volna,ha leírod,mert engem érdekelt volna,még akkor is,ha nem ugyanaz a problémánk...

2009. jan. 5. 23:33
szia nekem hasonlo problémam van nekem nem volt spiralom de mondta az orvosom hogy olyan fertozesem van mint akiknek begyuladt a spiral de csak az a baj hogy mr 3honapja annyira bevagyok gyuladva h mar nincs rá gyogyszer neked mi a bajod es mit mondtak?
2008. dec. 10. 20:07
Szintén van tapasztalatom :-(
2. cfe91a5448 (válaszként erre: 1. - Mariann*)
2008. szept. 16. 22:31
szio:)konkrétabban mit kaptál öxe és mik a tünetek?mert igy elég nehézkes válaszolni.de szivesen segitek van tapim sajna no kevés:(((((
2008. szept. 16. 12:41
Kérem, hogy írjátok meg tapasztalataitokat, gyógyulásotokat a témában. Jómagam 1 éve spirál levételt követően (1 hónapig bírtam)kaptam fertőzést. Azóta szenvedek, nem tudok kigyógyulni belőle, sőt már húgyúti probléma is lett belőle... Röviden ennyi...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook