Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan tudnék hízni? 46 kg vagyok... fórum

Hogyan tudnék hízni? 46 kg vagyok... (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2011. okt. 2. 09:03
A proteinekkel vigyázzatok, azokhoz izmot kell építeni, különben nem jó hatása van. Viszont tudjátok, mi jó hizlaló? A babatápszer! Vannak már a nagyobb babáknak való tápszerek, pl a M ilupa, lehet venni recept nélkül, na az tele van kalóriával! Nálunk van olyan, aki a kávéjába tejpor helyett teszi, meg eszik csak úgy magában, megcsinálva tejnek is akár...
61. f8db0709b8 (válaszként erre: 51. - Pinpilla)
2011. okt. 2. 08:12

Én szültem 2szer,bűnözök rendesen és 170/46kg.

Most,hogy olvasgatlak benneteket lehet a proteint kipróbálom...

2011. okt. 1. 21:43
Ja és a csajok neki sem volt probléma, illetve ahogy írtad, megmaradni velük, túl jó ember, azt hiszem! mondom én, mint nő)
59. 7a23ed9179 (válaszként erre: 57. - Enuma)
2011. okt. 1. 21:42
Lehet, hogy tényleg az a típus vagy, mint apucim))) 27 volt, mikor megismertem, de titokban megnéztem a személyijét, mert én frankón 20-22-nek láttam:)))) mondtam neki, majd 40 fele éri utol magát, akkor fog kb annyinak látszani, amennyi...most már férfiasodik:))))
58. enuma (válaszként erre: 57. - Enuma)
2011. okt. 1. 20:16
nélkül. proteinek meg egyéb más marhaságok nélkül... -.-" Elnézést a fogalmazásért.
57. enuma
2011. okt. 1. 20:13
oh, nem a nők miatt aggódom :D Már elnézést, de sosem volt problémám a hölgyekkel, max a "megtartásukban", de az más téma. Monológ - hősszerelmes.Manapság ezt nem nagyon értékelik, nah mindegy is. Lényegében csak pár kilót akarnék felszedni mindenféle tápszer/protein meg ilyenek mellett. Én is itt vagyok 20 éves és még a mai napig is elkérik a személyim, hogy hohóóó fiacskám, nem vagy még túl kicsi ehez meg ahoz... Aztán, meg lesnek :D. Szóval, akkor esélyem sincs ezt a bizonyos 10-15kg-t felszedni. Nos. Azt hiszem ebbe bele kell törődni :D - Mindenesetre akinek van egyéb trükk a tarsajában, azt még értékelném. és Micimorcy. Köszönöm!
56. 7a23ed9179 (válaszként erre: 55. - Enuma)
2011. okt. 1. 09:47
A férjem épp ilyen alkat, mint te, egyszerűen nem hízik, bármennyit és bármit eszik.Úgyhogy ezen ne is küzdj, próbálj izmokat építeni, azzal még vékonyan is jól fogsz kinézni! Nem kell eszetlenül felgyúrni magad, meg mindenféle szert beszedni, azzal ugyanis jó esélyed van szívbajt, trombózist összeszedni. A férjem fiatalon szedett ilyesmit,és megjárta, infarktust kapott.A munkahelyem alatt is van body-klub, a közelmúltban vittek kórházba trombózis miatt ilyen szintén vékony srácot, a szerektől lett baja neki is. Szóval óvatosan a gyúrással, sima súlyzózással is menni fog, a kerékpár izmos vádlit csinál stb. Nagyon szép formás tested lehet attól, hogy látszanak az izmaid, de nincs hozzá bikanyakad meg golyófejed:) egy jó frizura, ápolt arc, rendben tartott fogak és hidd el, tuti a siker :) nem minden csaj a nagydarab pasikra bukik, az én férjem 34 éves, de sokkal fiatalabbnak néz ki, pont mert olyan jó srácos alakja van. Huszonéves éveik elején járó fruskák legyeskednek körülötte) szóval nyerő típus vagy, ne aggódj!
55. enuma
2011. okt. 1. 09:05
Sziasztok. Olvasgattam itt a postok között és majd ki fogok próbálni egy dolgot. 20/f 178cm vagyok és kb 65-70 kg közt mozgom, de szintén hízni szeretnék ugyanis ez a testtömeg egyáltalán nem látszik meg rajtam. Szval haverom 48kiló vaságyastól és majd nem hogy, "vastagabb", mint én. Tanácsot szeretnék kérni, hogy mi lenne az ideális "hízó kúra" a számomra. Eleget eszek. Napi - 3-4szer. Munkahely miatt folyamatos mozgást is végzek, de hiába eszek meg 2 tányér paprikás-t, semmit nem hízok tőle. Nem akartam új témát indítani ezért írtam ide. Javaslatok? (Azt mondják gyors az anyagcserém és mellette még vastag csontozatú vagyok. :S)
54. bymby (válaszként erre: 50. - Dencsikné)
2009. jan. 26. 14:43

Ausztriában, egy gyógyszertáron keresztűl. Ők Spanyolországban rendelik meg.

De van nálunk is olyan gyógyszertárak, amelyek külföldi gyógyszerek beszerzésével foglalkoznak.

Szia

2009. jan. 25. 23:08
Proteinek, amit a testépitők szednek, plusz napi két banán. Nekem bevált, most 55 kg vagyok 172 centivel, de voltam 5 éve 43 kg is :(
52. dencsikné (válaszként erre: 51. - Pinpilla)
2009. jan. 25. 22:29
kire gondoltál?
2009. jan. 25. 19:17
nem tudom,hogy hány éves vagy és mijen a magasságod és van e már gyereked.Ha még nincs,akkor megfordulhat még a másik irányba a hejzet.Akkor majd irigykedve gondolsz vissza magadra.Külömben csináld azt,ami másnak bünözés.Süti,csoki.tészta és minnél többet.
50. dencsikné (válaszként erre: 49. - Bymby)
2009. jan. 25. 18:07
és honnan szerzed be?
49. bymby (válaszként erre: 46. - Csillus78.06.27)
2009. jan. 25. 17:46

Szia Csillus!


Légyszíves írd meg, hogy volt-e Nálad valami rossz mellékhatása. Mi Svájcból nem tudtuk beszerezni, mert azt mondták, hogy augusztus óta már nem gyártják.

Köszi: Évi

2009. jan. 25. 09:55
Irigyelek én meg fogyni akarok.Egyél sok édességet.
47. supin
2009. jan. 25. 09:45
Béres csepp!!!
46. csillus78.06.27 (válaszként erre: 43. - Bymby)
2009. jan. 24. 14:28

Szia Évi!


Én itt Svájcban írattam fel az orvosommal.:)

45. bymby (válaszként erre: 44. - Dencsikné)
2009. jan. 23. 21:29
Szia! Most már tudom, és tudtunk szerezni is a Mosegort Spanyolországban tudod beszerezni, és az ugyanilyen összetételű Sandimogrant pedig Franciaországból. Már mindenhonnan kivonták a forgalomból, nem azért mert káros volt, hanem mert annyira kicsi volt a kereslet! Mindenki fogyni akar!
44. dencsikné (válaszként erre: 43. - Bymby)
2009. jan. 21. 13:00
engem is érdekelne ez tabletta írd ki légyszíves.
43. bymby (válaszként erre: 37. - Csillus78.06.27)
2009. jan. 20. 20:27

Szia!

Olvastam, hogy Neked a Mosegor tabletta segített. A lányom nagyon beteg volt és most nincs étvágya. Tudnál nekem segíteni, hogy honnan veszed ezt a tablettát?


köszi: Évi

42. Zojci (válaszként erre: 37. - Csillus78.06.27)
2008. dec. 17. 19:06
Szia! Azt a tabit vény nélkül lehet kapni? Köszi
41. 80ASIQ
2008. dec. 17. 15:47

Hogyan tudnék fogyni? 124 kg vagyok...

:D

Hogyan sikerült ilyen szép nagy marha embernek lennem? Zsíros tej, neskakaóval ízesítve napi 2-3 liter! Marhára nem egészséges, de függője vagyok mint más a kábítószernek. Napi fél-egy liter Coca-Cola! Nem a light-os, a normál!

Mi lenne ha átlagolnánk egymást?

(124+46)/2=85

85 kg fejenként! Hogy néznél ki?? :D

2008. szept. 16. 22:24
Rendszeres kalóriadús étkezés,rendszeres testmozgás, nyugodt életvitel, sok pihenés.Ez biztosan segít, ha folyamatosan csinálod. Én is végig csináltam, és segített. A görcseid amiatt vannak, hogy mentálisan nem vagy rendben, stresszelsz.Ezeket a problémákat próbáld legyőzni. A beleid görcsben vannak,és amiatt vannak a görcsök. Igyál sok borsmenta teát natúran és langyosan. Kívánom, hogy sikerüljön rendbe jönnöd.
2008. szept. 16. 06:57
ha a tesóm kap ruhát 43kilósan is is csinos,te miért ne kapnál???
38. 372f7e7275 (válaszként erre: 32. - Prüntyli)
2008. szept. 16. 06:56
ahová én jártam vagy a tesóm,vannak nem puccos,normális helyek ahová edzeni járnak az emberek nem a ruhájukat mutogatni.szóval tökéletes egy melegitőalsó és snassz póló.....csak kimész az utcára,miért lenne cikibb egy ilyen hely??más is jár oda hasonló gondokkal,másrészt a kövérek és fogyni vágyók jó része téged fog irigyelni:))
37. csillus78.06.27 (válaszként erre: 36. - Prüntyli)
2008. szept. 15. 23:41

Ezt amit betűzök, ugyan egmásik topikban írtam, de betűzöm.:)


Ja, és van egy receptem

Turmix:3deci tej, egy banán, 1 deci tejszín,2 tojássárgája, 5 evőkanál méz.

Ezt naponta inni. Energiabomba.


"Mosegor tabletta, ha a vitaminok nem segítenek.

Én világ életemben, kórosan sovány voltam. Most vékony vagyok.

próbáltam vast szedni, Mindenféle B vitamint, multivitamit, élesztő kapszulát, strah élesztőszirupot, peritol étvágygerjesztő tablettát, de semmitől nem híztam, és étvágyam se nagyon volt.

Most elkezdtem a mosegor nevű tablettát, és iszonyat étvágyam lett, és rám jött 5 kg. 47kg vagyok.

Soha életemben nem voltam ennyi, csak a 2 terhességem alatt, amit, mind a kettőt, 50 kilóval fejeztem be.:)


Szóval, nekem ez jött be.

Egyébként, 7-kor ettem, egy jó nagy tál chilit, majd fél10-kor a déli libasültemből őgy 30 dekát, krumplipürével, majd 10-kor egy egész kürtöskalácsot, és közben, nasiztam úgy fél kg csokoládét.

Ez csak az esti kajálásom volt, de szerintem még 2 óra múlva megcélzom megint a chili con carnémat, egy kis tejföllel, és sajttal.


Egyébként, hajnali 2-kor szoktam sült szalonnát enni, vagy éppen töltött káposztát, és egyéb ilyeneket.


Sok sikert! "

36. prüntyli (válaszként erre: 34. - Kacifant)
2008. szept. 15. 22:12
Olyasmire gondolsz mint pl.: a Nestlé tejpép? Jó ötletnek tűnik, köszönöm
2008. szept. 15. 22:01
vielek=viccelek
2008. szept. 15. 22:01
Egyel babaknak valo tejpepet! Nem vielek, tenyleg jol hizlal.
2008. szept. 15. 21:55

Egyél sok péksüteményt. Az legyen a reggeli ebéd és vacsora is. Ez még a páromra is hozott pár kilót, pedig ő genetikailag vékony, szálkás alkat.

Plusz figyeld a holdat, mert amikor növő hold van, akkor te is könnyebben szedsz fel magadra.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook