Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy éltek gyerektartás nélkül? fórum

Hogy éltek gyerektartás nélkül? (beszélgetős fórum)


2013. nov. 4. 08:10
Én 19 év alatt talán ha 10* kaptam valami kevés összeget. Szerencsém volt, mert sok ruhát kaptunk igy arra minimálisat költöttem. Anyukám sokat segitett igy hétvégén tudtam plusz munkát vállalni. De egy biztos nem éri meg az idegeskedés és a veszekedés a volt pároddal. Én végig probáltam a biroságot, végrehajtot stb. nem sokat értem vele csak az időm ment el.
2010. márc. 3. 12:38
Végrehajtot kell ráküldeni!
2010. febr. 21. 11:22
Én úgy élek gyerektartás nélkül, hogy nemrég munkahelyet váltottam, ahol be tudok vállalni 8 óra melót és a bölcsibe is odaérek a gyerekért időben. Továbbá minimális kiadásokkal működünk: a gyereknek van főtt étel a bölcsiben, itthon meg van vajaskenyér párizsivel. Ha meg ruhát, cipőt kell venni, akkor megveszem és kész. Bár ilyenkor nekem általában pár nap koplalás jön, de már másfél éve nem kapok gyerektartást, hozzászoktam. Sajnos ez van. Próbálok diplomát szerezni, hogy jobb életünk legyen, apukára sajnos nem számíthatunk (egy éve nem talál munkát, és autótörlesztőt is fizet, meg néha bulizni is kell, stbstb, már nem idegeskedek miatta).
5. gyerekeim (válaszként erre: 4. - 9bbaa658f2)
2009. febr. 20. 20:01
Én úgy tudom,hogy még mindig megvan ez a törvény.
2008. szept. 15. 11:35
Mert hallottam valahol egy fórumról ahol a szülők összefogtak.Igazságtalan az a törvény,hogy megengedi az egyik szülőnek,hogy ne fizessen (fekete munka stb.) a másik pedig tartsa el a gyerekeit ahogy tudja.Gondolom nem én vagyok az egyetlen akit ez érint.Félre ne értsétek imádom a srácaimat.Régen ha valaki nem fizetett az állam megelőlegezte a gy.tartást a másik szülőt pedig vagy munkára kényszerítette vagy leültette.Mostmár nincs ilyen.
2008. szept. 15. 10:57
Szerencsére ilyen problémám nem volt. Korrektul megállapodtunk és kapom rendszeresen. De miért kérdezed mi a probléma??
2008. szept. 15. 10:56
Én szerencsére kapom, bár nem költöm el. Azt neveztem ki megtakaritásnak a gyereknek.
2008. szept. 15. 10:44
Hogy éltek gyerektartás nélkül

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook