Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Mi van, ha nem veszem át az interneten utánvéttel rendelt árut?

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Minden más

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

6. Amanda842008-09-29 19:01
Semmi gond nem lehet belőle. Én volt hogy rendeltem könyvet és nem hozták ki több mint egy hónapig aztán direkt azért sem vettem át.
(válasz drnéni 2. hozzászólására)

5. madul2008-09-29 17:53
A Quelle-vel én is így jártam. Karácsonyi ajándék lett volna, utána 2 héttel küldték.Nem vettem át! :-)
Küldtek egy bocsánatkérő levelet, meg 10%-os kedvezményt a köv. vásárlás árából. Azóta sem rendeltem tőlük.
(válasz M_Marcsa 4. hozzászólására)

4. M_Marcsa2008-09-15 13:21
Ezen én is gondolkoztam, mikor a Quelle csomagot 5 hétre hozták a 3 helyett..

3. Bettyboop2008-09-15 09:49
Szerintem nézd meg a fizetési, rendelési feltételeknél a honlapon, ahonnan rendelted. Ott le szokták írni, mennyi idő elteltével lehet elállni a rendeléstől.

2. drnéni2008-09-15 09:48
2 hete rendeltem neten keresztül dvd-t, de tegnap ugyanezt megkaptam a férjemtől ajándékba! Gyorsan megpróbáltam lemondani, de azt mondják, már átadták a csomagküldő szolgálatnak. Szerintetek megtehetem, hogy nem veszem át? Nem szeretnék paraszt lenni, de feleslegesen 8000 forintot se akarok kiadni!

1. drnéni2008-09-15 09:45
Mi van, ha nem veszem át az interneten utánvéttel rendelt árut?