Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi van, ha nem veszem át az interneten utánvéttel rendelt árut? fórum

Mi van, ha nem veszem át az interneten utánvéttel rendelt árut? (tudásbázis kérdés)

6. 8565183eb5 (válaszként erre: 2. - Drnéni)
2008. szept. 29. 19:01
Semmi gond nem lehet belőle. Én volt hogy rendeltem könyvet és nem hozták ki több mint egy hónapig aztán direkt azért sem vettem át.
5. madul (válaszként erre: 4. - M_Marcsa)
2008. szept. 29. 17:53

A Quelle-vel én is így jártam. Karácsonyi ajándék lett volna, utána 2 héttel küldték.Nem vettem át! :-)

Küldtek egy bocsánatkérő levelet, meg 10%-os kedvezményt a köv. vásárlás árából. Azóta sem rendeltem tőlük.

2008. szept. 15. 13:21
Ezen én is gondolkoztam, mikor a Quelle csomagot 5 hétre hozták a 3 helyett..
2008. szept. 15. 09:49
Szerintem nézd meg a fizetési, rendelési feltételeknél a honlapon, ahonnan rendelted. Ott le szokták írni, mennyi idő elteltével lehet elállni a rendeléstől.
2008. szept. 15. 09:48
2 hete rendeltem neten keresztül dvd-t, de tegnap ugyanezt megkaptam a férjemtől ajándékba! Gyorsan megpróbáltam lemondani, de azt mondják, már átadták a csomagküldő szolgálatnak. Szerintetek megtehetem, hogy nem veszem át? Nem szeretnék paraszt lenni, de feleslegesen 8000 forintot se akarok kiadni!
2008. szept. 15. 09:45
Mi van, ha nem veszem át az interneten utánvéttel rendelt árut?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook