Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek hol tudok eladni aranyékszereket? fórum

Szerintetek hol tudok eladni aranyékszereket? (tudásbázis kérdés)

18. cipa
2009. jún. 5. 22:42
Esetleg az Állami Pénzverőben? (Könyves Kálmán krt.)
2009. jan. 5. 19:47
stokiba (zálogház)
2008. szept. 29. 09:42
Esetleg maszek ékszerész???
2008. szept. 29. 09:41

Helló szia mindenkinek.


Én már jártam hasonló cipőben, és a zaciban is meg az ékszerboltokban is csak tört arany áron veszik meg, és az bizony nagyon kevés. Mindenhol azt mondták, próbáljam meg kéz alatt eladni. Márminthogy ismeretségi körben.

2008. szept. 16. 15:31
Érdeklődj ékszerboltokban, vannak olyan üzletek, ahol bizományban foglalkoznak ékszer eladással is. Megnézik, hogy hány karátos, felbecsülik az értékét, és megmondják, hogy menyit kaphatsz érte.
2008. szept. 15. 07:59
Bármelyik aluljáróban.:D
12. fe6fe7671f (válaszként erre: 2. - Enci.)
2008. szept. 14. 23:46
A zálogházban lehet, hogy kevesebbet kapsz, de azt legalább biztosan megkapod.
11. 'szti
2008. szept. 14. 18:20
amúgy itt is van apróhirdetős fórum, írd bele, aztán akit érdekel, azzal legfeljebb megbeszélitek privátban, ha nem akarod feltenni a képeket
10. 'szti (válaszként erre: 9. - 025c5b6977)
2008. szept. 14. 18:18
én addig nem mozdulok, amíg a vevő nem fizet, szerintem a vevő van rizikósabb helyzetben
2008. szept. 14. 18:13

Az egyik ismerösöm a vaterán vásárolgatott, és tök köcsög volt, mert nem igazán akart fizetni meg hasonló történetek, és ebből kiindulva, én nem bizom a netes adás-vételben :(

De lehet ez csak egy kivételes dolog volt, és amugy meg jól müködik ott minden.

2008. szept. 14. 18:11

orexnek is van felvevő boltja, de csak törtarany áron tudod ékszerésznél eladni

ha a valós árát szeretnéd, vagy legalábbis ahhoz közelit, akkor maradnak a netes aukciók, vagy esetleg egy-egy ismerős, akikben megbízol és elviszi cuccot, vagy téged az áruval a munkahelyére

2008. szept. 14. 17:57
Sziasztok. A vatera is jó, de időigényes és bizonytalan. Vannak ékszerészek akik kevesebbet adnak érte mint a Zaci, és vannak olyanok akik többet adnak érte. Én nemrég adtam el az ékszereimet, végigjártam a Nyíregyházán az ékszerészeket, és megkérdeztem mennyit adnak grammjáért.A legjobban fizető helyen 2400 Ft-ot adtak grammjáért. Tudom, hogy kész rablás,mert ha én akarom megvenni akkor a dupláját, tripláját kell érte fizetnem, de nekem most jól jött az a 100 ezer Ft. amit kaptam érte.
2008. szept. 14. 17:39
vatera,tesz-vesz.
2008. szept. 14. 17:22

Mit szeretnel eladni?

Lehet erdekel?

2008. szept. 14. 17:19

Ez engem is érdekelne, én is gondolkozom a zálogházon, mert van pár darab amit nem hordok már jó rég óta, és próbáltam már olyat hogy beolvasztattam, és csináltattam ujat, de szerintem nem érte meg.

De az ékszerészek nem tört aranyba veszik be az ilyeneket? és az meg nem annyira jó ár ha jól emlékszem.

2008. szept. 14. 17:16

Vannak ékszerészek akik vesznek, de, hogy jobb áron-e mint a zaciba azt nem tudom.

Vagy csak beolvasztatod és magát a (tömböt) szintém megveszik az ékszerészek, de nem tudom milyen árfolyamon. Inkább érdeklődd meg, hol adnak érte többet.

2008. szept. 14. 17:08

Egyedül a zálogházakat tudom, de esetleg tud valaki olyan boltot vagy lehetőséget, ahol zacinál jobb áron tudom eladni?

(A teszvesz, Vatera nálam kizárva.)

Előre is köszönöm, ha valakinek van ötlete.

2008. szept. 14. 17:05
Szerintetek hol tudok eladni aranyékszereket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook