Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Osteoporosis (csontritkulás) fórum

Osteoporosis (csontritkulás) (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Osteoporosis (csontritkulás)

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
2018. márc. 24. 16:31
Sziasztok lányok! Mi van mostanában a levegőben? Olyan szomorú lettem, amikor olvastalak benneteket. Mire jó ez a vita? Nem lehetne újra jó kedvben, békében, kedvesen, egymást tisztelve tapasztalatokat cserélni? Olyan hálás vagyok mondkettőtöknek, hogy annyi új információval lettem bővebb általatok. Minden embernek vannak értékei, minden ember jobb valamiben, mint másik embertársa. Vannak rosszabb napok, vannak jobbak. Remélhetőleg nem sokára vége lesznek a szürke napoknak, és ránk mosolyog a napsugár. Kérlek ne gondoljatok egymásra bosszúsággal. Én az eddigiekből meggyőződtem arról, hogy mindketten rengeteg mindenben tájékozottak és okosak vagytok. Judit kreavitását kezdettől csodáltam. Csodáltam azt a kitartást, hitet és erőt, amivel a a betegsége leküzdésében tanúsított. Igaz, szemèlyesen nem ismerjük egymást, az írásaiból alakítottam ki ezt a véleményem. Briginek csodáltam a lexikális tudását, tájékozotságát. Egyszóval kérlek Titeket, hogy ne háborúzzatok, helyette cseréljünk gondolatokat egymás hasznára, békében és szeretetben.
1402. bjudit55 (válaszként erre: 1401. - C8c263a03a)
2018. márc. 24. 15:56

Hogy téged nem foglalkoztat a téma? Nem keveset írogatsz róla. Mi lenne ha még foglalkoztatna is?

A másik, én csak kértelek. Így iskolázatlanul. A kérés és valakire rászólás 2 külön dolog. A rászólás megalázó. Ilyet csak te szoktál csinálni. Lám, mit tesz az iskola! :) Bár, intelligenciát senkinek nem adnak sajnos a diplomával. Az vagy van, vagy nincs. :)

Az orvosi kannabisz egész EU-ban legálisan forgalmazott készítmény. Csak nincs még gyógyszerként regisztrálva. Ha már gyógyszer lenne, csak receprte lehetne megvásárolni. De addig míg étrend kiegészítőként van forgalomban, szabadon vásárolhatja bárki.


Ezzel tényleg végeztem, mert addig erőlködsz míg legyőzöl a rutinoddal. Valóban nagyon bizarr amit te csinálsz. De nyugodtan írogass még, addig sem üres az életed.

2018. márc. 24. 15:39

A kender a csontritkulás kapcsán merült fel, és éppen te hoztad fel.Nem tűnt fel? 😊

Igen, nem egyről beszélünk, mert tényleg fogalmad sincs az orvosi kannabiszról.

A téma jelenleg nem foglalkoztat, de ha el szeretnék merülni benne, a Magyar Orvosi Kannabisz Egyesületet tekintem forrásnak, bocs.


Azt pedig ne gondold, hogy te fogod megmondani, hogy ki, miről, hol írogathat. Egyébként is te szoktál offolni, de senkit nem szokott ez zavarni, senki nem szól rád. Egyedül te szólsz mindenért. Mókás!

Ezen kívül nem írok sehova, semmilyen fórumba, ide is ritkán, te vagy ott mindenütt, meg is hagynám neked ezt a szokást.

Egy tanult embertől is nehezen fogadnám el, hogy lebutáz.......tőled pedig enyhén szólva bizarr.😕

1400. bjudit55 (válaszként erre: 1399. - C8c263a03a)
2018. márc. 24. 08:26

Mégsem tudom válasz nélkül hagyni. Folyamatosan azt bizonyítod, hogy nem arról írsz amiről én, csak azt hiszed hogy arról. Ezért tartod butaségnak. Ha ezen az állásponton maradsz, az én szemszögemből meg az a butaság amiket te írogatsz. Ennyi.

Gondolkozzál egy kicsit mielőtt az osteoporosis fórumot teleirkálod oda nem illő dolgokkal. Ha tovább akarod ezt a témát görgetni, kérlek ezentúl a kenderolaj fórumába írjál! Köszönöm.

2018. márc. 24. 05:52

Persze, hogy kapható a webáruházban, nem mondtam az ellenkezőjét, csak nem az, amire a magyar betegek várnak. A magyar betegek ugyanis pont arra várnak, hogy ott tartsunk ahol az Unió tart. És hol tartanak? Hát ott, hogy az orvos felírhatja receptre, nálunk meg nem. És ettől legális náluk, és ettől nem az nálunk.

Amit a boltokban árulnak az nem egyenlő azzal, amit az orvos felír. Nálunk is kapható a CBD olaj. Kint pedig már elég régen árulják drogériákban.

De amiről én beszélek, és amit a betegek várnak, az az orvosi kannabisz.

Laborban "rakják" össze úgy, olyan arányban, hogy kiszűrjék a pszichoaktív összetevők hatását. Ugyanis a természetben a növényben magában, nagyon magas a THC aránya, és ezt a laborban megváltoztatják, nem kivonják, mint a boltiból, csak megváltoztatják az arányát. Ezt sohasem fogod megkapni webáruházban, csak magas áron receptre.


És van egy harmadik verzió, amikor termesztik (csak maguknak, házilag), nem vonnak ki belőle semmit, nem változtatnak a hatóanyagok arányain, így teszik üvegcsébe. Mint egy gyógynövényt. Egy kanadai termesztőtől olvastam, hogy ennek a használatát nagyon minimális adaggal lehet indítani, és nagyon lassan kell növelni a cseppek számát, éppen a pszichoaktív hatása miatt.

Leírta az egész folyamatot, a termesztéstől kezdve..... Nem bonyolult az előállítása otthoni körülmények között sem.

Nem vegzálják a termesztés miatt, de nem is árulja hivatalosan.


Szóval egyelőre ott tartanak némelyik országban, hogy bemehetnek a drogériába, webáruházba CBD olajért, amit ugye kenderből nyernek,

vagy felírathatnak az orvossal vényre orvosi kannabiszt indokolt esetben, vagy vásárolhatnak palántát, mert van ahol már ezt is lehet.

A lényeg, hogy nem kéne összekeverni a vényre kapható orvosi kannabiszt a boltban kapható NEM orvosi kannabisszal. Ennél érhetőbben már nem tudom leírni.

Ilyen butaságot inkább ne írj, hogy te nem vényre kapod. Nem is kaphatod, éppen azért, mert nálunk nem legális. Neked, nekünk marad a bolti, ami egészen más.

Illetve én erre nem költök.


Ami a forrásod illeti, komolytalan. Bújod a gyártók, forgalmazók oldalait újabb és újabb termékek után kutatva, és közben olvasgatod az általuk leírt igen tudományosnak hangzó maszlagot.

És te írod nekem, hogy butaságot írok? Egy vicc! Hidd el, sok dolog miatt nem szóltam, pedig égnek állt időnként a hajam.

Azt sem veszed észre, hogy már, már mániákus a vásárlásod, egyik terméket veszed a másik után...És milyen hamar ráunsz mindenre. Így volt ez a gyógygombával is, fel is ajánlottam, hogy átveszem. Így vagy a sporteszközökkel is, ilyen masszázs henger, olyan henger, trambulin..... minden a sarokban végzi.

Mindenből egy vagonnal rendelsz, hogy ne kelljen szállítási költséget fizetni, csak közben meglátsz valamelyik oldalon egy másik terméket, amiről olyan jókat írnak....


Kicsit gondolkozz. Javaslom.

1398. bjudit55
2018. márc. 23. 17:41
Na írjál még egy okosat, arra már ígérem nem válaszolok. Legyen tied az utolsó szó. :)
1397. bjudit55 (válaszként erre: 1395. - C8c263a03a)
2018. márc. 23. 17:40
Amíg butaságokat írsz, nem tudom válasz nélkül hagyni, hogy legalább másokat ne vezess félre. Nem receptre írják, több webáruházban kapható szabadon. Majd akkor írják receptre, ha gyógyszernek lesz elfogadva. Egyenlőre csak ott tart, hogy már legalább nem tiltott az EU-ban. Én receptre vettem? Nem. :))
2018. márc. 23. 17:35

Nem az orvosi kannabisz a hülyeség, ne csúsztass.

Az a hülyeség, hogy elhiszed, hogy az webáruházban kapható.

2018. márc. 23. 17:29

Látom, nem adod fel.

Nem ismétlem magam, mert már unom.

Hidd azt, hogy ez ugyanaz, mint amit receptre írnak.Felőlem.....

1394. bjudit55 (válaszként erre: 1391. - C8c263a03a)
2018. márc. 23. 16:31

Na még utoljára mivel most találtam egy cikket, itt megmutatom csak azért, had tudják mások is mekkora hülyeség az orvosi kender:

[link]

Egy másik oldalon közel ezer tapasztalatot olvastam erről a hülyeségről, amiből 1 volt negatív.

1393. bjudit55
2018. márc. 23. 11:20
A továbbiakban a kender olajról itt nem, csak az erre kijelölt helyen fogok írni. Ez maradjon meg osteoporosis fórumnak.
1392. bjudit55 (válaszként erre: 1391. - C8c263a03a)
2018. márc. 23. 08:59

Ebben viszont neked van igazad. Én is mérges lennék ha hülyeségre menne a pénzem.

Mutatok egy oldalt, ahol minden termék alatt rengeteg tapasztalat van. Nem itt vásároltam hanem magyar oldalon, ezt csak a vélemények miatt mutatom:

[link]

A vélemények több nyelven olvashatók, mivel a webáruház számtalan országba szállít.

Hátha másoknak is könnyebb véleményt alkotni, ha termékfogyasztók véleményét is látják, nem csak azt hogy mi ketten miről beszélgetünk. Hozzáteszem, vásárlásra senkinek nem ajánlom ezt az oldalt, mert nagyon sokára érkezik meg innen a csomag.

2018. márc. 22. 19:21

Muszáj volt, mert azt írtad, hiányosak az ismereteim ☺ Hm!


Azért is, nehogy mások kiadjanak pénzt hülyeségre.

1390. bjudit55 (válaszként erre: 1389. - C8c263a03a)
2018. márc. 22. 17:20
Reagálni sem kellett volna a bejegyzésemre.
2018. márc. 22. 16:50

Nem, nem ezt nevezik orvosi kannabisznak


Ebben az ügyben hiteles forrás a Magyar Orvosi Kannabisz Egyesület. Ők azok, akik évről, évre nyomást gyakorolnak a magyar kormányra. Csak idő kérdése......

Velük vagyok kapcsolatban a FB-on, követem az általuk közzétett írásokat.

Az orvosi kannabiszt nem lehet megvásárolni holmi webáruházon, vagy akármilyen bolton keresztül, ugyanis szigorúan vényköteles, és marha drága még így is.Megfizethetetlen! Az orvosi kannnabiszból nem vonják ki a THC-t, mert a CBD-vel együtt a fő alkotóeleme.

A THC és a CBD 1:1 arányban kioltja egymás pszichoaktív hatását.

A THC kannabionidnak jelentős szerepe van a fájdalomcsillapításban, gyulladáscsökkentésben, görcsoldásban....dehogy vonják ki.


Ahhoz semmi közöm, hogy te mire dobod ki a pénzed. Hajrá!

1388. bjudit55 (válaszként erre: 1385. - C8c263a03a)
2018. márc. 22. 07:13

Hogy érthetőbb legyek, idemásolom annak az összetevőjét amit veszek:


"1500 mg CBD-t és CBDa-t tartalmaz. Minden cseppben kicsivel több, mint 1.6 mg-ot. Egy 30ml-es üvegben, körülbelül 900 csepp található. CO2-es kivonási eljárással, Bio kenderből készül. CBD és CBDa kannabidiol mellet, közel 100 féle egyéb kannabinoidot tartalmaz. Legnagyobb mennyiségben CBC-t, CBN-t és CBG-t.


A termékben megtalálható terpének: Linalool, Mircén, Béta-kariofillén, Limonén, Alfa-pinén"


THC a termékből ki van vonva, ezért nem hallucinogén. Ezt nevezik orvosi kannabisznak.

1387. bjudit55 (válaszként erre: 1385. - C8c263a03a)
2018. márc. 22. 07:02
Rendben. Hiányosak az ismereteid, azért nem szállok veled vitába. Eleve nem is egyről beszélünk. Amiről te írsz, persze hogy nincs engedélyezve. Én az orvosi kannabiszt veszem ami az egész EU-ban engedélyezett már. Az az oldal is eu-s ahol rendelek. Akkor ezt is le is zártuk.
2018. márc. 22. 03:07
Magyarországon nem kapsz olyat, amiben benne van az összes hatóanyag, külföldről meg nem hozható be legálisan.Ennyi!
2018. márc. 22. 02:59

Hát ezt bizony rosszul tudod. Nálunk nem engedélyezett a kannabisz használata.Erről nincs mit vitatkozni, a magyar kormány egyelőre hallani sem akar az engedélyezéséről.

Amiről te írsz,amit te akarsz venni, annak nem sok köze van a kenderhez.

Abban ugyanis benne kell legyen a THC is.

Egyelőre még néhány palánta behozataláért is komoly büntetés jár.

Ugyanis ezt hìvjuk kannabisznak, a teljes növényt,ami 483 hatóanyagot tartalmaz.

1384. bjudit55 (válaszként erre: 1383. - C8c263a03a)
2018. márc. 21. 18:07

Kendermag olaj kivonathoz - ami több száz hatóanyagot tartalmaz - van hozzáadva a CBD. Sőt olyan is van, amihez +CBDA-t is adtak. Sok információt olvastam róla mikorra úgy döntöttem hogy veszek. Most éppen külföldi oldalon fogyasztói véleményeket olvasok. Több oldalnyit. Néha magyart is találok közte.

Nem szeretnélek meggyőzni semmiről, és bocs hogy szóba hoztam. Nem akartam vitát sem generálni. Bocsi még egyszer, ne is írjuk erről.

2018. márc. 21. 17:34

Igen, de a CBD olaj nem ér semmit.Hiányzik belőle a többi összetevő.


Ezt a finn flexigélt ittam, nem ért semmit, akárcsak a guna injekció. Sok pénzt kiadtam rá.

1382. bjudit55 (válaszként erre: 1380. - C8c263a03a)
2018. márc. 21. 16:49

Brigi a CBD kannabisz olajat legálisan be lehet szerezni. Van magyar webáruház is, és külföldi, magyar nyelvű is.


Döbbenetes hogy a kollagént nem érzeted hatásosnak. Annyi pozitív tapasztalatot olvastam mielőtt megvettem. Most már mindegy, a kipróbálásban én is benne vagyok. Szedjük fiammal 3 hónapig, ez lesz a teszt időszak.

2018. márc. 21. 16:48

Ja, az alvással én pont fordítva vagyok.Már, már aggódom, hogy vagyok képes ennyit aludni, ezért kénytelen vagyok tudatosan szabályozni.

Ha a szervezetemre bíznám, simán aludnék akár 10 órát is.😕

2018. márc. 21. 16:39

A kannabiszon már régóta rajta vagyok, minden lényeges infót elolvastam róla. Nem szóltam, mivel egyelőre nálunk nem legális. De kapcsolatban vagyok egy FB csoporttal, így ha lesz ebben változás, tőlük azonnal megtudom.


1-es,2-es típusú kollagént elég sokáig használtam.Akkor kb. 8 ezer körül volt egy üveg.Úgy 1 évig ittam.

Nem látom értelmét.Sőt, hónapokig injektáltak kollagénnel a nyaki gerincem miatt. Kidobtam egy százast a "guna terápiára" (orvosi kollagén).

1379. bjudit55 (válaszként erre: 1378. - Bjudit55)
2018. márc. 21. 10:00
Nem jól írtam. Helyesen: Orvosi Kannabisz.
1378. bjudit55 (válaszként erre: 1377. - B700a6a6d7)
2018. márc. 21. 09:17

Drága Liza köszönöm! Hálás vagyok szavaidért, és persze hogy jönni fogok. Bár inkább az van, hogy én tanultam eddig tőletek. :)

Briginek is hálás vagyok, mert ő vett rá hogy 5 év után menjek ismét vizsgálatra. Nem akartam, de tényleg jó volt megtudni hogy állok, ennek hatására kezdtem bele újabb "gyógymódokba". Most is találtam valamit. :))


Kollagénből most kezdtem a 2. üveggel. Nincs fura íze, de nekem túl édes. A mérőpoharával legurítom az adagot, aztán gyorsan megtöltöm vízzel kétszer egymás után hogy a mérőpohár teljesen kiürüljön, és még iszok iszok rá valamennyit.

Még nem érzek hatást, nem látom a bőrömön se. De a sok tapasztalatot olvasva erre a 2. üveg után lehet számítani.


A te kollagénednek van már hatása? Előttem kezdted.


Izgatottan várom a júniusi vizsgálatot. Áprilisban kérek időpontot, nehogy elcsússzon a nyárba. :)

Olvasgattam az orvosi marihuanaról más gondommal kapcsolatban, és kiderült róla hogy növeszti, erősíti a csontokat is. Alvási problémára kerestem megoldást mert szörnyű bajban vagyok, és ez lesz az. Már meg is van miről mondok le miatta. Bár a csontokra gyakorolt hatását csak egy év múlva tudhatom meg, de nem baj, most azt szeretném elsősorban elérni, hogy ne legyek olyan mint egy zombi napközben. Érzem, hamarosan megöl a kialvatlanság.


Nekem is hiányoznátok Liza! Jövök, mert érdekel mi van veletek.


Jó egészséget, és szép tavaszt kívánok!

2018. márc. 20. 19:11

Szia Judit! Szeretném megkérdezni, hogy ízlik-e a kollagén mátrix? Milyen az íze? Tudom, ennyi idő alatt még nem igazán lehet érezni a jótékony hatását, de nagyon remélem, hogy használni fog. Én is meg fogom rendelni, de egyelőre megeszem a GAL féle kollagént. Nagyon remélem, hogy nem gondoltad komolyan, hogy nem írsz ide többet. Olyan sokat tanultam tőletek, meg jó volt a tapasztalatainkat is kicserélni. Már Brigi is olyan eritkán jár a fórumon. Egyszóval nekem

nagyon hiányoznál, ha nem írnál tőbbet a fórumon.

1376. Guruljka (válaszként erre: 1375. - Bjudit55)
2018. márc. 19. 17:58

Judit, igenis értelmes vagy, nem ironizáltam.

Nyilván keresgélsz, sok mindenen átmentél már, amit a legvadabb ellenségének sem kívánna senki.


De magad írtad, hogy elég nagy összeget adtál ki a legutóbbi csomagra, és reméled, hogy jó lesz.


A saját fórumodban, a csontritkulásról szólóban vagy, volt már, hogy kérted, maradjunk a témánál. (Joggal.) Ezért gondoltam, hogy ez a szer is emiatt keltette fel a figyelmed.


Én a Q10-ben sem bízom teljesen, de erről egy más valaki által indított, a Q10-ról szóló fórumon beszélgettünk.


Én kérek bocsánatot, és még ritkábban fogok ide benézni. Hogy megállom szó nélkül, azt nem ígérhetem meg előre, de hogy igyekszem csendben maradni inkább, azt ki merem jelenteni.

1375. bjudit55 (válaszként erre: 1372. - Guruljka)
2018. márc. 19. 17:17

Hát, úgy tűnik mégsem vagyok elég értelmes. Ezért van hogy folyamatosan keresgélek, utánajárok annak amit szedek, és közben újakat is találok.

Jól félre értettél. Én nem szedek össze-vissza mindent, csak olvasok sok mindenről. A mumijora pedig nem a csontokra gyakorolt hatása miatt kerestem rá, hanem érdekelt miért van a Q10 mellé adva. Itt csak egy kérdést tettem fel vele kapcsolatban, de már látom kár volt. Nem is írok ide többet.

1374. Guruljka (válaszként erre: 1369. - Bjudit55)
2018. márc. 19. 17:07

Viiszakérdezek:


Te minden szép színes oldalnak bedőlsz, amiből semmi nem derül ki, csak hogy a Synergy tech -el megegyező kereskedelmi cég, kutatóintézeti vagy egyéb kapcsolatok nélkül?

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook