Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 30 évesen, egyedülállóként, ha van már egy gyereked, megjöhet az igazi? fórum

30 évesen, egyedülállóként, ha van már egy gyereked, megjöhet az igazi? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2010. febr. 25. 20:20
Igen,bármikor,bármilyen körülmények között,megjöhet az igazi! :DD
70. hoana (válaszként erre: 66. - 81Krisztina)
2010. febr. 25. 17:43

Szia!Gyorsan történt minden.A kisfiamnak szeptemberbe kezdődött az iskola és jobbnak láttam, hogy itt kezdi.Sokat nem találkoztunk mert 200 km nagy távolság. Ő csak egyszer jött mert anyagilag sem és időben sem tudta megoldani.Én voltam nála négyszer pár napra.Lehet, hogy elsiettem, de nagyon akartam normális kapcsolatot.

Menjek vissza?! Már vettem itt lakást és a kisfiamat sem rángathatom ide-oda.


Görcsösen akartam és ez nagy hiba volt.

2010. febr. 25. 15:47

Hajaj, itt vagyok élő példának én! Sőt már kistesó is érkezett 30-on túl.


Tehát fel a fejjel, úgy is akkor jön majd ha nem is számítasz rá!

2010. febr. 25. 14:54
Miért ne?
2010. febr. 25. 12:37
naná hogy meg!:)
66. 81Krisztina (válaszként erre: 64. - Hoana)
2010. febr. 25. 12:13
Szia, először is sajnálom hogy így alakult. Nem volt túl hirtelen döntés az hogy odaköltöztél? Mennyit voltatok előtte együtt? Ha van lehetőséged, menj vissza a régi városba ahol éltél. Talán ott könnyebb talpra állni, mert ott az idegen városban, csak rá emlékeznél, nem biztos hogy hamar új barátokat, munkát találsz...
65. survivor3 (válaszként erre: 64. - Hoana)
2010. febr. 25. 10:38
:-(
64. hoana
2010. febr. 25. 09:39

Sziasztok!

Jó, hogy ilyen sokan megtaláltátok az igazit és boldogok vagytok.Ha megengeditek megosztom az én történetemet veletek.


16 évesen férjhez mentem egy nagyon jó emberhez akit szerettem. Született egy kisfiunk boldogok voltunk de a férjem nagyon féltékeny volt és 7 év után nem bírtam tovább elváltam.Az élet nős pasikat hozott az utamba.Az elsővel 2és fél évig voltam a másodikkal 7évig/Ő tökéletes lett volna ha nem nős/ a harmadiknál azt mondtam elég! Nekem miért mindig ez jut?!

Rátaláltam egy srácra /neten/ aki nem volt nős és még soha nem is volt.Szeretett volna családot és egy kislányt amire én is nagyon vágytam.200km távolság volt köztünk.Eladtam a házamat és költöztünk a kisfiammal hozzá. Sajnos rá kellett jönnöm,hogy mi nem vagyunk boldogok mert nem illünk össze.Hasonló adottságok hasonló tervek de nincs boldogság.Nem éreztem,hogy engem szeret.Szakítottunk. Most itt vagyok egy városban ahol senkit,semmit nem ismerek. Nincs munkám és nincs társam.Új életet akartam kezdeni, nem sikerült.Úgy érzem jó döntés volt, de most nagyon nehéz és rossz.

63. 37bcf9eb8e (válaszként erre: 61. - Seol)
2009. nov. 14. 08:51
Ez csoda:)
2009. nov. 14. 08:39
IGEN!:)
61. Seol
2009. nov. 14. 08:16
Sziasztok. 40 évesen,12év rossz házasság után, 3gyermekkel talált rám az Igazi. Éspedig, itt a netten, egy társkereső oldalon. 4 éve ismerjük egymást és 3 éve vagyok a felesége. Mások felelőtlensége miatt nem lehetünk tetőtől talpig boldogok. De minden szeretett, szerelmet, tiszteletet és anyagi biztonságot megkapok Tőle! Én meg most, a negyedik év után is szerelmes vagyok a Férjembe. Úgyhogy hajrá Lányok! Igenis meg lehet találni az IGAZIT!
2009. nov. 13. 20:35

Én 28 évesen találtam meg az igazit! De most komolyan. Előző házasságomból született két gyermekem imádja és tiszteli Őt. Született egy közös gyermekünk így élünk, nagy harmóniában 5-en.

Én sem igazán hittem az igaziban 10 év nagyon rossz házasság után. De ha nem keresed és nem bízol benne nem talál Rád, aki tényleg a NAGY Ő!

2009. nov. 13. 19:59
Háthogyne....persze!
2009. nov. 13. 19:40
erre azért nehéz bölcset mondani... van akinek igen, másnak nem. rajtad is múlik, hogy mit szeretnél, hajlandó vagy-e kompromisszumokra, etc.
57. Szilvóca (válaszként erre: 56. - Juvapcsu)
2009. aug. 7. 17:50
Mások is ezen csodálkoztak,hogy nem léptem hamarabb,bevallom én is.Többször összecsomagoltam,aztán jöttek az ígéretek,és mégis maradtam.Remélem,hogy lesz elég erőm.Szerencsére apokám,meg a barátnője,anyukám nagyon sokat segítenek,hogy legyen elég erőm.
56. juvapcsu (válaszként erre: 53. - Szilvóca)
2009. aug. 7. 17:30
Szegény fejed. Ez valóban borzasztó, csoda, hogy nem léptél hamarabb. Az ilyen fazonokat futni kell hagyni, úgysem látják be soha, hogy velük van a hiba. Ráadásul a te életedet éli le, égi le, mint a gyertya. Innen már felfelé építkezel, ne feledd. És ha volt erőd ehhez, lesz majd a többihez is, belevaló csaj vagy!
55. Szilvóca (válaszként erre: 54. - Cszsuka)
2009. aug. 7. 15:58
Nem tudom,de valószínű ezek után nem fogok,marad max az élettársi viszony,ha be van jegyeztetve az is ér annyit mint egy házassági anyakönyvi kivonat,de ha nincs bejegyeztetve,de vannak tanúk az is ugyan olyan jó.Sokba kerül a vállás,meg egy esküvőért is fizetni kell.Max akkor vágnék mégegyszer bele esküvőbe,ha a másik fél könyörögne.De ilyenen még nem is gondolkodok,előbb legyen vége ennek,aztán jöhet a regenerálódás,meg a hogyan tovább kérdése,mert jelenleg apukámnál lakok,és az anyagi helyzetem katasztrófa,mert amikor elkezdtük a házat felvettem egy hitelt,hogy rendbe rakjuk a házat,és az az én nevemen fut és egyenlőre én fizetem,és ettől is függnek a továbbiak,de ez is csak a válás végén dől el,hogy is alakul a hitel sorsa.
54. Cszsuka (válaszként erre: 53. - Szilvóca)
2009. aug. 7. 15:25

Nekem is az a tapasztalatom, hogy akárhány év együttélés sem elég az úgynevezett kipróbálásra, mert valami miatt a férfiak úgy vannak beprogramozva,hogy amíg nem nősülnek meg, addig normálisak..


Egyáltalán honnan lehet tudni, hogy érdemes-e valakihez hozzámenni?

53. Szilvóca (válaszként erre: 52. - Juvapcsu)
2009. aug. 7. 15:06
Persze!Úgy indult,hogy a férjem elment betegállományba,mert áthelyezték a munkahelyén,és ez nem tetszett neki.Ezzel nem is lett volna gond,ha azzal töltötte volna az idejét,hogy új munkahelyet keressen.Kiderült közben,hogy terhes vagyok,és vettek a szülei nekünk egy házat,azt kezdtük el csinálgatni,csináltatni.Alapból olyan helyen van a ház ahova én nem szerettem volna költözni,dehát nem volt beleszólásunk igazából,hol szeretnénk élni.Ez a hely nem igazán volt jó befolyással a férjemre,sok haver,akiknek senkijük,és munkájuk sincs,így mindegyik nagyon ráért.Amikor odaköltöztünk először a szülei nyaralójába,na onnan indult a "pokol".Bele telt egy pár hónapba mire költözésre kész lett a ház.Először a férjem közölte,hogy keres munkát ha kész a ház,köv.kifogás,majd ha lesz net.Az én hasam meg egyre nőtt ugye.Fél év betegállomány után jött 9 hónap munkanélküli.Folyton hazudozott össze vissza,bulizgatott,iszogatott.Egyre jobban gyűltek a számlák.Nagynehezen megszerezte a jogsit.Kitalálta,hogy neki autó kell.Én mondtam ne vegyünk nagy értékűt,és kezdjen el dolgozni,aztán majd lecseréljük.Persze nem hallgatott rám.Majd ajánlottak neki egy másik kocsit,és azt mondta nekem,hogy erre az előzőre van fix vevő.Persze ez is hazugság volt.íGY A nyakunkon volt a 2 lizinges autó plussz az enyém,az is lizinges,de annak nam olyan magas a törlesztője.Megszületett a gyerek.Még mindíg nem ment el dolgozni,otthon se csinált semmit szinte otthon se volt.Csak mászkált állandóan.Volt,hogy csak reggel talált haza.A szülinapomon az elmúlt 2 évben nem is volt otthon.Az elsőt pocakosan egyedül a másodikat az 5 hónapos kisfiammal töltöttem,és majdnem a szilvesztert is,de kijött egy barátnőm végül.A férjem elment,hogy van egy kis dolga,de 10körül itthon lesz.Persze hajnali fél négyre jött haza.Az én kis pénzemből,meg az ő munkanélkülijéből ami az utolsó 6 hónapban 30x ezer volt nem igazán lehet megélni.Nagynehezen elment dolgozni,de nem keresett vele semmit szó szerint,majd jött a köv.hely,majd elkezdett furcsán viselkedni.Azon nem vettem észre,hogy elhanyagolt minket,mert addig se foglalkozott velünk.Aztán rájöttem.Kb 1-2 héttel az előtt mint ahogy eljöttem volna belépett a képbe egy harmadik személy nála.Állítólag nem történt semmi.Meló előtt találkozott a csajjal 2x.Nekem az előzményeknél betelt a pohár,ez csak ráadás volt.Eljöttem.Egy darabig vaciláltam,hogy esetleg megpróbáljuk újra,mert nagyon megbánó volt,de aztán úgy döntöttem,hogy na nem.Miatta se,mert már azt se hiszem el amit kérdez,és a szülei miatt se,mert így is állandóan irányítani akarták az életünket,és irányították is,ezekután,hogy a férjem által felhalmozódott adóságot kifizették ami annyi volt mint másnak egy éves fizetése,vagy még több ezek után pláne irányítanák.Azóta anyóstól sok "pofont "kaptam amik nem igazak.Még majdnem,hogy abba is beleszóltak volna,hogy mikor legyen gyerek,megkaptam,hogy korán szültem,csak nem tudom mihez képest.kb.6 év együttélés után majdnem 30 évesen.Szerintem nem korai.Szóval a lényeg,hogy a férjem nem nőtt fel egy családhoz,és nincs felelőség érzete.És ezek leginkább most jöttek elő.Nagyvonalakban,kicsit hosszan ennyi az oka.
52. juvapcsu (válaszként erre: 51. - Szilvóca)
2009. aug. 7. 14:33
Megkérdezhetem, hogy ti miért váltok?
2009. aug. 6. 20:44
Nagyon remélem.Én is 30éves vagyokVan egy gyermekem/9hónapos/,a vállásom folyamatban.
2009. aug. 6. 19:05
32 éves vagyok eddig azt hittem hogy nem de rámtalált imádom és ő is engem és a gyerekeimet is lehet hogy még egy babot beválalok annyira szerelmes vagyok
2009. aug. 6. 18:57
mért ne jöhetne? :)
48. laurexa (válaszként erre: 46. - 99279bb06f)
2009. júl. 29. 19:06
Köszi :) résen leszek,már csalódtam párszor...
47. c42aaaac41 (válaszként erre: 44. - Nosferina)
2009. júl. 29. 18:59

Az én két unokanővérem az élő példa,hogy 30 fölött több gyerekkel is meg lehet találni a párunkat.Az egyiknek 2 a másiknak 3 gyereke van és már jócskaán kamaszodtak,mikor az anyjuk új társra lelt.

Úgyhogy abszolút van remény,csak hinni kell!

46. 99279bb06f (válaszként erre: 45. - Laurexa)
2009. júl. 29. 18:57

Persze, hogy kellesz, ha szeret, akkor felneveli a gyerekedet veled együtt. Sőt, sok férfi egyenest rosszul van attól, ha egy pici baba miatt felborul a megszokott életrendje, nincs nappala, éjjele, sír a baba, tisztába kell tenni. Sokaknak ez nyűg. Ha már nagyobb, akkor jobban elviselik.

De hogy melyik fogja felnevelni veled, az attól függ, hogy ki az illető, ha egy hazug ember, aki csak le akar dönteni, akkor attól ne várd ezt el.

Óvatosan, figyelj oda minden apró részletre. Az elsőnél rúgd ki, mert akkor árulta el a valódi énjét.

2009. júl. 29. 18:43
Akkor is kellek valakinek,ha már nem lehet több gyermekem?Felneveli a másét úgy,hogy sajátja nem lehet?
44. Nosferina (válaszként erre: 24. - Dinah)
2009. márc. 27. 11:40

Dinah kedves!

Lenne egy kérdésem,mivel 30 éves múltam :) két gyerekem van és válófélben vagyok :)

Két gyerkőccel megtaláltad az igazit.A gyermekeid apjában?

Ha nem, hol ismerted meg?

Ha túl indiszkrét a kérdésem, esetleg privátban válaszolhatsz.

Köszönöm :)

43. 8ee31e318f (válaszként erre: 42. - Monika1225)
2009. febr. 3. 17:05

hm.


en is felek a csalodastol. fel ev alatt 3 szakitas, kisse megviselt. de nem tudok leallni, es minden alkalmat megragadok ismerkedesre. bar az tunt fel, ha komoly lehetoseg adodna, azt valahogy kerulom. inkabb hajlom a kalandok fele, pedig sosem voltam ilyen.

mikozben szeretnek mar megallapodni.

neha magamatsemertem

42. monika1225 (válaszként erre: 41. - 8ee31e318f)
2009. febr. 3. 13:26

az lenne az igazi!

így nem salódhatok, max csak kellemesen!

ez nálam 1 önvédelem! persze jó lenne hinni hogy a másik is a maximumot adja.... de a fene akar megint csalódni! inkább nem hitegetem magam

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook