Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha úgy érzem, hogy nem szeretem a férjem, akkor hogyan tovább? fórum

Ha úgy érzem, hogy nem szeretem a férjem, akkor hogyan tovább? (tudásbázis kérdés)


2015. máj. 2. 13:24
Engem ma majdnem megvert
2015. máj. 2. 12:15
Egyenesen neki a falnak.
21. Shanee
2015. máj. 2. 11:22
Nem jó a langyos sz.arban toporogni. Ha úgy érzed, menthetetlen, válj el.
2015. ápr. 28. 16:23
Én is hassonló helyzetben vagyok, mi 10 éve vagyunk együtt! Ő nem akar válni, pedig nem müködik nincs szeretet sem!
2013. okt. 29. 08:33
nagyon egyszeru,valj el.
2009. ápr. 5. 20:01
Szerintem nem mindegy, hogy "csak" nem szereted, vagy utálod. Előbbi esetben - ha úgy érzed - érdemes erőfeszítéseket tenni a kapcsolatotok javításáért. Hiszen az egykori szerelmes fiatal lány és fiú most is ott van bennetek, csak néha hagyni kell megmutatkozni. De ez csak az én véleményem.
2009. ápr. 5. 19:55
7 éves házasok leszünk május 4-én
2009. ápr. 5. 19:55
Én is így vagyok ezzel, kb. 2-3 éve, mióta a legkisebb fiunk megszületett. Teljesen elhidegültünk egymástól, szex hónapokig nincs. Olyan érzésem van csak a gyerekek kötnek össze minket:(
2009. ápr. 5. 09:35
Beszéljetek először, próbáljatok változtatni!
2009. jan. 19. 12:11

Nem kell a langyosban maradni és szeretetet színlelni. Ez senkinek sem jó.

Félő, hogy később sajnálni fogod az elvesztegetett éveket.

2009. jan. 16. 21:05

9 éve leszek együtt párommal!! dul a love ♥

van egy kis zörgés ritkán,de minden m egy ;) nem szabad kihűlni hagyni!!!!!!


PL:

-ágyba reggeli tejszínhabos kávé (?)

de ne a nyakába landoljék :DDDD


- reggelit csinálni neki,olyan gusztusosan megcsinálva ;)


- be menni a fürdőbe hozzá ;) de ,vita elkerülése végett meg kérdezni ;)


stb....... :) és ajánlani egy finom illatú valamit a ;) polcról ;)

2009. jan. 16. 21:00

vissza hódítás!!

tessék meg ujjulni!

(haj /mellír/, egy testhez álló felső (pl: fekete) az mindenkinek jól áll ;)stb...)

egy kis kacérkodás ,nézés stb..

fel kell újra fedezni a párunkat, ;)

11. 11111
2008. szept. 16. 21:14

Szia haraszine!

Én ugyan igy vagyok kb.6 éve.Nem szeretem amit el is mondtam neki,akkor ott abban a pillanatban voltak olyan helyzetek hogy féltem tőle.Aztán pár nap mulva arra kért ne költözzem el,próbáljuk meg újra.

De én azóta sem érzem jól magam ebben a házasságban.

Sok mindent tudnék még neked irni...

2008. szept. 13. 22:41

Ha nem bizol benne, akkor a kapcsolatnak sok értelme nincs.Viszont ennek nincs köze a szerethez.


elkonyvelni meg tényleg senkit nem kell semmilyennek, nyugodt hangon békésen meg lehet ezt beszélni.


De a bizalom hiánya...nos az baj.

9. 62239f5e8a (válaszként erre: 7. - 13a6fcd24f)
2008. szept. 13. 22:35
Az a baj, hogy nem bízom benne, de ennek már régi keletű az oka, csak én nem tudtam eddig elfelejteni és nem is tudom. Tényleg vannak dolgok, amiket én szeretnék, és olyanok, amiket ő. De valamilyen szinten elkönyveltük egymást valamilyennek, és ez is egy nagy baj.
8. 13a6fcd24f (válaszként erre: 6. - 62239f5e8a)
2008. szept. 13. 22:26
7 év után persze, hogy nem érzel non-stop szerelmet. Ez természetes. Néha azért muszáj fellángoltatni ezt az érzést, mégha csak órákra is.
7. 13a6fcd24f (válaszként erre: 5. - 62239f5e8a)
2008. szept. 13. 22:23

Hét év nagy idő.

a szeretet érzését vissza lehet varázsolni, persze ezt tudatosan kell tenni.

nem tudom, hogy mennyi minden köt titeket egymáshoz, de ha sok minden, akkor érdemes energiát áldozni az ügyre és dolgozni rajta.

Ha bizonytalan vagy, akkor kered meg magadban először, hogy vajon mi az oka az érzésednek, mi hiányzik a kapcsolatotokból. És ezt beszéljétek meg. Semmiképpen se ugy kezd, hogy már nem szeretlek, egyrészt mert lehet, hogy nem is igaz, másrészt ha együtt akartok maradni, akkor ezzel mélyen megbánthatod.

Tehét én a helyedben elöször magamban tisztáznám, hogy mit szeretnék kapni a kapcsolatban és mit nem kapok meg, utána leülnék és ezt megbeszélném vele. Nyilván neki is van hiányérzete valamiben, vagy szeretné ha valamit másképp tennél, ő is mondja el ezt. Igy nem bűnpadra ültetés lenne, hanem kölcsönös beszélgetés. CSak semmiképpen sem szabad ezt egymás fejéhez vagdosásba elvinni, amolyan "te mondod? hiszen, te meg...!"


szóval amit írtál -ami persze nagyon kevés info - valami hasonlót el tudok képzelni.


aztán lehet, hogy nálatok ez nem működik.

6. 62239f5e8a (válaszként erre: 4. - Annelly)
2008. szept. 13. 22:18
Szerelmes, tuti nem vok belé!
5. 62239f5e8a (válaszként erre: 3. - 13a6fcd24f)
2008. szept. 13. 22:17
Mostanában sokszor. Azt nem tom mennyire stabilan érzem,nem is értem én se miért van ez, de egyszer csak jön és elhagynám legszívesebben. Amúgy hét éve, de sokszor szakítottunk.
2008. szept. 13. 22:14

hello!

nem szereted vagy nem vagy belé szerelmes?

2008. szept. 13. 22:14

mikor érzed ugy?

Mennyire stabilan érzed?

Mit értesz a"nem szeretem" alatt?

Hány éve vagytok együtt?

2008. szept. 13. 22:13
szia! mindenképpen nyílt lapokkal tovább, és mondd meg neki bátran, hogy elmúlt a varázs
2008. szept. 13. 22:12
Ha úgy érzem, hogy nem szeretem a férjem, akkor hogyan tovább?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook