Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy tetszik a suli az elsős csemetéiteknek? fórum

Hogy tetszik a suli az elsős csemetéiteknek? (beszélgetős fórum)


7. 793a9334d7 (válaszként erre: 4. - Beus73)
2010. aug. 2. 12:57
Első-másodikban én mindig lefektettem őket ebéd után pihenni legalább fél órára. Annyira kifáradnak elsőben, volt úgy, hogy a nagyobbik fiam el is aludt, pedig már 4 éves kora óta nem alszik délután.
2010. aug. 2. 12:54

Jó régi már ez a topik, de az én gyerekeim is elég régen jártak első osztályba.

Az emlékezetes, hogy a kisebbik fiam mekkorát csalódott.

Óriási tudásvággyal és nagy örömmel kezdte az iskolát. Járt egy pár napot, aztán többet nem akart menni, azt mondta, hogy itt nem is lehet semmit se tanulni.

5. 6c5f346e46 (válaszként erre: 4. - Beus73)
2008. szept. 24. 18:10
Mi is kaptunk sokat az első héten,aztán kisasszonynak lankadta a lelkesedése,és sokszor amilyen munkát kiad a kezéből,na attól égnek áll a hajam,még az a jó,hogy fekete pontot nem kap rá.Ti mit csináltok,ha nem tetszik a gyerek munkája és tudjátok róla,hogy menne neki szebben is???pl:az álló egyenesek majd leesnek a lapról,olyan görbék,bele van szinte vésve a könyvbe a vonal,ugyan az 20x áthúzva,pedig meg van mondva,ha elrontottad,hagyd úgy,nem lehet radirozni,ennek ellenére tiszta maszat minden,pedig nem bovlit vettem,már ott tartunk,hogy elvettem tőle a radirt, tökmindegy mert elkéri a másikét......Én egy kicsit megdorgáltam,nem nagyon,csak,hogy éreze,tudja ezt ő jobban is...Majd meglátjuk használ-e...türelem...
2008. szept. 24. 14:06
sziasztok! az én fiam nagyon szereti! eléggé kifárad persze délutánra és utána kicsit kezelhetetlen...de a suli nagyon bejön neki. lehet, hogy azért, mert ő sok piros pontot kap ...van olyan isi, ahol nem adnak semmijen értékelést, pöttyöket sem.
3. 6c5f346e46 (válaszként erre: 2. - Cirmesitompika)
2008. szept. 24. 14:03
az jó,mostmár talán mi is megbékélünk a gondolattal,mostmár kicsit jobban élvezi ő is,mert már foglalkoznak a betűkkel és szerintem ő ezt várta...nem jó ez sem,hogy volt ismerős,mert be nem ált a szájuk órán és csak feltartották egymást,most a terem négy sarkába ültették őket,most nyugi van...jó tanulást a csemetédnek...
2008. szept. 24. 12:07
Nagyon. Még hétvégén is menne. Gyűjti a mosolygóst, a dícsérő cédulát. Pedig neki nincs 1 ismerőse se, mint nektek. De a társai barátságosak és kedveli a tanárnéniket is.
2008. szept. 13. 20:14
Az én kislányom is most kezdte az első osztályt...ahogyan várta,most legalább annyira szababúlna tőle....Kudarcként éli meg,ha ő nem kap piros pontot...nem tudja megérteni,hogy ő miért nem és a másik miért kapott...majd megszokja,remélem,sok türelem és ennyi....Szerencsére az ovodás csoportból,ahova járt ketten is osztálytársai lettek,az egyik a kis barátnője,a másik a "szerlme",és nem érzi magát annyira elveszve,amig megszokja az új helyzetet...a tanárnénije és a tanárbácsija is nagyon kedvesek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook