Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tud vki részleteket dr. Koiss Róbertről? (redelés helye, ideje, tarifa, tel.szám) fórum

Tud vki részleteket dr. Koiss Róbertről? (redelés helye, ideje, tarifa, tel.szám) (tudásbázis kérdés)


8. Kíwa (válaszként erre: 6. - Patek15)
2010. febr. 16. 15:15
Mi feltettük neki a kérdést a múltkori vizsgálatnál és azt mondta 80-100 körül szoktak neki adni..:-)
7. falevel (válaszként erre: 6. - Patek15)
2009. dec. 9. 16:44
Ha még mindig keresel infot, keress meg priviben.
6. Patek15 (válaszként erre: 5. - Villemo82)
2009. nov. 13. 12:44

Szia Villemo!

Én is infót keresek Koiss doktorról... 13 hetes kismama vagyok, és ő a fogadott orvosom. Ha tudnál infót adni, hogy mennyit kér szülésért, ha nem mond összeget, mi a szokás. Illetve ugyan ez a kérdésem a szülésznőkről. 41 éves vagyok, 18 éve szültem utoljára, és nem tudom mik a szokások mostanság.:)Ha lehet mélre írj: patekka@citromail.hu

Köszi előre is a segítséged: Szép napot

2009. okt. 6. 15:40
Szia! Én nála szültem, és rendkívül elégedett voltam vele. Ha kell még segítség, keress meg!
2009. jan. 1. 20:47

hát mi megkerestük anno az istván kórház alagsorában lévő kemoterápiás kezelő helyiség mellett, mert ott volt (van) a szobája.

Tel.számot mi se kaptunk hozzá.

Anyumat kezelte, nagyon kedves volt, de mikor anyumon a rosszabbodás jelei egyértelművé váltak, nem mondta el nekünk tisztességesen, hogy mi a helyzet és mik a további lépések, hanem hümmögve hazaküldött minket mindig, pedig hatalmas fájdalmai voltak anyumnak.

Szóval lenne még mit tanulnia arról, hogyan közöljük az onkológiai betegekkel és hozzátartozóikkal ( ha már ilyen halálhoz közel álló szakterületet választott), hogy ők orvosok se istenek, hanem sajnos van olyan mikor nem használ a kezelés.

Ne csak akkor legyen ott, mikor mindenki meggyógyul és minden tökéletes.

2008. szept. 17. 13:07
Sajna eddig semmi reakció :-( még a telefonszámát sem tudja senki? Legalább azt kérem szépen.
2008. szept. 13. 16:12
Megköszönném, ha elküldené, akár priviben is.
2008. szept. 13. 16:11
Tud vki részleteket dr. Koiss Róbertről? (redelés helye, ideje, tarifa, tel.szám)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook