Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a véleményetek a békéscsabai kórházban való szülésről és estleg Dr Gruda Miklósról? fórum

Mi a véleményetek a békéscsabai kórházban való szülésről és estleg Dr Gruda Miklósról? (tudásbázis kérdés)


2012. nov. 27. 14:53

Sziasztok!

Habár nem terhességgel kapcsolatos, de a békéscsabai dokikkal igen, a kérdésem. Nekem csak felfázási panaszaim vannak: egy magán doki 6000 ft-ért fel írt egy hüvelykúpot, ami semmit nem ért felfázásomra :)

Azt szeretném kérdezni tőletek, hasonlóval kapcsolatban volt már tapasztalatotok a szakrendelőben? Úgy gondoltam, ha egy magán doki ennyi pénzért nem segített, akkor a kórházba talán igen...vagy nem érdemes ezzel oda se menni, mert nincsenek tekintettel a nőkre? Durvák? Bunkók?

Válaszotokat nagyon megköszönném!!!!!

18. juli1973 (válaszként erre: 14. - Mariann7533)
2010. okt. 23. 21:33
DR OROSZ ISTVÁN NAGYON MEGBIZHATÓ MAGABIZTOS én 7 éve szültem nálla mult évben volt egy mütétem azt is ö végezte és telefonon keresztül elmondtam a problémámat mivel olyan rosszul voltam nem tudtam felkeresni es ily módon segitett felálitotta a diagnózist és ha ö nincs és nem elérhetö én már régen a tullvilágon lennék ,,,NAGYON NAGYON KÖSZÖNÖM NEKI ÉS TOVÁBBI SOK SIKERT DR GRUDA MIKLÓSRÓL ANYIT HOGY HA KIÉGET ÉS NEM SZERETI A MUNKÁJÁT MARADJON OTTHOL SOK BETEG JÓL JÁRNA,,,,,
2010. jún. 14. 23:03
Sziasztok! Rég nem járt itt senki, de nem akartam új fórumot indítani. Mit gondoltak arról, ha valaki nem bérel fel magándokit, illetve nem jár magánrendelésre a terhessége alatt? Szerintetek az nagyon gáz, ha kiválasztok egy orvost, és megtudakolom, mikor rendel ő és mindig hozzá megyek, de nem magán úton? Ilyenkor mi van? Megbánnám ezt később? Talán nem lennének ugyanolyan körültekintőek? Butaság ez szerintetek? Olyan sokba kerül magán úton a terhesség, és nem hinném, hogy annyiva jobb bánásmódban, kitüntetettebb figyelemben részesülnék. Szült valami így?
16. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 13. - Pingvin82)
2009. dec. 31. 23:25

Macsári Zsolti a nyerő! Én szültem baukónál is. 30 órás vajúdás után császár volt, tehát nem egy szimpla szülés. Hozzá jártam 9 hónapig előtte. A 6 hetes vizsgálaton meg megkérdezte, hogy jártam-e már nála. Na, itt vágta el magát nálam.

Zsoltit imádom. Ritka normális doki. Totál normálisan elmond mindent, és figyel az emberre.

15. kajsi (válaszként erre: 14. - Mariann7533)
2009. dec. 31. 22:53
Szia. Csatlakozom az előttem szólóhoz, Dr Orosz negyon jó, és Dr Baukó is kedves,és profi, még ha nem is az ő betege vagy. Dr Gruda egy nulla sajnos volt hozzá szerencsém a második lányom születésénél pont ő volt az ügyeletes főorvos ellenségemnek nem kívánom azt a hangnemet és vizsgálatot amit produkált. De igaz az a tétel is hogy mindenkinek más jön be.
14. Mariann7533 (válaszként erre: 13. - Pingvin82)
2009. okt. 16. 21:35
Szia.Bár a felsorolásba nincs én Orosz doktort ajánlom.Nagyon becsületes,lelkiismerettel végzi a munkáját,megbízható.Én mind a hármat nála szültem.Nagyon jó uh. gépe van a magánrendelésén.Éjjel nappal hívható a mobilján.Ha bármi kérdésed van akár priviben is,szívesen válaszolok.
2009. okt. 16. 19:40

Sziasztok!

Nem tudom kit válasszak,irnátok róluk egy pár sort! DR Macsári, Dr Boros, Dr Baukó!

Nekem olyan orvos kell aki normális,nem flegmázik és foglalkozik az emberrel és elmagyaráz mindent! Már annyi rossz dolgon átmentem,ezért lenne fontos!Köszi

2009. okt. 13. 11:06

Gruda nem a kedvességéről híres,szörny a köbön.

Én Borosnál szültem,megvoltam vele elégedve,de csecsemősök nem valami kedvesek 1 fiatal lány kivételével.Semmit nem mutatnak meg a szoptatással kapcsolatban.

2009. okt. 13. 08:01
Én Maczó Norbertnél szültem,Őt szívesen ajánlom!Mindig számíthattam rá és lelkiismeretes orvosnak ismertem meg,aki még ma is ,ha találkozunk megöleli a kisfiam:)
2009. okt. 13. 07:59

Én dolgoztam mellette is.Én magánorvosnak szívesen ajánlom,mert egy angyal a saját betegeivel de amúgy,hát..

Bevallom ,én is sírtam terhesgondozáson nála:(

2009. okt. 12. 21:42
Szia.Bár régebben indult a fórum,azért hátha elolvasod.Én mind a három gyermekemet Békéscsabán szültem.Grudáról inkább nem mondanék semmit.Mert sok jót nem lehet.Nekem fogadott orvosom volt,Dr. Orosz István.Nagyon jó orvos,lelkiismeretes.Állítólag Gruda is jó mint magánorvos.De a terhesgondozáson nagyon gáz.Mondjuk engem nem piszkált,de jöttek ki tőle sírva kismamák.Ha van kérdésed bármivel kapcsolatban a csabai szülészettel,vagy bármivel,szívesen válaszolok.
8. d78161f793 (válaszként erre: 7. - Ritianyu)
2008. szept. 15. 22:16

Évike tényleg egy tündér :) Én nagyon megvoltam lepődve hogy van ilyen kedves,odaadó,lelkizős szülésznő. Egy tünemény. Nagyon jó volt vele beszélgetni,még fájások közbe is. Nagyon precíz a kiscsaj,tényleg ott van a toppon :()

Na meg ő fogta meg először a kisfiamat :,,,(

7. Ritianyu (válaszként erre: 6. - D78161f793)
2008. szept. 15. 20:12
Hát Évike egy Tündér.Ilyen szülésznők és ápolók kellenének minden korházba.Én pont 1 éve szültem császárral és ő pl nagyon sokat segített.Egyedül a csecsemősökkel nem voltam egyszer sem megelégedve.De minden más sokkal jobb GYulán ,mint a környékbe.
6. d78161f793 (válaszként erre: 4. - Ritianyu)
2008. szept. 15. 15:33
Osztom a véleményed :)) Én 10hónapja szültem ott,magándokim nem volt,mégis mindenki kitett magáért. A szülésznő végig velem volt(Formanek Évi). A dokit pedig Juhász Lajosnak hívják. Szintén le a kalappal előtte. Jófej dokik vannak arrafele :)
5. d78161f793 (válaszként erre: 3. - Nyuszko83)
2008. szept. 15. 15:29
Na én szülés után is ugyanugy kitartok Gyula mellett! Pont ezért írtam ezt a csabai kórházról.
2008. szept. 15. 09:12
Én is Gyulán szültem és szintén nem véletlenül.Jártam Csabára is a terhesség alatt,de csak pár alkalommal,mert annyi elég volt.De Gyulát nagyon tudom ajánlani és kifejezetten az orvosomat Dr.Paulik Tibort,ő egy önzetlen,hétköznapi nagyon jó orvos.Ritka az olyan nőgyógyász,mint ő.Persze Gyula se egy magán kórházhoz hasonló,de a 3 közül ezt tudom neked ajánlani.A nővérek és szülésznők is nagyon rendesek.
2008. szept. 15. 07:43
Sziasztok! Szerintem ez a kedvesség dolog nagyon változó. Én 3 kórházról (Bcs, Mezőtúr, Gyula) halottam negatív és pozitív véleményeket is. Ez alapján szerintem nem lehet okosan dönteni. Majd szülés után elválik, hogy jó kórházat választottam e.
2008. szept. 13. 20:54
Én Gyulán szültem,nem véletlen... Sokkal kedvesebbek ott mint Csabán. hallottam én már sokmindent Csabáról.
2008. szept. 13. 13:03
Mi a véleményetek a békéscsabai kórházban való szülésről és estleg Dr Gruda Miklósról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook