Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zsírleszívás fórum

Zsírleszívás (beszélgetős fórum)


97. Fanta86 (válaszként erre: 93. - Krisztin27)
2012. márc. 27. 19:02
Nekem egy hete volt,igaz csere volt az implant nagyobbra,szoval az ugye nem faj igy masodszorra,maga a szittyo sem faj,csak a kompresszios ruha...na az valami borzaszto :) az kenyelmetlen...a mosdas az...nehezen megoldhato :) de igy a 2in1....kemeny napok ele allsz majd :) igaz nekem az elso cickomutetemet teljesen jol viseltem....nem hagytam el magam...2 nap pihi,utana minden ugyanugy. Csak az ejszakak rosszak most is. Uj cicivel nem fogsz tudni oldalt aludni vagy 2hetig,csak haton....:( de MEGERI!!!!!
2012. márc. 13. 23:15
Szép estét!valaki tudna segíteni abban hogy amikor már minden kötél szakad akkor állja a TB a zsírleszívást? aki tud az válaszoljon rá sürgősen,köszönöm előre is!:(
95. pilz
2012. márc. 6. 09:40
A hasamat mèg nekem sem szìvta a Rusz doki, csak a combomat,az nàlam is nagyon szèp lett. Ezèrt a hashoz nem tudok hozzàszòlni. Spotolni biztos kell! Drukkolok, biztos jò lesz!!!
94. krisztin27 (válaszként erre: 94. - Pilz)
2012. márc. 2. 12:41
Nekem a hasamról szívják le, de tartok picit attól, hogy utána nem lesz egyenletes, szép és feszes... :(
2012. febr. 20. 16:06
Sziasztok! Nekem 1 hónap múlva lesz hasi zsírleszívás...no és egy cici műtét egyben. :D Van valakinek tapasztalata együtt a 2-ről?
92. pilz (válaszként erre: 91. - Sissyl)
2012. jan. 24. 13:06
Szia! Nem tudom, hogy aktuàlis-e mèg a prblèmàd de csak ajànlani tudom a zsìrleszìvàst. Èn is megpròbàltam màr mindent (10km futottam kèt napnta) de a combom maradt, pedig nagyon vèkony vagyok (34 mèret). Oktòberben vègre ràszàntam magam. Az eredmèny fantasztikus!!! Azòta legszìvessebbben csak a tükör elött àllnèk...
91. sissyl
2011. okt. 16. 20:15

Sziasztok! Próbálkoztam már futással, biciklivel, de a combjaim ugyanolyan vastagok :(

Aki már volt elmondaná, mi is a különbség az ultrahangos zsírleszívás és a sima zsírleszívás között? Mennyibe kerülhet 2 comb és hova érdemes menni? Köszi

2011. jún. 19. 20:28
Sziasztok! Mi van, senki sem készül mostanában?
2010. máj. 21. 08:54
Üdv lányok!igaz én combplasztikára készülök de érdekelne hogy van e valaki itt akinek már nincs szügsége a kompressziós nadrágjára,és reális áron eladná!köszönöm!
88. mayax
2010. máj. 7. 16:37
Tényleg csak centiben leszel kevesebb,de gyógyulás után meg látod azt a részt,jobban oda figyelsz az étkezésre és a kilók könnyebben olvadnak le.
87. mayax
2010. máj. 7. 16:36

Szia!

Nekem is volt.Bizony nekem fájt utána.Jó ki lehetett bírni de nem volt kellemes.Melyik test részeden szeretnéd?

2010. máj. 7. 11:16

Szia!


Nekem már volt zsírleszívásom, annyira nem fáj csak van egy kis égető érzés utána, viszont súlyban nem leszel kevesebb csak centiben:)

2010. máj. 7. 10:40
Sziasztok! Szeretnék érdeklődni hogy van-e valakinek tapasztalata zsírleszívással kapcsolatban? Nagyon fáj és mennyit lehet fogyni tőle?
84. 4ab67f870d (válaszként erre: 76. - Mayax)
2009. nov. 24. 09:16
A plasztikai sebészeten többek között, ahol csinálják. A magas derekú térdig érő nadrág 15 ezer Ft.
83. 494fcbfa12 (válaszként erre: 82. - 53b2c7c315)
2009. nov. 18. 16:26

szia.

szerintem arcról inkább mezoterápiával kéne megpróbálni.

keress rá.

2009. okt. 27. 19:06

Sziasztok! Látogatja még valaki ezt a topikot??

Nekem van egy problémám, de lehet, hogy ki fogtok érte nevetni...


Én egy vékony lány vagyok, mindig is az voltam. Most épp hízni szeretnék. Igazából csak azért nem zavart, hogy fogytam, mert az arcom szép keskeny lett. De hiába vékony a testalkatom, az arcom akkor is pufi. És csak akkor "normális" (=alkatomhoz illő), ha nagyon lesoványodok. Igazából nem érzem jól magam gebén, de amikor pufi az arcom, azt még jobban utálom.


Alapból kerek vonásaim vannak, nem csontos az arcom, és ez együtt a babahájjal (vagy nem is tudom hogy nevezzem) nekem nagyon nem tetszik.


Szerintetek arc arcról is lehet valahogy zsírt szívni? Nem nagy mennyiségben persze csak épp az 'orcáról' egy kicsit.


Ez most mind csak elméletben érdekel, nem gondolkodom zsírszíváson, de érdekel, hogy van-e ilyenre egyáltalán lehetőség.


köszi

81. mayax
2009. okt. 23. 13:31
Na 4 napja túl estem rajta.Hát őszintén mondom,hogy elég fájdalmas.Pláne reggel mikor meg pihen a seb.Ez a szorító ruha elég kényelmetlen.Próbálok nem feküdni egész nap,járkálok,óvatosan teszek veszek.Ha szintén van valakinek friss élménye,érdekelne.
80. mayax
2009. okt. 12. 18:32
Nekem keveset kell.Has és csípő 3 vagy 4 területen.Ettől a ruhától félek hogy folyamatosan rajtam kell lenni.
79. 1e98c8d130 (válaszként erre: 78. - Mayax)
2009. okt. 11. 23:57

Hát a műtét utáni nap viselte meg a legjobban, kevésbé a műtét napja, aztán rohamosan mindennap egyre jobban van.:)

Ha sok vagy kényes helyről szedik le, akkor azért 1 hét pihenés minimum kell utána.

Neki sikerült 2 hetet kivennie, mert azért sok is és kényes területek is (főleg a térd és a belső comb).

78. mayax (válaszként erre: 77. - 1e98c8d130)
2009. okt. 11. 12:51
Hogy vészelte át a műtét utáni napokat?Nekem 1 hét múlva lesz.
2009. okt. 11. 01:08

A barátnőm pont most esett át zsírszíváson, has, comb, térd, szóval ahol csak lehet.:)

Linket nem ajánlhatok ahol nagyon sok lánnyal együtt ő is leírta a tapasztalatait, de egy kis segítségképp annyit mondok "szépüljünk".;)

76. mayax
2009. szept. 9. 13:45
Hol tudok venni kompresszios ruhát és kb. mennyiért?
75. cipello (válaszként erre: 74. - 82537b94e4)
2009. júl. 11. 15:15

szia


ajanlani tudom az en dokimat, dr. csuha lajost!

2009. jún. 25. 01:52

Sziasztok!

Szeretnék zsírleszívást végeztetni a hasamon,viszont nem tudom ki lenne erre a megfelelő orvos!Akinek van ebben tapasztalata kérem írjon a pillantas@citromail.hu E-mail címemre.

73. cipello (válaszként erre: 72. - Giniver)
2009. ápr. 24. 19:54

hali


én 2 napja voltam has,csípő és honaljredők területről.

már kezdek kigömbölyödni és szinesedni.


én a tisztálkodást egyenlőre nedves intim és frissitőkendőkkel oldom meg.

jo kis találmány, ilyenkor különösen jol jön.

2009. ápr. 22. 18:58

szia Timike és Többiek!

Én 1 hete voltam zsírleszíváson comb, térd tájékról történt a szívás. Egyenlőre tiszta lila és kék vagyok az érintett területeken, és a combjaim még nem lettek vékonyabbak. Ez normális 1 hét után?

Engem is érdekelne, hogy ki hogyan oldja meg a tisztálkodást a szorítóruhában?

Jó volna, ha egy kicsit feléledne a topic...

Üdv,G.

2009. márc. 9. 22:30

Sziasztok!


Rég megállt a topic, de remélem, tud majd vki nekem segíteni. Bp-n szeretnék menni zsírleszívásra. Szerdán a Gill doktorhoz van időpontom:has, gyomor tájékát szeretném leszívatni. Esetleg megosztaná velem vki a tapasztalatait?

Olvasgatom a fórumokat, h ödéma,puffadtság jelentkezik a műtét után. Nektek mennyi idő után látszódott az eredmény? Szorító ruhát 4-6 hétig nem szabad levenni és ebben kell zuhanyozni is? Akkor a ruha alatti terület hetekig "tisztátlan"? Ok, hogy kap vizet, ám szerintem ez nem pótolja a detergenseket.Hogy lehet ezt bírni? : (

Olvastam vhol, hajszárítóval (gondolom másképp nem megy : ) ) meg tudom szárítani a kompressziós ruhát. Tapasztalatok?


nagyon köszönöm

70. 8a88e79430 (válaszként erre: 69. - Petra81')
2009. jan. 26. 23:25
Ment bizony...:(((Ráadásúl nem is egyenletesen..De most fogyózom,majd korigálunk,de az már nem nagy műtét,csak fazon igazítás ambulánsan.De állítólag elsőre elég nehéz meglőni ezt,és gyakori a problémám..Vagy 4kilót kellene leadnom,de alig bírok az étvágyammal..
69. Petra81' (válaszként erre: 68. - 8a88e79430)
2009. jan. 25. 20:22

Szia!

Köszi a gyors választ! :)

Közben emaileztem a dokimnak is, aki szintén megnyugtatott, hogy ez így természetes. Mondjuk meglepődtem volna, hogy 6 nap alatt 4-5 cm-rel vastagabb vagyok csípőtájt, amikor alig van étvágyam a fájdalomcsillapítóktól meg az antibiotikumoktól.

Amikor felszedtél, akkor ment a leszívott területekre is?

68. 8a88e79430 (válaszként erre: 67. - Petra81')
2009. jan. 25. 19:47
Szia!Persze hogy természetes!Nekem jó 3hétig tartott.Aztán is lassan ment le,nagyon lassan.Étvágytalan voltam,így fogytam sokat,majd hirtelen nagyon jó étvágyam lett,és felszedtem jó pár kilót,amit még azóta is nyögök...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook