Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zsírleszívás fórum

Zsírleszívás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... ❯❯
187. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 184. - Pinkdreams)
2013. jan. 28. 22:57
se az erzestelenito se a leszivas nem volt rossz. az a borzalom az volt, amikor a zsirlazito anyagot adta be. ami utan feszito erzest kellett erezni. iazsag szerint a lovaglon annyira nem volt veszes csak kellemetlen, de a terdemnel majdnem kicsordultak a konnyeim a fajdalomtol. ez nem feltetlenul az eljaras miatt volt, hanem ott irto erzekeny a borom, ha epilalok, akkor is halalos szenvedes ez a resz.
186. leedit (válaszként erre: 184. - Pinkdreams)
2013. jan. 28. 21:41

Kedves Londoni Lány!

Meg vagyok nyugodva, hogy nem csak nekem volt kellemetlen az első öt perc, bár utólag több volt az izgalom, mint a fájdalom nálam. Ki lehetett bírni.


Többieknek:

Egyébként én pont azért választottam a Lányi doktornőt, mert nem altatásban végzi. Egy ambuláns műtét mindig kevésbé terheli meg a szervezetet, mint egy altatásos. Hosszabb a gyógyulási idő is, azt viszont én nem engedhetem meg magamnak, hogy hetekig otthon legyek. Így még nem is kellett elmondanom mindenkinek. Igaz, hogy már most látszik az eredmény, pedig 25-én volt a leszívás. Gondolom ez az azért fel fog tűnni előbb utóbb mindenkinek...

185. nizzagirl (válaszként erre: 183. - Ecuska10)
2013. jan. 28. 21:39
Mindenképp altatásban szeretném, így biztos nem Lányi lesz a választott.Más fórumokon pár orvos nevét konkrétan említették, illetve mellfórumon is aktiv olvasó vagyok, így olyanhoz megyek akiröl több a pozitiv mint negatív... Eddig egy konzin voltam, nem volt megnyerö így jövö hétre már van idöpontom Csuhához:)illetve egy másik orvos is képben van.
184. pinkdreams (válaszként erre: 180. - 9c81d48cc9)
2013. jan. 28. 21:24

Londoni lány, melyik 5 perc volt számodra kellemetlen? Amikor beadta az érzéstelenítőt, vagy amikor szívta a zsírt?

Nekem először lézeres zsírbontás lesz (smart lipo), utána pedig hagyományos zsírleszívás. Azt mondta a doki, hogy így szebben visszahúzódik a bőr. Egyébként a felkaromon lesz a műtét, baromira lóg rajta a zsír, de egyelőre nem akarom, hogy felvágják a karomat, vagyis nem akarom, hogy plasztikázzák is.

183. Ecuska10 (válaszként erre: 179. - Nizzagirl)
2013. jan. 28. 21:04

Szia!

Nekem is ez a problémám, hogy nagyon sok hasznos infó van a felépülésről, ami nagyon szuper. De az orvosokról ritkán találok véleményeket. Nekem nagyon szimpatikus volt Lányi, csak nem tetszett, hogy 2 részletben akarta megcsinálni a műtétet, és nem altat.

Így most Balajthyn gondolkozok, eddig ő a legszimpatikusabb, és ő legalább már a vibrációs zsírleszívást alkalmazza.

Te ki melett döntöttél? Lányihoz mész?

182. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 179. - Nizzagirl)
2013. jan. 28. 17:12
A fo "gond" szerintem az, hogy midnenki a sajat elmenyet irja le. Nos, ez valakinel pozitiv, valakinel negativ. Ez igy termeszetes. Nem fogok olyat ajanlani, aki velem nem volt rendes, meg akkor sem, ha az egyetlen vagyok 100 ember kozul. Azt gondolom, hogy a konzultacion sokmidnen kiderul. Akkor meg lehet nezni a helyszint, fel lehet tenni minden kerdest, kiderul, hogy kapkodva valaszol-e a doki vagy szepen kenyelmesen...
181. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 177. - Juzsmi)
2013. jan. 28. 17:10
Nem altat, nincs hozza felszerelese es embere. Ha tobb terulet van, akkor tobb alkalommal csinalja. Erdemes elmenni hozza egy alkalommal es megkerdezni mindent. Nagyon segitokesz. Hivatkozzatok a lanyra Londonbol, mondjatok, hogy en kuldtelek hozza, mert meg vagyok vele elegedve! ;) Biztos mosolyogni fog! :)))
180. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 175. - Juzsmi)
2013. jan. 28. 17:09

Nem tudom, hogy akinel voltal, milyen modszerrel csinalja a zsirleszivast. lanyinal ez a specko ultrahangos van. Valoban csak az a kb 5 perc kellemetlen, de az nagyon! :) Nekem foleg a terdem volt iszonyu fajdalmas, nem csak kellemetlen, bar ott mindig is sokkal erzekenyebb volt a borom.

En 100%-osan elegedett vagyok eddig mindennel, a hozzaallasaval, a munkajaval, hatmeg az eredmennyel! :)

179. nizzagirl (válaszként erre: 173. - Juzsmi)
2013. jan. 28. 16:21
Én már olyan sokat olvastam a fórumokon,de alig találni hasznos infót az orvosokról vagy hogy ki a jó ebben:-(Így arra gondoltam , aki amúgy is alapos, az a szírleszívást is lelkiismeretesen végzi majd..
178. nizzagirl (válaszként erre: 177. - Juzsmi)
2013. jan. 28. 14:55
Úgy tudom, hogy nem:-(Honlapján is érzéstelenítést ír...
177. Juzsmi (válaszként erre: 176. - Nizzagirl)
2013. jan. 28. 14:38
miért Lányi doktornő altatásban nem csinálja? Én is át akarom szabatni magam rendesen. :)
176. nizzagirl (válaszként erre: 173. - Juzsmi)
2013. jan. 28. 12:17
szia!Én is hozzá akarok menni konzira.Mell ügyben annyi jót hallani róla, mivel alapos sztem zsirleszívásban is az lenne....Nekem több terület lenne így altatásban szeretném, erzéstelenítésbe belehalnék sztem:-)))
175. Juzsmi (válaszként erre: 174. - 9c81d48cc9)
2013. jan. 28. 11:52
Csak annyi mindenki dícséri Lányi doktornőt. Lehet, hogy zsírleszívásban jobb. Neked is ő csinálta,nem?
174. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 173. - Juzsmi)
2013. jan. 28. 11:37
miert ne, ha elegedett vagy vele es a munkajaval?!
173. Juzsmi
2013. jan. 28. 00:04

Sziasztok! Zsírleszívás előtt állok. Szeretném a hasamról, combomról kívül- belülről leszívatni a fölösleget. Tavaly csináltattam meg a mellem Csuha dokinál. Nagyon elégedett vagyok, de nem tudom, hogy a zsírleszívást is vele csináltassam-e. Tudnátok tanácsot adni?

Előre is kösz!

172. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 171. - Leedit)
2013. jan. 27. 15:32

Nos, akkor nem kell magyaraznom semmit a doktornoro. Imadnivalo volt, kedves, turelmes, minden kerdesemre valaszolt, mindenben segitokesz volt az egesz team, nem csak o. Azt hiszem, barki is megkerdez a jovoben, egyertelmu, hogy ot fogom ajanlani.

Hallottam rola en is, hogy a penzre hajt meg embertelen, meg ilyenek. A sajat tapasztalatom az, hogy egyertelmuen nem a penzre hajt, hanem minosegi munkat hagy maga utan, hiszen igy tartja meg az embereket, es gyujti azok ismeroseit is. Merhetetlenul kedves es turelmes, holott valoban sok olyan emberrel talalkozhat, akik csak kivancsiak. nekem azert nem csinalta meg a tobb, mint fel millios masik 2 dolgot, mert nem lett volna szep. Ha a penzre hajt, akkor ez nem erdekli egy kicsit sem.

171. leedit (válaszként erre: 164. - Nizzagirl)
2013. jan. 27. 12:18
Kedves nizzagirl! Dr. Lányi Cecília doktornőt választottam én is. Az az igazság, hogy nagyon sokat olvastam a neten róla, persze sok rosszat is. Én nem tudok rosszat mondani, szerintem nagyon kedves volt, és így utólag azt gondolom, hogy rosszat azok írhattak akik csak konzultáción voltak nála. Amikor én mentem először jan. 17-én, akkor (is) rengetegen voltunk a váróban. Gondolom nem lehet kellemes elmondani annyiszor mindent a műtétről úgy, hogy a legtöbben csak kíváncsiak, de nincs meg a konkrét elhatározás. Én 17-én volt, és 25-én már meg is csinálta a leszívást. Sokat sportolok, futok kétnaponta 4-5 km-t, teniszezek hetente min. 1-szer, de sajnos akármit is csináltam a lovaglóm megmaradt. Most nagyon várom az eredményt, mert elég sok lejött a magasságomhoz képest. A londoni lányhoz hasonlóan én sem akartam elmondani senkinek. Végülis most pár barátom tudja, de nem szeretném nagydobra verni. Hát röviden ennyi a sztorim. :)
170. leedit
2013. jan. 27. 11:05
ok, visszaolvasgatok...
169. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 168. - Leedit)
2013. jan. 27. 10:36
hogy oszinte legyek, nem tudom pontosan leirni azt az erzest, amit ereztem. Nem mondanam, hogy a nagyon hangoztatott izomlazhoz lett volna hasonlo. Inkabb olyasmi volt, mintha baromi nehez sulyokat pakoltak volna ram, ami nyomna. Fesuzlest, amit pl az erzestelenitesnel ereztem, olyan nem volt. De mindenki mas, mas a fajdalomkuszobunk, mindenki mashogy eli meg a fajdalmat, kellemetlen erzest, ugyhogy azt hiszem, ez normalis. Ha meg 4. nap is tart, kerdezd meg a dokit, de addigra nekem mar a kellemetlen nyomo erzes eleg jol enyhult, es 1-1 ponton volt csak fura, a tobbi erinteskor volt erzekeny. Irtam minden nap valamit, olvass utana, mert mar nem el bennem olyan aktivan az elmeny. Most mar csak azt latom/erzem, hogy milyen szuper minden! :) A holnap reggel mindjart itt van, addig elvezd, hogy a szivacs ott van. Nelkule csak az erzekeny felulet marad, es nincs zsir, ami kiparnazzon... Kitartas!
168. leedit
2013. jan. 27. 09:19

Nekem sem szivárog már, de azt mondta a doktornő, hogy hétfőn reggel vehetem le,úgyhogy addig kínlódok, mert össz-vissz egy nacó jön föl rám így kiszivacsozva :)

Alig várom a holnap reggelt!

Most úgy érzem, hogy meg van dagadva alatta, legalábbis feszül. Neked is volt ilyen?

167. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 166. - Leedit)
2013. jan. 26. 17:06
van rajta kotes? a szivargas miatt? az nekem aznap este elmult. de mekkora boldogsag volt eloszor levenni es kimosni a nadragot! :)
166. leedit
2013. jan. 26. 17:04
Ok, köszi, iszok rendületlenül, és várom a szép jövőt! :)Most egyenlőre a hétfő reggel kicsit messzinek tűnik, pedig akkor levehetem a kötést a nacóról! Kiváncsi vagyok nagyon!
165. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 163. - Leedit)
2013. jan. 26. 14:57
nekem aznapra volt minimum 3 liter elrendelve, utana napi minimum 1 liter. Megeri bizony a szenvedest! Ha kene 3x ennyit is elviselnek, mert az erzes kimondhatatlan utana! Nekem ott ke bellett vennem egy fajdalomcsillapitot, nem volt kerdes, hogy akarom-e. Masnap egy felet vettem be meg reggel, es tobbet utana nem. Nem mondom, hogy nem volt kellemetlen nehany mozdulat, de nem volt fajdalmasnak mondhato, es en eleve nem veszek be gyogyszert ha nem muszaj. Most meg kb 2 napig eleg eros lesz a "fajdalom", de utana egyre tobb dolgot tudsz majd csinalni. Ha kellemetlen nagyon, gondolj arra, mennyire gyonyoru leszel egy icipici ido mulva! Nekem ez mejott! Raadasul ma felvettem egy szoknyat, amit meg ezer eve hordtam parszor, mikor szepen lefogytam. A problemas hely akkor is ugyanekkora volt, de megis kisebbnek latszottam. A szoknya majdnem a mini kategoria volt szamomra. Most felvettem es egy teljesen normalis meretu szoknyava notte ki magat! :) Attol, hogy a lovaglom kisebb lett, ettol a szoknya nem feszul es hosszabb, mint elotte. A regi nagydarabok kozul mar most van 3 olyan, ami begombolva, allo helyzetben leesik a bokamig. A doktorno szerint meg 2 het es lotyog rajtam a szorito nadrag. Te joeg, ha belegondolok, hogy ez azt elenti, hogy ami most meg epp jo, bar eleg bo ram, az is mind leesik majd rolam! Millioszor is megeri az a kis kellemetlen erzes, ami most tortenik! Kitartas es igyal jo sokat, nehogy rosszul legyel!
164. nizzagirl (válaszként erre: 163. - Leedit)
2013. jan. 26. 14:26
szia!Altatásban végezték?Kinél voltál?jó pihit és szépülést!:-)
163. leedit (válaszként erre: 162. - 9c81d48cc9)
2013. jan. 26. 13:27
Nekem tegnap volt a műtétem, most már kicsit jobban vagyok. Hát nem volt egy sétagalopp... De örülök annak amit írtál, én is közben arra gondoltam végig, hogy megéri a kis szenvedés az eredményt majd. Te meddig ittál sok folyadékot?
2013. jan. 24. 19:34

a boromre, illetve a szinekre a Lioton gelt ajanlotta a doktorno. Azt mondta, ez segit a felszivodasban, es valoszinuleg a duzzanat felszivodasat is elosegiti. Van otthon, Londonban sved cseppem, azt mondta, nyugodtan hasznaljam azt is, ha ugy erzem, szuksegem van ra.


Alig varom, hogy holnap tornazzak! :)

2013. jan. 24. 19:33
no, hazaertem. Eleg hosszu volt ez a mai nap, faradt vagyok. biztos, hogy jot fogok aludni. szerintem most, a 3. alkalommal izgultam legjobban a dokihoz menet. Nem tudom miert, ne kerdezzetek. Edes, draga, kedves, tunderi volt ismet mindenki, meg puszikat is kaptam! :) A varratokat kiszedte a doktorno, minden szep es jo. ma 3 merettel kisebb szoknyat probaltam fel kivancsisagbol, aztan olyan szintu dobbenet lett belole, hogy szinte meg most sem birok magamhoz terni! Feszult rajtam, de fel birtam venni!!!! Mindezt szivaccsal a gatyoban!!! A doki azt mondta, ne vegyek semmifele nadragot meg kb 1-1,5 honapig, utana viszont mar kb vegleges lesz minden, ugyhogy mehetek soppingolni. :) A nadragban, amiben mentem, szinte elvesztem, olyan "kis apro" lettem a szivacs nelkul! :) Hatborzongato erzes maga a tudat, hogy szuperjol fogok kinezni 2-3 honap mulva. Meg nem igazan fogtam fel. Nem erdekelt a fajdalom, mert tudtam, hogy jo lesz utana. Nem erdekelt, hogy alig alszom, mert fajt minden mozdulat, a vegere egesz jol belejottem. Nem erdekelt, hogy nem tudok normalisan tusolni, csak cicamosakodni, mert ez hozza tartozik. Az sem erdekel, hogy most olyan szines vagyok, mint egy szivarvany, illetve annak a legsotetebb arnyalatai, mert elmulik. Es a legjobb, hogy nincs az a ket puha parnacska (inkabb nagyparna, mint kisparna), ami eddig a kulso combomnal ektelenkedett, hiszen ez volt a cel, hogy azt erezzem, hogy van ott csont is, nem csak zsir, kemeny is tud lenni egy puha agy, ha a csont er hozza, akarcsak a zsirral erintkezo talaj, ha epp a foldon kellett aludnom. Fantasztikus erzes. Szavakkal kifejezhetetlen, es meg csak most kezdodik a java! Akar naprol napra, hetrol hetre lathatom a valtozast, amit ez a muvelet okozott, amit kitalaltam es kitartottam mellette meg akkor is, ha a korulottem elok negativan velekedtek rola, akkor is, mikor inkabb nem mentem el szorakozni, csakhogya penz meglegyen ra. Egyetlen ropke pillanatat sem banom, mert mar most ugy erzem magam, mint aki teljesen uj eletet kezdett, es meg csak most kezdodik a varakozas, hogy ennel is jobb legyen! Hihetetlen... Bocsanat, hogy itt aradozom, de ez olyan erzes most, hogy hiaba is probalom kifejezni, nem vagyok ra kepes. Aki ma atelte, tudja, annak eleg azt mondani, hogy igen, mar latom a kulonbseget. Pontosan ugyanazt erezte o is, mint amit en erzek most. Es meg nem is vegleges a folyamat...
160. Somcsika (válaszként erre: 159. - 9c81d48cc9)
2013. jan. 24. 08:08
Ez ilyenkor természetes. A bőröd bevérzed, hematomás. Majd szépen elhordja a szervezet és felszívódik. Egyelőre miniszoknyát még nem kell hordani, de mire jön a tavasz, majd minden rendben lesz. Nyugi.
2013. jan. 23. 20:33
Ha latnatok, amit en lattam ma!? Akkorat nevettem! :) nagycicamosakodtam ma, es meglattam egy reszt a gatyo alatt, ahol... nem is igazan tudom korulirni pontosan.... majdnem fekete, de megis lilas arnyalatu szinu a borom. Ha ilyen lesz mindenhol a gatyo alatt, akkor irto mokasan fogok kinezni! :)
2013. jan. 22. 21:56
14-16os meretu nadragokat hordtam eddig. varratszedes utan elvileg minimum 1 merettel kisebb kell, ha nem 2vel. muszaj lesz probalnom ugyhogy tudok majd irni rola.
❮❮ ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook