Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zsírleszívás fórum

Zsírleszívás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... ❯❯
577. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 575. - 1Rozália1)
2013. márc. 16. 16:52
igen, sokunknak. te meg csak gondolkodsz rajta vagy mar tul vagy rajta?
576. leedit (válaszként erre: 568. - FitSugar)
2013. márc. 16. 16:41

Szia! Szerintem változó, hogy kinek mikor szedik a varratokat, van akinek egy hét, de úgy emlékszem itt is van, akinek két hét volt. Lehet, hogy műtét közben döntött a dokid úgy, hogy később jobb lesz. Gondolom függ a bőrödtől is...

Egyébként nekem lovaglóról szívtak jan. 25-én, de oldalt fekve, még mindig egy nagyon kicsit érzem a dolgot, hason fekszem én is...

152 centimhez 50 kg vagyok, nekem 7-8 dl szívtak le. Utólag úgy gondolom, hogy ennyi már nagyon látványos!

Kitartás Neked is!

2013. márc. 16. 16:41

Sziasztok Lányok! Volt valakinek érzéstelenítésben zsírleszívás "lovagló" tájékról?

Köszi!

574. leedit (válaszként erre: 573. - 9c81d48cc9)
2013. márc. 16. 16:37

Csak ugyanezeket tudom én is tanácsolni. Aki meg azt gondolja, hogy nem fog látszani, annak kitartás! Látszani fog és megéri! :)

Kérdezte az egyik ismerősöm, hogy nem fájt? Azt mondtam: Dehogynem! De megérte!!! :)

2013. márc. 16. 16:19
ma voltam a szokasos piacon, a szokasos arusnal. a csaj igy 3 ev utan is felismert, megjegyezte, miutan felhuztam a kabatomat, hogy mennyire sokat fogytam. az elso farmernadrag, amit a kezembe nyomott, ugy csusszant fel ram, mintha kifejezetten nekem varrtak volna. a legutolso, amit nala vettem, 38-40es meret volt. A mostani 32es, teljesen ugyanaz a fazon. A "szakertoi" szem, ami mar olyan sokszor meregette a hatsomat es a lovaglomat :))))) azonnal latta a kulonbseget. remelem, hogy a figyelmesebb csaladtagok holnap majdcsak megjegyzik, hogy valami mas rajtam. Ha igen, az jo. ha nem, nekem akkor is jo. :))) ekkora farmert sztem gimi eleje hordtam utoljara :) mindenki, aki a mutet elott all, menjen es csinaltassa meg minimalis gondolkodas nelkul! tobb, mint megeri!!
572. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 563. - B5e7e24b1e)
2013. márc. 16. 15:45

kosoznom. :)


januar 16an volt a mutet, pont 2 honapja.

571. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 564. - ViaViácska)
2013. márc. 16. 15:45

igazabol aki rajtam nem latja, annak szemeszhez kellene mennie. :) 3 meret azert megiscsak 3 meret :) nem veletlenul nem is hoztam magammal olyan ruhat, ami a csipomig er, hogy mindenki lassa, hogy nincs takargatnivalom mar :)


ez egyebkent csak egy eszrevetel volt, kulonosebben nem erdekel, hogy ki latja es ki nem. nekem megfelel es ez erdekel csak. :)

2013. márc. 16. 14:17
*elnezest a helyesirasi hibakert ill.a szoismetlesekert de telefonrol irtam sietve:)
569. mimoka01 (válaszként erre: 568. - FitSugar)
2013. márc. 16. 14:14
Szia!nekem is csiporol volt leszivasom egy hete,de bekem nem mondtak,hogy csak hason aludjak :)mondjuk az elso par napon haton fekszve aludtam,de ugyan meg nem tul kellemes de siman oldalt fekve alszom.mikor erre erre rakerdeztem a doktorno azt mondta,hogy ugy alszom ahogy tudok,csak ne lepodjek meg ,hogy ha fura erzes lesz amiatt ,hogy nincs ott a felesleg.Tenyleg kicsit fura,meg olyan mintha a csontom nyomna:)(lehet kicsit ertelmetlenul irtam le bocsi)Szoval sztem nem gond ha forgolodsz,hisz alvas kozben en pl.eleg sokat forgolodom,szoval nem is tudnam megallni:-))Nekem a varratszedes most csutortokon volt,tehat 1 het volt. Szerintem nalad ugyan az volt a helyzet mint nalam:) en is vekony vagyok(173/54-55) es mikor 48 kilo voltam akkor is zavart:S nem tudom nekem mennyit szivtak le,de eleg soknak tunt...de amugy meg dagadt ugye a csipom kell meg 2-3 het mire valtozik,de mar most sokkal jobb mint volt) ultrahangos zsirleszivasod volt akkor neked is?kitartast az elso par naphoz:)))
2013. márc. 16. 13:08

Sziasztok sorstársak! :)

Remélem nem baj, hogy így "bepofátlankdok", de lenne egy pár gyors kérdésem, amire szerintem ti tudhatjátok a válaszokat!

Tegnap előtt volt a műtétem (csípőröl, helyiérzéstelenítésben). Amikor indultam haza szólt a dokim, hogy akkor most egy ideig csak hason feküdjek, amire nem számítottam, hogy ennyire kényelmetlen lesz :S

Mennyi ideig nem lehet háton feküdni egy ilyen "csípőszívás" után?


Mennyi idő után szokott lenni a varratszedés? Nekem úgy rémlik, hogy a konzultáción azt mondta az orvos, hogy 1 hét múlva, de a műtét után két hetet mondott. Vagy lehet, valamit félre értettem...


Az utolsó: így csípőről mekkora mennyiség számít átlagosnak (mármint amit le szoktak venni)? Olyan kb. 6dl volt a tartályba, de abba gondolom benne volt az érzéstelenítő folyadék is. Ez azért jónak számít?

(Viszonylag vékonyka vagyok 165cm-hez 46-47kg, viszont az a két zsírgombóc a derekamon, ami az a kategoria akit se tornával sem diétával nem lehet leadni...nagyon zavart :S)


Előre is köszönöm a válaszokat!

Mindenkinek gyors felépülést kívánok! :)

567. b5e7e24b1e (válaszként erre: 566. - Leedit)
2013. márc. 16. 09:08

Én úgy gondolom, hogy majd egyszer valamikor csak azt fogják mondani, hogy "piszok jól nézel ki!".

Az lesz majd a jó érzés!

566. leedit (válaszként erre: 564. - ViaViácska)
2013. márc. 16. 08:05

Ezen már én is gondolkodtam, hogy ha valaki szólna, mit is mondanék, mire is hivatkoznék... főleg azok után, hogy mindig is hangoztattam, hogy hiába a sok sport, onnét akkor sem megy le az a bizonyos kis zsírpárna... De úgy gondolom, hogy valami fogyókúrás szöveggel fogom majd kivágni magam, persze, ha egyáltalán szükség lesz rá :)

Örülök, hogy rendben megérkeztél Londoni lány! :)

565. ViaViácska (válaszként erre: 562. - B5e7e24b1e)
2013. márc. 16. 07:33
Az ajtó nyitva :))
564. ViaViácska (válaszként erre: 561. - 9c81d48cc9)
2013. márc. 16. 07:33

Biztos nagyon jó lesz látnod majd a képeket, és azon is a változást! :) Izgatottan várjuk mi is a fotókat :)


Egyébként én azon gondolkodtam, hogy szerintem nem is olyan nagy baj, hogyha azok, akik nem tudják, nem látják a változást. Mert ugye máshonnan nem fogyunk (kivéve ha valaki fogyózik is), ezért nem azt látnák, hogy "húú, fogytál!", hanem azt, hogy csak a combunk/csípőnk/hasunk vékonyabb - vagyis rögtön feltűnne nekik, hogy valami turpisság van a dologban, műtétünk volt. És hát ezt egyikünk sem akarja reklámozni :)

563. b5e7e24b1e (válaszként erre: 561. - 9c81d48cc9)
2013. márc. 15. 23:05

Hát Isten hozott...jó hogy azért hazaértél ebben az ítéletidőben!

Kíváncsi vagyok, milyen lesz majd...mikor is volt a műtéted?

562. b5e7e24b1e (válaszként erre: 560. - ViaViácska)
2013. márc. 15. 23:00
Szia, kopogtam a naplódba...
2013. márc. 15. 20:43

nah, lanyok, hazaertem. eleg felelmetes volt a repulout, vegig turbulencia volt, remegett folyamatosan a gep. de a lenyeg, hogy megerkeztem, idobent leszalltunk, es vigyorogva vettem tudomasul ismet, hogy a szaraz es nem igazan hideg londonbol megerkeztem a hoviharos, fagyos budapestre. :) nem eloszor :)


ma mar lattam par ismerost, rokont, aki tudta, mi tortent, el volt ajulva a valtozastol, aki nem tudta, annak nem tunt fel. vasarnap is rokonokat latogatok, ok eleg figyelmesek, talan majd eszrevesznek valamit. majd elmeselem.


nagyon varom mar a hetfot, akkor megyek fotozasra. Mindenki ajanlja Lanyi doktornot. En csak annyit fuznek hozza, hogy megadta a sajat mobilszamat, hogy a nagy ugyintezeseket kovetoen hivjam fel batran, ha vegeztem, es akkor bejon csak a fotozas miatt a klinikara, hogy kedden, a visszaut napjan mar ne kelljen emiatt utaznom.... hat erre mot mondhatnek! :)

560. ViaViácska (válaszként erre: 558. - Leedit)
2013. márc. 15. 09:03

De jó, hogy teszel majd képet! :) Egyébként én is úgy vagyok vele, hogy képen kevésbé látszik, mint amennyire én érzem a változást. Pl a térdemen alig látszik valami a fotón, de amióta ruha nélkül alszom, azóta észrevettem, hogyha oldalt fekszem egymásra tett felhúzott lábakkal, akkor a két térdcsontom nyomja egymást! :)) Sokaknak ez biztos természetes, de nekem teljesen új, fantasztikus érzés - mert már nincs ott a zsírpárnácska köztük :)


Amúgy inkább titkossá tettem a fotós naplómat (most tudtam meg, hogy van ilyen :P), de bárkit szívesen beengedek, csak jelentkezzetek. :)

559. leedit
2013. márc. 14. 21:18
Mióta nem érzem a combomat külön mozogni, azóta látványosabb a dolog (ezt elfelejtettem írni).
558. leedit
2013. márc. 14. 21:16

Én sem éreztem vizesnek magam, igazából tényleg csak a futópadon futás közben éreztem, hogy külön mozog tőlem a combom. Most már szinte teljesen elmúlt ez az érzés. A harmadik hét végén mondták az ismerősök, akik tudnak róla, hogy már látni lehet a változást, most azt mondják, hogy nagyon látszik...Úgyhogy van remény ViaViácska! :)

Jövő héten csütörtökön lesz a fotózás, utána igérem felteszem. Aztán lehet, hogy nem lesz képen nagyon látványos :), de én érzem a változást.

Remélem Londoni lány is úgy dönt, hogy felrakja! :)

557. ViaViácska (válaszként erre: 555. - Leedit)
2013. márc. 14. 20:45

Milyen jó olvasni ezt a 3 hetet, akkor még van esélyem :) Az a gond, hogy én nem érzem, hogy vizes vagy dagadt lennék, ezért nem hiszem, hogy igazán változni fogok még.


Ha nem lesznek fent a neten a fotóid, akkor nem teszed fel ide, hogy megnézhessük? :)

556. mimoka01 (válaszként erre: 555. - Leedit)
2013. márc. 14. 20:11
Jaj de jo,hogy ezt irod:) tudom persze ,hogy normalis a dagadas,csak uuugy varom mar-pedig mar most sokkal jobb:)es vegre zuhanyozhattam ez a legjobb:-) kivancsi leszek a fotodra,biztos nagyob latszik!!majd en is megmutatom az enyem, bar picit meg odebb van:)
555. leedit (válaszként erre: 553. - Mimoka01)
2013. márc. 14. 19:22

Szia! Örülök, hogy minden rendben volt, és hogy nincs foltod! Irigyellek, mert nekem elég nagyok voltak. Szerintem teljesen normális, hogy még 1 hét után dagadt a terület, nálam pl. 3. hét után kezdődött az igazi változás, úgyhogy Neked is lesz a jónál még jobb! :)

Egyébként én is csak ajánlani tudom a Lányi doktornőt! :) Jövő héten csütörtökön megyek fotózásra, ha fennt lesz a neten, akkor megmondom melyik vagyok én :).

554. lalelu
2013. márc. 14. 19:20

Az jó ha nincsenek foltjaid,szerencsés alkat vagy.

Èn úgy hallottam,minél "régebbi" a zsírtartalékod annál méllyebbre mennek a leszívásnál,és ez okozza a foltokat...

Az természetes hogy 1 hét után még bevagy dagadva.

2013. márc. 14. 19:02
Sziasztok!most jottem varratszedesrol,hal isten picike vagasol vannak,feltem ne hogy nagyobb vagasok legyenek..(volt regen anyajegy leszedesem es keloidos hegem lett amit eleg sok ido volt rendbe hozni,igy tartottam picit ettol) Szoval vicces volt ,h kukkoltam magam ma a ruha alatt a lila foltokat kutatva,de nem talaltam..gondoltam hat majd biztos ma fogom majd latni.Kepzeljetek ehhez kepest 1foltam sincs :D doktorno is mondta,hogy ez milyen ritka:D egybol kerdeztem , h normalis ez??mert az olvastam,hogy eleg sotet foltok lesznek,de mondta ,hogy oruljunk,ritka az ilyen de elofordul,szoval vicces volt:)az eredmenyt most,hogy lattam magam ruha nelkul latom,de meg azert nem a vegleges,mondtak ,hogy kb 2-3 mire jo lesz,ez csak a fele ami lesz(amugy ha ilyen maradnek mar akkor is orulok) Normalis meg ugye ,hogy a mutet utan 1hettel meg dagadt a terulet?En egyebkent mindenkinek csak ajanlani tudom Lanyi doktornot :)
552. leedit
2013. márc. 14. 16:46

És természetesen a módszertől is függ mennyit lábadozik, hogy hogyan szívják le. Bevallom, hogy emiatt választottam az ultrahangos leszívást, hogy minél hamarabb vissza tudjak menni dolgozni. Így gyakorlatilag két nap maradt ki, a leszívás napja, és a varratszedésé. Nálunk most van szezon a melóban, nem nagyon tudnék otthon feküdni.

Lalelu: én pontosan ezért nem mondtam senkinek szinte, mert szerintem olyan könnyen ítélkeznek az emberek és beszélnek ki, hogy jobb így... Szerintem a környezetemben képesek lennének többen a hátam mögött röhögni: nem is látszik, nem érte meg neki...

551. lalelu
2013. márc. 14. 16:07

Nálam mindeki tudott a leszívásról,és állandóan kérdezik hogy mikor lehet már látni?Nem is kellett volna mondanom elötte,már megbántam...


Szerintem az attól is nagyon sokat függ hogy mennyi helyröl volt a leszívás,mert hamarabb tudsz menni dolgozni ha nem vagy mindenhol varratokkal tele.

550. b5e7e24b1e (válaszként erre: 549. - Leedit)
2013. márc. 13. 23:47
Ó, ez szuper, akkor ahogy magamat ismerem, nemigen fogok egy hétig otthon dekkolni, nekem is irodai munkám van és még azt sem látják, hogyan "pattanok" fel, mert egyedül vagyok...
549. leedit (válaszként erre: 540. - B5e7e24b1e)
2013. márc. 13. 21:03
Lájza! Szerintem ez mindenkinél más. Nekem pl. pénteken volt a műtétem, és hétfőn már mentem is dolgozni. Igaz, hogy irodai munkát végzek, de nem volt semmi gondom. Néha nem volt a legszexibb a székről való "felpattanásom", de azt mondtam, hogy sokat futottam, azért fáj. Akik nem tudták, így nem gyanakodtak :).
2013. márc. 13. 20:58

Aranyosak vagytok, köszönöm :) Olyan jó, hogy ti itt vagytok. Én se mondtam el sok mindenkinek, akik meg tudják, azok se szeretnek róla hallani, úgyhogy nincs kinek "sírnom".

Ecuska, így hogy oda süt a nap a munkahelyeden, pláne rossz lehet! Együttérzek :( Majd amikor már épp majd' letépem magamról a rucit, akkor arra fogok gondolni, hogy nem vagyok egyedül :)

❮❮ ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook