Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zsírleszívás fórum

Zsírleszívás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... ❯❯
607. 1Rozália1 (válaszként erre: 602. - FitSugar)
2013. márc. 18. 13:23
Köszönöm a részletességet! :) Valahol sejtettem én is, hogy azért némi kis kellemetlenség, fájdalom jár ezzel... de minden bizonnyal megéri!
606. lalelu (válaszként erre: 595. - 9c81d48cc9)
2013. márc. 18. 11:28

Ez nekem is ismerös.Nálam is ugyanez volt.5 helyre írtam e-mailt abból egy sem válaszolt vissza!

Ugylátszik megtehetik,mert túl jól keresnek...

605. ViaViácska (válaszként erre: 595. - 9c81d48cc9)
2013. márc. 18. 11:19

Sajnalom, bogy ilyen nemtorodom az a klinika, es ilyen nehez emailben a kommunikacio, ennel lehetnenek sokkal figyelmesebbek is, hiszen nem keves penzt fognak kapni! Es hogyhogy mashoz mennel, Lanyi nem csinal felkart?

De ev vege meg messze van, addigra csak sikerul vmit intezni! :-)

2013. márc. 18. 10:37

Lányok, lenne még egy kérdésem :)


A fekete foltok mikor jelennek meg?

Tudom, nem szabadna, de nem bírtam ki, megkukucskáltam magam ( nekem csak body-s kompresziós ruhám van, kicsit felhúztam a derekamon),és még nincsenek sötét foltjaim, csak 1-2 sárga foltocska.

Meg is nyomkodtam picit magam (csak finoman ;) ), és még olyan plöttyi érzés sincs.

A centizést sem bírtam megállni: ha jól mérem, így 4. Napon -5cm! Bár egyfelől még nagyon összetart a ruha, nélküle biztos kevesebb, másfelől viszont még tutira be vagyok vízesesdve (látványra nem látszik, de amikor lépkedek, érzem, hogy külön életet él az a hely ahogy lötyög benne a folyadék! :D )

603. FitSugar (válaszként erre: 584. - 1Rozália1)
2013. márc. 18. 10:29

Én is a sajátra szavazok!


Ráadásul úgy jártam, hogy a műtét napján derűlt ki, hogy a klinikán levő legkisebb méret (SS) túl nagy rám... Volt egy kis izgalom, hogy vajon visszaér-e a férjem a műtét vége előtt a speckó XS-es mérettel, amiért elküldte az orvosom! :)

602. FitSugar (válaszként erre: 575. - 1Rozália1)
2013. márc. 18. 10:25

Szia!

Bár küldtél privit, akkor itt válaszolok, hátha másnak is hasznos lehet :)


Lehet, hogy félreérthető voltam, de én nem a lovagló nadrágot szívattam le, hanem azt a részt, ami kibuggyan a nadrágból a fenék felett! Vagy ezt hívják lovaglónadrágnak?


Maga a műtét:

Először a jobb oldalt berajzolt 2 bemetszési pontba kaptam 1-1 szurit (alig éreztem valamit... Mindhatni semmit...). Ez után a metszéseket már egyáltalán nem éreztem!

Majd szólt az orvosom, hogy most jön a legrosszabb rész, amikor feltöltik a műtét helyét az érzéstelenítő folyadékkal, ami kicsit fellazítja a zsírt is. Hát, én ebből sem sokat éreztem! Még kellemetlennek sem mondanám!

Mondtam is, hogyha ez a legrosszabb rész, akkor jövök még! :)

Majd kezdődött maga a szívás. Az elején nem éreztem semmit rosszat, mint egy erős svéd masszázs! (Ezen jót nevettek a műtőben, ilyet még nem mondtak erre)...

Majd nem tudom mi történt, de a második fele, az valami kegyetlen volt!!! Gondolom ott már nem volt érzéstelenítő vagy nem tudom, de valami iszonyat volt :(

Nem is tudom mi fájt, ahogy szívta a zsíromat, vagy ahogy kívűlről nyomorgatott?

Azért túl éltem ;) Próbáltam nem nagyon ficánkolni, kapaszkodtam a fejtámlában, de olyan erősen, hogy másnap ízomlázam volt a karomtól a lapockámig...


A másik oldallal ugyan így jártam: az elején semmi fájdalom, a másik pokoli... De megéri a szenvedést ;)

A bal oldal még azzal volt megspékelve, hogy az oldalamnál nagyon-nagyon-nagyon csikizett! :D Már lelki szemeim előtt láttam, ahogy a nem bírok el az érzéssel és a kuncogástól megmozdulok és átszúr valamit amit nem kéne :) Ez természetesen nem így lett ;)


Azért bárhogy is fájt, ha újra dönteni kellene, akkor is helyi érzéstelenítésbe csináltatnám! Olyan jó saját lábon leszállni az asztalról, és 1 óra múlva már hazajönni!

601. b5e7e24b1e (válaszként erre: 596. - 9c81d48cc9)
2013. márc. 18. 10:21
Hát ez fantasztikus! Azon gondolkozom, hogy a megváltozott kinézet mellett talán még többet nyom a latban az önbizalom, magabiztosság, amit ad...Legalábbis nekem ez jön le abból, amit/ahogy írsz... Ilyen fellépéssel már lehet ám hódítani...
600. DagiDagiDagi (válaszként erre: 594. - Leedit)
2013. márc. 18. 10:14
Csatlakozom, én is újat vettem, Az az igazság, hogy az első napon rögtön átázott, mert volt egy kis vérzés. Én ugyan kimostam, fertőtlenítettem, de az már nem az igazi. Én a II. kerületben találtam egy disztribútort, ott vettem az összes compression cuccot. Jó drága, de hát ez van. Az eladó segített próbálni, szerencsére, mert az egyik orvos annak idején teljesen rossz méretet ajánlott.
599. FitSugar (válaszként erre: 569. - Mimoka01)
2013. márc. 18. 09:57

Köszönöm a jókívánságokat :)

Most vagyok a 4.napon, remélem túl vagyok a nehezén! Mindenhol azt olvastam, hogy csak egy kis ízomláz szerű érzés... Aha :S Engem égett, szúr, fáj! Tudjátok milyen a "motoros kesztyü"? Na, pont olyan érzés!

És ezt úgy írom, hogy nekem nagyon magas a fájdalom küszöböm!

598. 1Rozália1 (válaszként erre: 594. - Leedit)
2013. márc. 17. 11:06
Ahogy olvasgatom itt akár visszamenőleg a fórumot, egyre inkább hajlok én is arra, hogy új nadrágot veszek... Biztos vagyok benne,hogy megbánni én sem fogom, ha megcsináltatom... utálom azt a részemet! :)Köszönöm a tanácsokat! :)
2013. márc. 17. 10:26
Csatlakozom az elottem szolokhoz,hasznaltan biztos ,hogy nem vennek nadragot...erre(ha kulon kell megvenni) biztos inkabb aldoznek. A szoritorucival en ugy vagyok,hogy varom ,hogy elhagyhassam mar :) mikor eloszor levettem valoban furcsa erzes volt, de mivel a combonon nem volt beavatkozas igy neha kicsit zavar a naci,de aztan lehet en se akarom majd levenni:)))
596. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 594. - Leedit)
2013. márc. 17. 09:46
teljesen egyetertek veled! :) szerencsere az a remseges emlekkep, hogy hogy neztem ki elotte, mar reg eltunt a fejembol. Mar csak arra emlekszem, mennyire nehez volt ruhat vasarolni, mennyit vacakoltam, mire ugy feloltoztem, hogy kellokepp takarja, amit takarni kell... most teljesen mindegy, mit veszek fel, isteni jol nezek ki benne! :)
595. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 593. - ViaViácska)
2013. márc. 17. 09:44

jo lenne, de sajnos a klinikak nem eppen segitokeszek. 3 helyre is kuldtem emailt, 1 valaszolt, de nem kaptam valaszt arra, hogy ha 2 hetre tudok csak hazajonni, belefer-e ebbe az idobe minden. arat kb mondtak, de az is felreertheto volt es irrealisan sok ugy, hogy nem is lattak a karomat. visszairtam a maradek kerdesemmel, arra sajnos mar nem birtak valaszolni, mindez kb 1 honapja. holnap remelem, hogy mindennel koran vegzek es veletlenszeruen elmegyek erre a helyre, hatha tudok valakivel beszelni. azert ide, mert itt a vizsgalatokat is helyben vegzik, amit nekem mashogy eleg nehezkes lenne megoldani, es mivel a plasztikai mutethez szukseges az altatas, igy nem tudom meguszni a vizsgalatokat sem. remelem, hogy vagy holnap vagy meg kedden reggel lesz lehetosegem elmenni es jol utanajarni ennek. egyebkent ev vege fele terveztem a dolgot, mikor mar nincs olyan hoseg. most nem tudok ilyen sok szabit kivenni.



emelgetni mennyi idovel lehet egy ilyen mutet utan?

594. leedit
2013. márc. 17. 09:43

Rozália! Én még azért is hordom a nacót (habár már nem kellene) - amit egyébként én sem vennék használtan - mert még egy kissé érzékeny a terület. Nincs már rajtam állandóan, szoktatom magam a különválástól :), de sokszor jól esik. Például sportolásnál nagyon szükséges még, úgy érzem.

Szerintem egyikünk sem bánja itt, hogy megcsináltatta, sőt, annak tudatában, hogy milyen volt én például gondolkodás nélkül újra megtenném. Így az eredményt látva - ,hogy lehet a lovaglónál kétoldalt kiálló huplik nélkül élni - mindenképpen újrakezdeném bármikor. :)

593. ViaViácska (válaszként erre: 592. - 9c81d48cc9)
2013. márc. 17. 07:20
És londoni lány, hogy állsz a felkaroddal? Mikor ugrasz neki? :) Gondolom, még a nyári meleg előtt szeretnéd megcsináltatni.
592. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 588. - 1Rozália1)
2013. márc. 16. 19:09
egyebkent meg az ultrahangos zsirleszivasnal 1 het utan van varratszedes, es amint hazamesz, mar lehet is tornazni, vagy akarmit csinalni. a hagyomanyosnal azt hiszem varni kell ezzel, hiszen ott a szovetek jobban roncsolodnak es tobb ido kell, hogy alkalmas legyen a "seb" arra, hogy intenzivebben mozogj.
591. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 589. - B5e7e24b1e)
2013. márc. 16. 19:07
fincsi lehetett....
590. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 588. - 1Rozália1)
2013. márc. 16. 19:07
nem vagyok en kulonleges. nem kell felni tole. ha annyira borzalmas es veszelyes lenne, nem valalkloznanak ra ennyire sokan. Egyebkent vannak kellemetlen reszei, de nem olyan egetrengeto, nem sirsz a fajdalomtol, inkabb olyan, mintha eros nyomas alatt lenne az a terulet, amit csinaltak. boven kibirhato, az erzes es a tudat, hogy eltunt vegre onnan az, ami eddig ott ektelenkedett, minden kellemetlenseget meger!
589. b5e7e24b1e (válaszként erre: 586. - 1Rozália1)
2013. márc. 16. 19:06
A véralvadásgátló szuri akkor szokott kelleni, amikor hosszadalmas fekvésről, kevés mozgásról van szó, nekem bokatörés/műtét után kellett szedni, a gipsz levétel tán még egy hétig. Három hét fekvőgipsz, 3 hét járó, nyilván nem sok ficánkolással...
588. 1Rozália1 (válaszként erre: 587. - 9c81d48cc9)
2013. márc. 16. 19:04

:) Hát ezt örömmel hallom! :) Így laikusan erős fájdalomra gondoltam utána... :D

Ahogy olvasom a soraidat, bakfittynek tűnik az egész... :D ... vagy Te vagy ilyen erős! :) ... minden esetre megnyugtató ezeket olvasni! :)

587. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 586. - 1Rozália1)
2013. márc. 16. 18:33

te jo eg!! hol hallottal ilyen remtorteneteket???

fajdalomcsillapitot masnap 1 negyedet vettem be, mert megnyomtam a cmbomat veletlenul es nagyon fajt. ha ez nem tortenik, nem veszek be egyet sem, mert nem volt olyan nagy fajdalmam. semmifele injekciozas nem tortent, megcsak nem is hallottam meg ilyenrol. ha jo helyen csinaljak a dolgot, akkor nincs sukseged ilyenekre.

586. 1Rozália1 (válaszként erre: 585. - 9c81d48cc9)
2013. márc. 16. 17:49

:) Én amilyen nadrágokat láttam, nem látszottak valami kényelmesnek... :)de a látszat úgy látszik csal... :)

Milyen fájdalom csillapítót kellett szedned utána? ... és meddig? :) Trombózis elleni szurit kellett szúrnod?

585. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 584. - 1Rozália1)
2013. márc. 16. 17:43

nekem lovaglo es terd is volt.

hogy miert hianyzik? hat ezt eleg nehez megfogalmazni es tuti, hogy nagyon butan hangzik majd. ugy tudnam elmondani, hogy "osszetart", szuperjo alakom van benne, es megszoktam. :) talan a tobbiek mast is tudnak modnani az okarol. egyfajta biztonsagerzetet ad, ha rajtam van. kerdezd meg a tobbieket, nekik miert jo :)

584. 1Rozália1 (válaszként erre: 583. - 9c81d48cc9)
2013. márc. 16. 17:32

Nekem 4 hetet írt az orvos ha jól emlékszem... sajnálnék 4 hétig hordható ruháért olyan sok pénzt kiadni.

Biztos bután hangzik, de miért hiányzik? :) Neked is "csak" lovagló részről lett leszívva?

583. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 582. - 1Rozália1)
2013. márc. 16. 17:23

asszem regebben beszeltunk errol, hogy hasznalt nadragot venni... en biztos nem vennem fel senki utan... egyebkent kb 6 hetig kell hordani, de eselyes, hogy tovabb hordom, mert hianyzik, ha nincs rajtam. :)

kerdezz batran, szivesen valaszolunk :)

582. 1Rozália1 (válaszként erre: 581. - 9c81d48cc9)
2013. márc. 16. 17:12

Köszi a segítséget! Nagyon ügyi vagy, hogy ilyen hamar regenerálódtál! Nekem "csak" a lovagló részről kellene leszedni egy kis zsírt, amit már edzéssel sem és diétával sem tudok leégetni...az valahogy mindig ott marad. Orvos már van, bár más ügyben találkoztunk, erről még csak nagy vonalakban beszéltünk. Gondoltam, hogy előtte itt kiokosodok Tőletek! :)

Kompressziós nadrágot meddig kellett hordanod?

Egyébként én csak nagyon drágán találtam itt a neten... használtan nem lehet valahol venni? :)

581. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 579. - 1Rozália1)
2013. márc. 16. 17:04

nekem ultrahangos zsirleszivast csinaltak erzestelenitesben. masnap fekudtem, utana levonap mar a lakasban maszkaltam, aztan barmit lehetett utana csinalni. ez a modszer kevesbe roncsolja a szovetet es a regeneralodasa is gyorsabb, mint a hagyomanyos zsirleszivasnak. ha meg nem talaltal magadnak klinikat, akkor mi azt hiszem, hogy egyontetuen dr Lanyi Ceciliat fogjuk ajanlani. Tobben voltunk nala, midnenki dicseri.


hogy milyen az erzestelenitessel? kellemeten az elejen, de maga a zsirleszivas inkabb erdekes, fura, mint fajdalmas vagy kellemetlen, akkor mar valoban a vilagon semmit nem lehet erezni. ne felj tole, menj el konzultaciora, az ingyen van, es kerdezd meg, ami erdekel.

580. mimoka01 (válaszként erre: 573. - 9c81d48cc9)
2013. márc. 16. 16:56
Örülök a dicséretednek:)) Persze, sok embernek feltűnik,hogy valami más csak nem mindig közlik..
579. 1Rozália1 (válaszként erre: 577. - 9c81d48cc9)
2013. márc. 16. 16:55

Tervezgetem... kb egy bő hónap múlva szeretném. Félek tőle, elképzelni sem tudom, hogy altatás nélkül, "csak" érzéstelenítéssel milyen lehet.

Neked altatásban volt? Műtét után elég kb 5 nap otthon pihibe?

578. mimoka01 (válaszként erre: 576. - Leedit)
2013. márc. 16. 16:54

hm..most picit elgondolkoztam. Én nem fekszem hason ,de nem is mondta a doktornő. (amúgy én sztem soha életemben nem aludtam hason)

Lehet ,hogy így kéne?:(

Remélem azért minél hamarabb fog látszódni a végleges eredmény!:-)))

❮❮ ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook