Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zsírleszívás fórum

Zsírleszívás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯
637. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 634. - FitSugar)
2013. márc. 19. 12:35

sziveen valaszolunk midnenkinek minden kerdesere, igen, ezert vagyunk itt. eleg mozgalmasak most az esemenyek, mindenkinel tortenik valami, es elofordulhat, hogy atsiklunk par kerdesen. foleg azokon, amiket mar kitargyaltunk.

ha van meg kerdesed, szivesen valaszolunk azokra is, csak ha megtenned, hogy konkretan a kerdeseket irod le, az segitseg lenne. egyszerubb igy valaszolni, mint elolvasni egy hosszabb szoveget, amiben itt-ott vannak kerdesek.

636. FitSugar (válaszként erre: 635. - Mimoka01)
2013. márc. 19. 12:33

Igen, te voltál az egyetlen, köszönöm :)


Jó lenne ha én is ilyen szerencsés lennék, hogy később sem jelenek meg a foltok!

Bár az eddigi kellemetlenség mellett az már kutya fülle, de azért ha lehet, kihagynám.

635. mimoka01 (válaszként erre: 634. - FitSugar)
2013. márc. 19. 12:21

Szia!

Én válaszoltam Neked, hogy nálam ,hogy történt.

(De ha visszaolvasol ott részletesen le van írva az én beszámolom is, pl. ,hogy egy lila foltom sem volt-megkérdeztem a Doktornőt, azt mondta ez telejesen normális, mindenkinek máshogy reagál a bőre..)

634. FitSugar (válaszként erre: 633. - 9c81d48cc9)
2013. márc. 19. 12:12

Némi sértődötséget érzek az írásodba, amit nem nagyok értem, hogy miért? Nem hinném, hogy bunkón vagy sértőn fogalmaztam volna.


Mielőtt kérdeztem, nyilván visszaolvastam az egészet. Sok minden kiderűlt a számomra, ami meg nem volt az után sem világos nekem, megkérdeztem ( gondoltam ez a forum funkciója...).

633. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 632. - FitSugar)
2013. márc. 19. 11:53

A foltokat csak akkor lehetett latni, amikor levehettuk eloszor a szorito ruhat. ez orvostol fuggoen 1-2 het idointervallumban tortent, a varratszedeskor.

nalam nem volt tiltva a mutott teruletre valo rafekves.


egyebkent mindezekrol jo sokat beszeltunk mar eddig, mindenki akkor osztotta meg, amikor epp vele tortent. ha elolvasod a forumot az elejetol, akkor lathatod, hogy minden kerdesedre van valasz, meg arra is, hogy kinek hogy es mikor szabad vagy nem szabad rafekudni arra a teruletre, amit mutottek.

632. FitSugar (válaszként erre: 631. - 9c81d48cc9)
2013. márc. 19. 11:35

Több is volt :)


Kinek mikor kezdtek megjelenni a lila foltok, mikor volt varratszedés, meddig nem lehetett ráfeküdni a leszívott területekre?

631. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 630. - FitSugar)
2013. márc. 19. 11:17
mi volt a kerdes?
2013. márc. 19. 10:11
Azért mielőtt megköveznénk az orvosokat, hogy nem nagyon válaszolnak az emailes kérdésekre, lássuk be, itt a fórumon se ;);)
629. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 628. - Leedit)
2013. márc. 18. 21:51
lehet :)
628. leedit (válaszként erre: 627. - 9c81d48cc9)
2013. márc. 18. 21:29
ok, mindenképpen megmondom, biztos csodálkozni fog, hogy beszéltünk :)
627. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 626. - Leedit)
2013. márc. 18. 21:26

hehe, en is epp ezen gondolkodtam par napja, hogy mar nem si emlekszem milyen volt eredetileg :)


ha nem felejted el, mondd neki, hogy udvozlom ;)

626. leedit (válaszként erre: 624. - 9c81d48cc9)
2013. márc. 18. 21:12

Akkor ok, végülis nekem is azt mondta anno, hogy a méreteimhez képest meglepően sok jött le. Ezek szerint még talán mindig alakulok. Igaz, ha így maradok, én akkor is maximálisan elégedett vagyok. :) Egyáltalán nem bántam meg, hogy a Lányi doktornőt választottam, teljesen elégedett vagyok a munkájával.

Amiatt aggódtam még, hogy nem kell-e a fájdalom miatt még mindig állandóan hordanom a ruhát... Csütörtök este én is megyek fotózásra, igaz, rendelési időben, akkor szerintem nem lesz sok időnk beszélni. A második szőrtelenítéses kezelést a Bartolin mirigy gyulladásom miatt lemondtam, úgyhogy a rendelési időben a legegyszerőbb a fotózást megejteni. Nagyon várom már! :) Kiváncsi vagyok a különbségre, mert már ez alatt a pár nap alatt is annyira megszoktam az új formám, hogy nem emlékszem milyen volt igazából... :)

625. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 623. - ViaViácska)
2013. márc. 18. 20:54
en a terdemben csalodtam. azt gondoltam, szebb lesz, jobban leapad
624. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 622. - Leedit)
2013. márc. 18. 20:53
nekem a mai napig faj. a doktorno azt mondta, hogy meg 1-2 honap is lehet, hiszen irto sokat szivtak le, lasabban regeneralodik a dolog. amig faj, addig valtozik, fogd fel igy, es "elvezd", hogy faj :)
623. ViaViácska (válaszként erre: 614. - 9c81d48cc9)
2013. márc. 18. 20:48

Áhhá, értem már! Te javasoltad, hogy tegyenek ki képet a szorító ruhákról :)


Mimoka, nálam nem sokat változik a helyzet, a combom olyan, mintha semmi se történt volna vele az első hét letelte óta. Már kezdem elfogadni, hogy már ilyen marad, ami tulajdonképpen már így is hatalmas boldogsággal tölt el, csak kicsit telhetetlen vagyok, és vártam, hogy még alakul még valamit :) Szerdán leszek 3 hetes, még mindig érzékeny, fájdogál, de csak nyomásra. Meg még elég lila, de már szépen halványul. Egyedül a térdem változik nagyon, attól már többet nem is várok, olyan szép lett :)


Neked olyan jó, hogy még így az elején vagy, egy csomó alakulás áll előtted! :))

622. leedit (válaszként erre: 620. - 9c81d48cc9)
2013. márc. 18. 20:33
Nekem van egy kis problémám. Hátul a leszívás helyén, illetve egy kicsit lejjebb a combom fájdogál. Főleg ha leülök, akkor érzem. Fura, mert egy hete még nem éreztem ezt. Igaz, akkor még állandóan rajtam volt szinte a szorítónadrág, most már kevesebbet, de még mindig hordom. Neked nem fájt ennyi idő után már, ugye?
621. leedit (válaszként erre: 620. - 9c81d48cc9)
2013. márc. 18. 20:29
ok, igyekszünk majd! :)
620. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 617. - Leedit)
2013. márc. 18. 20:27

koszonom :) nekem meg nincsenek kepeim. majd egyszercsak. meg en sem lattam oket egymas melle teve, ugyhogy en is kivancsi vagyok nagyon! :)


a sportolas holnaputan kezdodik, koszonom, ha naponta piszkaltok vele! :))

619. leedit
2013. márc. 18. 20:26
Oh, látom képek csak később lesznek...
618. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 615. - Mimoka01)
2013. márc. 18. 20:25

igen, az a resz az! :)


a fajdalom azert is van, mert a savo felszivodasa nemi fajdalommal jar. ekkor tunik el az az erzeketlenseg arrol a teruletrol. amig ezt erzed, addig valtozik a dolog. :) szoval orulne kell neki, minel tovabb tart :)

617. leedit (válaszként erre: 612. - 9c81d48cc9)
2013. márc. 18. 20:25

Mármint a szorítóruha képekre gondolsz?

És hol találjuk a Te képedet?


Egyébként nagyon örülök, hogy végül a karodról is sikerülni fog, merthát ugye sikerülni fog! :) Igazából úgy gondolom, hogy az embernek saját pozitív élményei tudnak segíteni legjobban a fogyásban. Most - ahogy olvastam - kaptál belőle egy jó csokorral! Úgyhogy mindent bele! Jah, és tessék sportolni! :)

616. mimoka01 (válaszként erre: 613. - ViaViácska)
2013. márc. 18. 20:25
Szia Viacska!nalad mi a helyzet?apadt mar a terulet?fajdalmak?drukkolok Neked is a minel hamarabbi valtozashoz:))
615. mimoka01 (válaszként erre: 612. - 9c81d48cc9)
2013. márc. 18. 20:23
Szia!huha ezek nagYon jo hirek:))) en is ezt tapasztaltam a doktornonel,mindenrol lehet vele beszelgetni!ugy orulok a sikerednek!!remelem a karod is hamarosan olyan lesz amilyennek szeretned:)). A honlapon a szoritonadragos resz vonatkozik rad,ugye?:)) amugy mar paran eszrevettek rajtam is a valtozast:) penteken lesz ket het,de meg "dagadt" a derekam,kicsit neha meg faj is,ugye ez normalis?:) tudom, h mar irtatok csak nyugtatom magam, h kb harom het mire apad:))
2013. márc. 18. 20:20

nemnem, a zsirleszivas menete reszt emelnem ki ;)

az en kepeim csak csutortok utan lesznek kesz, meg elo kell oket hivni es majd emailben kapom meg oket

613. ViaViácska (válaszként erre: 612. - 9c81d48cc9)
2013. márc. 18. 19:59

Hű, hát ezek nagyon jó hírek!!! :) Nagyon ügyes vagy, hogy lement ez a 4 kiló, biztos, hogy le fog menni a maradék is, olyan kitartó vagy és lelkes! Sőt lehet, hogy novemberre nem is marad már semmi, amit le kéne szívni ;)


A főoldalon a piros keretes, "akció" kép vagy te? :) Vagy hol kell nézni? :)

2013. márc. 18. 19:44
jah! lanyok, nezzetek meg kerlek a www.lanyi.hu fooldalat! :))) Olyan megtisztelo... :))
2013. márc. 18. 19:20

nos, lanyok. akkor egy kis beszamolo. ma voltam fotozason. :)


A Doktorno csak miattam jott be a klinikara, holott egyeb magaugyei, problemai vannak jelenleg. 2 lepes kozt beugrott, hogy talalkozzunk, azt mondta, ha kedden megyek a rendesel elott, akkor nincs eselyunk beszelgetni. A fotozason kivul szoba kerult a csalad, a munka, az iphone! :), es egyeb teljesen nem odaillo temak is. Mondja nekem megegyszer azt valaki, hogy embertelen es ellenszenves a Doktorno vagy barki ott a klinikan!!

Termeszetesen nagy volt az amulat, pirultam a sok boktol. :) Bobe is tunderi volt, megismert, megnezett es nem hitt a szemenek. :) Hat igen, azert barhogy is nezzuk, oriasi a valtozas! Mikor mondtam, hogy senki nem tette szova azok kozul, akik nem tudtak rola, nem hittek el nekem. :)

Szoval megvolt a fotozas, beszelgettunk, es bucsuzas elott megprobaltam a karom kapcsan erdeklodni. Tanacsot kertem, hova menjek, esetleg tudna-e ajanlani nekem valakit, mert ez es ez a tapasztalatom mas klinikakkal, es mar csak ez a "kicsi" kell a boldogsagomhoz. Megnezte ismet a karomat, es azt mondta, hogy most helyben nekilatna, annyit valtozott a borom mar most! A konyokomnel, ahol "kiall", egy nagy bumszli volt 2 honapja, most kisebb es a bor is feszesebb. Miota a mutet volt, kb 4 kilot fogytam. Ennek az eredmenye ez a valtozas. Abban maradtunk, hogy meg kg 6 kg es orommel megcsinalja nekem. Mondtam, hogy mas orvosi ugyek miatt kell mennem juliusban haza megint, de nem szoltam, hogy meglepem oket es benezek majd megmutatni magam. Abban egyeztunk meg, hogy amennyiben addigra sikerul ezt a celt elerni, akkor megcsinalja szivesen nyaron. Megmutatta a szorito ruhat es vegul egy hidegebb idoszakban maradtunk, novemberben fogja megcsinalni nekem. Azt mondta, mindketto szep lesz, nem csak ezt a kiallo reszt, hanem az egeszet meg tudja majd csinalni, csak fogyjak meg szepen, es a borom is majd visszahuzodik, feszesebb lesz, es nagyon szep lesz az eredmeny, nem lesz szuksegem plasztikai sebeszre, nem marad nyoma sem (mert a karplasztikanal a vagasok nem lathato helyen vannak, nem ugy, mint pl a lovaglonal). Ezutan az oromhir utan egyenesen felkaptam volna a Doktornot, megporgettem volna es halalra csokolgattam voln! :))))) Ugyhogy lanyok, mar nem is emlekszem, ki irta, hogy neki sem csinaljak meg ezt vagy azt a teruletet hasonlo okok miatt. Fogyni kell es a bor tudni fogja, mit csinaljon, hogy osszejojjon vegul a dolog!!

Arra szeretnelek kerni titeket, hogy piszkaljatok a tornazassal, segitsetek ezt a motivaciot, lelkesedest tartani bennem, hogy megcsinaljam, hogy el tudjam erni ezt a celt es sikeruljon gyonyorure lefogynom novemberre!

A titkos terveim kozt szerepel, hgy addigra a hasam es a combom is szep lesz, es ha valami felesleg maradna rajta, azt is megcsinaltatom. ;) De ez titok, senkinek ne mondjatok el! :))) ha meg nem, akkor meg nem baj, a karom a lenyeg, ha az szep lesz, nem erdekel semmi mas! :)

610. ViaViácska (válaszként erre: 609. - 9c81d48cc9)
2013. márc. 18. 19:11
Igen, így van :) És ebből az is látszik, hogy nem csak a pénzre megy!
609. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 605. - ViaViácska)
2013. márc. 18. 19:09
azt mondta, hogy csunya lenne es o nem ad ki a kezebol szar munkat. imadom ezert a kijelenteseert, belopta magat a szivembe vele. :) ha ilyen a hozzaallasa, akkor tenyleg szepen es igenyesen dolgozik, gondoltam akkor. es tenyleg! :)
608. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 601. - B5e7e24b1e)
2013. márc. 18. 19:06
Elsosorban ez volt az oka annak, hogy belevagtam ebbe az egeszbe. No, nem a hoditas! :))) Inkabb az onbizalom. Valahonnan kellett szereznem, mert mind elveszett meg ki tudja, hany eve. Most talaltam valamennyit. :)
❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook