Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zsírleszívás fórum

Zsírleszívás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯
847. leedit
2013. júl. 7. 17:15
www.lanyi.hu-n minden infot megtalálsz. Nem altatásban csinálja, hanem helyi érzéstelenítésben. Így kíméletesebb, három nap múlva már járhatsz, nekem ezért volt nagyon előnyös, nem estem ki a munkából, mert csütörtökön csinálta, péntek szabi, hétfőn már munka.... Szívesen! :)
846. Helena61 (válaszként erre: 845. - Leedit)
2013. júl. 7. 17:01
Köszi az infót...a Lányi dorkornő hol és hogyan csinálja ? - privát rendelő és altatásban ? vagy egyéb infó?
845. leedit
2013. júl. 7. 16:54

Helena 61: Én a Lányi doktornőnél csináltattam, olyan lett, mint ahogy ígérte, kíméletes módszerrel, de egyénenként változik az ár. A honlapokon egyébként fennt van, hogy a legtöbb orvos mennyiért csinálja területenként. Kb. 80 eFt/terület, ezt kell ugyebár kettővel szorozni, illetve, ha több helyről kell leszívni (lovagló esetében is lehet több, hogy szép legyen), akkor 4-el.


Londoni lány: Nekem is látszanak a vágásnyomok, és nyomásra még mindig érzékeny kissé. Dehát a kezdetihez képest igazán elenyésző az érzés. Végülis elégedett vagyok az eredménnyel, mert most a két kiálló rész a combomon eltűnt, viszont a fenekemen még van azért faragnivaló... :) Igazából nekem is sportolnom kellene, de most nincs időm rá, úgyhogy én Flabelos-ra járok. Szorítónadrág-bizniszben nem gondolkodom, mert nem hinném, hogy sokért el lehetne adni. Az enyém ráadásul extrakicsi, a doktornő is mondta, hogy nem nagyon kellett ilyen méret még. Amúgy elég jó állapotban van, ha kell esetleg valakinek.... :)

844. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 841. - Leedit)
2013. júl. 7. 14:45

szia!!! en jol megvagyok, koszonom. miota update szerint elek, sajnos azt vettem eszre, hogy fogyok ugyan, de a borom nem igazan huzodik ossze, ugyhogy a leg magic-et fogom hasznalni. annak 1 honap utan mar latvanyos az eredmenye. napi 13 perc, nem sok. remelem, napi siznten be tudom majd utemezni, hogy hasznaljam. ezt leszamitva nagyon jol erzem magam, a vilagon semmi gond nincs, 3-4 vagasnyom meg mindig latszik, bar halvanyodnak mar szepen. semmivel nem kenegetem oket.

a mellplasztikat kesobbre hagyom. a karomat szeretnem megcsinaltatni minel elobb, de ahhoz meg fogynom kell, hogy szep legyen a mutet utan. remelhetoleg jovo ev elejen ez is meglesz, es utana elkezdek gyujtogetni a mellmutetre. azt olvstam, hogy nagy esely van arra, hogy nem lehet szoptatni utana, es emiatt kicsit visszaesett a lelkesedesem ez ugyben. de amugy sem ez most a legfontosabb, nem ez a kovetkezo, szoval meg raerek utanajarni. :)

orulok, hogy jol vagy es elegedett vagy az eredmennyel, jo ezt hallani! :) mit csinalsz a szoritonadraggal egyebkent? meg lehet ezt hirdetni, vagy nincs ra esely, hogy eladja az ember? azt gondolom, hogy en sem vennek fel hasznaltat, ugyhogy taan emiatt gondolom ugy, hogy nem sok ertelme van meghirdetni... mit gondolsz?

843. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 842. - Helena61)
2013. júl. 7. 14:40
szia szerintem ez sokmindentol fugg. kihez mesz, altatnak-e vagy csak helyi erzestelenitesben csinaljak, mekkora teruletrol van szo, milyen modszerrel csinaljak, stb. a konzultaciok nehol ingyenesek, nehol beleszamitjak a muteti dijba. erdemes utanakerdezni par helyen, aztan belevagni. :)
2013. júl. 7. 12:32
Sziasztok! Kb. mennyibekerű a levagló-leszívás kívül belül ? Van akinek csak ezt csinálták?
841. leedit
2013. júl. 7. 11:06

Szia Londoni Lány! Rég voltam erre... Azt szeretném megkérdezni, hogy ha jól emlékszem gondolkodtál mellplasztikán. Hogy áll ez az ügy?

Én jól vagyok egyébként, teljesen elégedett vagyok az eredménnyel, egyáltalán nem bántam meg a zsírleszívást. Te hogy vagy?

840. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 838. - B5e7e24b1e)
2013. jún. 29. 18:18
szia. szanom, banom, hogy csak most... heti 60 ora munka megiscsak heti 60 ora... :( centiben nem tudom megmondani a valtozast, viszont mostanra 4 merettel kisebb nadragokat hordok. :)
839. JJnew
2013. jún. 29. 17:26

Sziasztok!

Meg szeretnelek kerdezni benneteket hogy van-e valakinek jo tapasztalata a hasi zsirleszivast illetoen.

A neten sajnos eléggé elteroek a velemenyek.

Van olyan akinek zsirszivas utan kellett hasplasztika mert meg maradt a felesleges bőr?

838. b5e7e24b1e (válaszként erre: 837. - 9c81d48cc9)
2013. jún. 19. 16:54

Szia!

Meg tudod mondani kb. mennyit változott a lovaglód /csípőd centiben?

Én most leszek negyedik hetes és olyan 4-5 centi változást látok, egyelőre szorítógatyával (még pár napig).

Látványos a változás, de mindig attól félek, hogy gatya nélkül visszaáll az eredeti állapot :(

33-as nadrágot vettem magamnak, de úgy látom lehetett volna kisebb is... Az biztos, hogy sokan már rámszólnak, hogy most már ne fogyjak többet (mert persze, közben leadtam még pár kilót is).

837. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 836. - Hezita)
2013. jún. 18. 19:42

szivesen valasozlnek, de mar nem emlekszem, mennyit fizettem. nekem a terd feletti reszt feleslegesen csinaltak meg, a vilagon semmi valtozas nem tortent... raadasul a testem legerzekenyebb pontja a terdem korul van, szoval meg meg is szenvedtem erte. dehat van ilyen, ilyen a testfelepitesem.


az egyenetlensegrol csak annyit, hogy ha mozogsz a varratszedes utan, akkor szerintem szepen fog alakulni, emiatt nem hiszem, hogy aggodnod kene. ha jo orvost valasztasz, es igazan megbizol benne, latod a munkait, akkor nem fogsz aggodni ezen. :)

836. hezita (válaszként erre: 834. - 9c81d48cc9)
2013. jún. 18. 12:14

Szia, köszönöm a választ! Augusztus végére, szeptember elejére tervezem, és első körben a térd feletti részt és a lovaglót szeretném, és ha bevált, akkor később talán máshol is. Még nem szántam el magam teljesen, mert olvastam olyat is, hogy előfordulhat hogy nem egyenletesen szívják le vagy tapad le, és még egyenetlenebb lesz a bőrfelszín, amit nagyon nem szeretnék (elsősorban tényleg a cellulit zavar).

Jó pár oldalt visszaolvasva nem láttam sehol, hogy árakról lett volna szó. Szabad ezzel kapcsolatban kérdezni, vagy kimoderálják?

2013. jún. 17. 11:35
na mi a helyzet csajok!? senkivel nem tortenik semmi???
834. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 833. - Hezita)
2013. jún. 14. 16:14

szia. en ugy vettem eszre, hogy valamennyire segit a narancsboron, es ha jol emlekszem, valami ilyesmit olvastam is meg anno... nem ismerek mas orvost, csak Lanyit, es reszemrol nem banom egy percet sem, hogy annyiba kerult, amennyibe, nagyon elegedett vagyok az eredmennyel.

Mikorra tervezed es honnan?

833. hezita
2013. jún. 14. 11:49

Sziasztok, nekem két kérdésem lenne, remélem tudtok segíteni. Az egyik, hogy a zsírleszívás segít valamennyit a narancsbőrön? Eléggé ellentmondásos dolgokat olvastam erről, viszont azt tapasztalatból tudom, hogy a méregdrága orvosi mezoterápia szinte semmit nem ér (nálam legalábbis), ezért merült fel bennem a zsírleszívás, mint esetleges megoldás.

A másik kérdésem, hogy van-e valamelyikőtöknek tapasztalata, infója dr. Jánky Györgyről. Ő is ultrahangos zsírleszívást végez, és az első kutakodásaim alapján valamivel olcsóbbnak tűnik Lányi doktornőnél.

Válaszotokat előre is köszönöm!

832. sztradi (válaszként erre: 829. - Kisduna)
2013. jún. 6. 22:34
koszi szepen! Mar nezem is!
831. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 830. - Op178)
2013. jún. 2. 19:38
nekem csak annyi, hogy megerte londonbol hazautazni es szabadsagra menni, igy anyagilag jobban jottem ki az egeszbol, mintha itt csinaltattam volna meg.
830. Op178
2013. jún. 2. 17:11

Sziasztok!


Allitolag Becsben is csinalnak zsirleszivast. Esetleg valakinek valami tapasztalata van kulfolddel?

829. kisduna (válaszként erre: 828. - Sztradi)
2013. jún. 2. 00:26

Szia!

Közbe kitúrtam a címet is ahol meg lehet venni. A [link] is el lehet menni előzetes tel.eggyeztetés után és felpróbálni.A kép az oldalon fentvan.Az enyém lábszárközépig érő.Remélem tudtam segíteni.

828. sztradi
2013. jún. 1. 23:51
keped nincs veletlenul rola? van labresze a ruhadna?
827. kisduna (válaszként erre: 826. - Sztradi)
2013. jún. 1. 23:25

Szia!

Dr.László Zsoltnál voltam tavaly hasi heg-korrekción (2 császár után) és ott vettem.

826. sztradi (válaszként erre: 825. - Kisduna)
2013. jún. 1. 20:51
Szia kisduna!Legyszi ird meg, hogy hol vetted a 3 kapcsos szorito ruhadat??
825. kisduna (válaszként erre: 823. - Cathycat)
2013. máj. 30. 12:28

Nekem 3 soros kapocs van a nacimon mind a 2 oldalt mint a melltartóknál és beljebb kapcsolom ahogy a duzzanat lemegy fokozatosan már kb 4-5 centivel bejeb kapcsoztam . Szerintem fürdés után ma az utolsóba fogom kapcsolni.Tegnap voltam 3 hetes.


Vettem kompressziós harisnyanadrágot ami a mellemig felér hétfőtől melózni már abba megyek és csak otthon és alváshoz használom a nadrágot.

Meg persze futáshoz biztos még 3 hétig de ha úgy érzem tovább is.

824. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 823. - Cathycat)
2013. máj. 30. 11:38
szia. en Lanyinal voltam es azt mondta, ha bo a nadrag, varrjam meg, hogy szorosabb legyen. ha nem vagy biztos benne, akkor legjobb, ha felhivod az orvosodat es megkerdezed tole.
2013. máj. 30. 10:55
Sziasztok! Új vagyok a fórumon, örülök, hogy itt lehetek. :) Egy kérdéssel fordulnék hozzátok. Hétfőn volt zsírleszívásom a hasamrol illetve hegkimetszésem, , az elmúlt napokban teljesen illeszkedett a füzőm viszont most egy kicsit meglazult, szerintetek meg lehet kicsit jobban szorítani vagy hagyjam így ahogy a Dr.-úr rámtette. ( a mütétet Dr. Kárász Tamás végezte).
822. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 821. - B5e7e24b1e)
2013. máj. 28. 20:11
ne izgulj emiatt! a duzzanat lemegy, elkezd a savo felszivodni, es jol osszemesz :) par het utan lathato a kb valos eredmeny.
821. b5e7e24b1e (válaszként erre: 815. - 9c81d48cc9)
2013. máj. 28. 18:16
Szerinted megmarad legalább ez a méret, ami most van a szorítógatyával együtt? Vagy ha változik, akkor milyen irányba? Úgy izgulok, hogy a gatya nélkül megint visszaáll az eredeti méret!
820. b5e7e24b1e (válaszként erre: 816. - A42fe73e5c)
2013. máj. 27. 18:26
Szia, nekem volt PAL, de kombinálva lézerrel (LipoLite). Először lézerrel roncsolta szét a zsírszöveteket (fél milliméteres kanül), utána a másikkal szívta le.
819. nizzagirl (válaszként erre: 818. - A42fe73e5c)
2013. máj. 26. 21:59
Karvász dokinál voltam:) Comb külsö belsö, derék kétoldalt kis rész, pici rész a köldök alatt, térdnél meg smartlipoval csinálta. Összesen 1 liter jött le, igazából sziluett javítás volt, kilóban nem is volt látványos utána.Féltem elötte kicsit a hagyományos módszertöl, de szép lett, semmi pukli vagy csomó:) Pedig vékony hófehér böröm van:s...Gatyit 6 hétig hordom vagy amig mèg érzem hogy kell, most kb sztem 70-80%-os a gyógyultság:)De már nem szorít, folyton huzgálnom kell mert lejebb megy:))
2013. máj. 26. 21:29
De jo! :) Leirnad nekem, hogy ki csinalta? Illetve milyen testreszeken csinaltattad, milyen lett es meddig kell hordanod a szoritorucit? :))))
❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook