Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zsírleszívás fórum

Zsírleszívás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯
2013. nov. 12. 10:23
Én is készülök zsirleszivásra (hagyományos). Én a térdről és a hasamról meg a derékról akarok leszedni. Már évek óta nem látom a p-mat.... 164cm vagyok és 50 kilo. A gáz az hogy mindenhol vékonyabb vagyok, ha valaki rámnéz azt mondaná vékony....De a hasam valami rettenet.Kibuggyan a gatyából, kényelmetlen, elviselni nem birom tovább. Azon meg még jobban ki vagyok akadva hogy a BMI index szerint én sovány vagyok.......Ez számit a zsirlesziváson?
876. Cukifej
2013. nov. 9. 07:10

Sziasztok


Én új vagyok ebben a témában,most készülök zsírleszívásra.Nov.26 az időpontom,altatásban,csípő és alhasi lesz,nagyon izgulok az eredmény miatt.Van egy 1 éves kislányom,20kg fogytam ennyit is szedtem fel a terhessé alatt,efektív túlsúly nincs rajtam,de ezeken a területeken vagyis a csípőmön mindi is vol zsír és edzéssel sem tűnt el,ár megúntam.Remélem nem lesznek utána nagy fájdalmaim,Dr.Gill Endre fogja csinálni.Van róla valakinek tapasztalata?

875. lovag75 (válaszként erre: 874. - Mokus05)
2013. nov. 3. 14:33
Én lemértem. Fotót is csináltam róla. A cm-ek rabja vagyok, annyira zavart ez a két zsírháromszög... 4 liter infúziót kaptam műtét alatt-után, ezért kg-ban még több is vagyok mint előtte, de reménnyel tölt el amiket itt olvastam :)Mára pl. sokat formálódtam :) A "fájdalmat" egyre jobban megszokom, nem vészes, gyógyszert nem szedek rá. Holnap dolgozom vele először.
874. mokus05 (válaszként erre: 873. - Lovag75)
2013. nov. 3. 14:25

Nem hangzik tùl jól,amiket ìrtàl. . . :-[ Kìvànom,hogy hamar mùljon el az a rossz èrzès!! Nehèz mit vàlaszolnom,hisz nekem ultrahangos volt ès Igen,18.-àn.

Buta voltam,ugyanis elötte nem mèrtem le. :-[ De ugyanakkor,ha nem làtom a vàltozàst,mindegy is. . .

873. lovag75 (válaszként erre: 871. - Mokus05)
2013. nov. 3. 14:05
Folyamatosan érzem egyébként. És az a furcsa, hogy ezzel egyidőben elég érzéketlen a bőrfelület... Neked cm-ben változott valami az eredeetihez képest? Gondolom minden nap nagyon sokat számít.
872. lovag75 (válaszként erre: 871. - Mokus05)
2013. nov. 3. 14:03
Hagyományos volt. Szerencsére altatásban. Nagyon nagy felület lett kezelve, lovagló, de a combom első és hátsó része is szinte térdig. Mozogni nagyon nehéz, aludni végképp. Nekem nem izomlázra hasonlít a fájdalom, hanem mindig olyan érzésem van, mintha égne, és tépnék a húsomat. Akkor ha jól számolom te 18-án voltál? 10 nap előnyben vagy :)
871. mokus05 (válaszként erre: 870. - Lovag75)
2013. nov. 3. 12:41
Hagyomànyos zsìrleszìvàson voltàl vagy ultrahangoson? Folyamatosan fàj vagy inkàbb csak bizonyos mozdulatoknàl? Nekem pènteken volt 2 hete,de van hogy mèg èrzèkeny. Doki szerint a kontrollfotóig mèg sokat vàltozik,de èn meg türelmetlen vagyok. :-) Nem igazàn làtom a vàltozàst.
870. lovag75 (válaszként erre: 869. - Mokus05)
2013. nov. 3. 11:20
Sziasztok! Én is új vagyok... Majdnem végigolvastam a hozzászólásaitokat, és nagyon sok erőt ad :) Hétfőn volta lovagló leszíváson. Még mindig fáj...doki szerint már enyhülnie kellene, de megvizsgált és teljesen rendben vagyok. Szinte ugyanakkora vagyok mint előtte.
869. mokus05
2013. okt. 29. 20:14
Senki nem jàr mostanàban erre?!
868. mokus05 (válaszként erre: 867. - Fb85cf2fe7)
2013. okt. 29. 17:31
Sok mindennel próbàlkoztam,de eredmènytelenül. Maradt az ultrahangos zsìrleszìvàs,nem került milliókba,szerencsère. :-)
2013. okt. 29. 17:15
Én inkább le tornázom. Nem vagyok még milliomos.
866. mokus05
2013. okt. 29. 17:12
Sziasztok! Èn pènteken leszek 2 hetes,a lovaglòmmal voltam. Az a problèmàm,hogy nem làtom a zsìrleszìvàs eredmènyèt.Tudom,hogy mèg van idő a kontrollfotózàsig,de fèlek,ne hogy ìgy maradjon. :-[ Volt esetleg valaki hasonló "cipőben"?? Hogy nehezen indult be a vàltozàs. . .
865. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 864. - A42fe73e5c)
2013. aug. 1. 12:14
szerintem ez valtozo. attol is fugg, mit eszel, mennyit iszol, mennyit mozogsz, mekkora a terulet es hol van, stb. ha ugy erzed, hogy valami nem stimmel, szerintem hivd fel az orvost, aki csinalta, o majd megnyugtat, hogy minden rendben, csak a te szervezeted ilyen.
2013. júl. 31. 21:45
Sziasztok! Én holnap leszek 4 hetes, de még mindig ödémás vagyok. :( Úgy tudom, 2-3 hét után szokott elmúlni. Nektek mennyi ideig volt?
863. Fannus20 (válaszként erre: 862. - 9c81d48cc9)
2013. júl. 23. 10:35
Köszi!:)megírom majd a tapasztalatokat mindenképp!
862. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 861. - Fannus20)
2013. júl. 22. 18:07
minden kerdesedre a valasz egyentol fugg. hogy oszinte legyek, en mar nem is emlekszem, talan 6 hetig kellett hordani a ruhat, vagy csak 4.... a duzzanat attol id fugg, mekkora teruletrol van szo, es a szervezeted hogy reagal erre az egeszre, mennyit pihensz, ilyenek. a sport a varratszedes utan azonnal elkezdheto. egyebkent a www.lanyi.hu oldalon nagyon sok altalanos info van fent, erdemes elolvasni. pontos valaszt a doktornotol kapsz. nagyon segitokeszek, batran kerdezz toluk akar telefonon is, bar neked is es nekik is jobb, ha szemelyesen tudtok beszelni, hiszen latatlanban mit is mondhatna... :) majd meselj, ha raszantad magad es voltal konzultacion! kivancsi vagyok :)
2013. júl. 22. 14:23
Köszi Londoni lány:)ja meg annyi kérdésem lenne hogy a szorító ruhát meddig kell viselni?mikortol lehet sportolni es mikor megy le a duzzanat?
860. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 859. - Fannus20)
2013. júl. 21. 17:00
en masikat nem probaltam. elmentem konzultaciora, hihetetlen figyelmesseg es kedvesseg fogadott, nem beszelve a szakertelemrol. a felvilagositas maximalis volt, minden kerdesemre valaszt kaptam. meg azokra is, amik napokkal kesobb vetodtek csak fel. :) szoval Lanyirol tudok velemenyt mondani, arrol nem szivesen teszem, amitol semmit nem tudok. ennek meg az is elonye, hogy gyorsabban visszaterhetsz a normal kerekvagasba, varratszedes utan azonnal lehet tornazni, es a modszer kevesbe roncsolja a szoveteket, a szoritoruhat is kevesebb ideig kell viselni. remelem, mas mas modszerrol tobbet tud majd mondani. :)
2013. júl. 21. 16:20
Köszönöm az infokat:)Igen,én is ősszel gondoltam.DE akkor att mondjátok a Lányi féle uéltrahangos módszer jobb mint a másik?Mert nem akarom állandóan újra leszivatni.Akinek volt,elégedettek vagytok az eredménnyel?
858. DagiDagiDagi (válaszként erre: 856. - Fannus20)
2013. júl. 20. 15:03
Csak vádlira, csak erre meg csak arra nem lehet edzeni. Ha úgy gondolod, hogy valóban zsírréteg van ott, menj el nyugodtan plasztikai sebészhez! Egy terület egy-egy tenyérnyi rész. Páros testrészeken tehát 2 területnyivel kell számolni. Azt azért megjegyezném, hogy a lábszár környékén eléggé meg tud dagadni zsírleszívás után, inkább várd meg az őszt vagy a telet. Nekem a térdemről szívtak le, elég vizes volt utána 3-4 hétig.
857. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 856. - Fannus20)
2013. júl. 20. 13:57
szia. szerintem a legjobb tanacs, amit barki is adhat innen az az, hogy ha nem tudod wltuntetni edzessel, akkor nem gondolkodj, hanem menj el Lanyihoz, ingyenes a konzultacio es o megmondja a tutit. :)) az arat, az idopontot, mindent. nagyon korrekt no, jo munkat vegez.
2013. júl. 20. 10:46
Sziasztok!Engem is a Lányi doktornő féle zsírszívás érdekelne,valaki próbálta már?Van tapasztalat arról,hogy jobban visszajön-e mint a másik módszer?Én sportolok kiskorom óta,izmos vékony vagyok,viszont a bokám és vádlim közötti rész tök vastag,és semmilyen edzéssel nem ment le SOHA,a nagyokosok mindig magyarázzák hogy ilyen olyan gyakorlatot csináljak,sosem segített semmi és nem is fog,apukámtól örököltem.Kb. hogy számoljak?mi számít egy területnek?ezt sosem értem.Esetemben lábanként egy 15 cm-es hosszúságú területről beszélünk.Tudnátok segíteni infot adni?
855. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 854. - Leedit)
2013. júl. 11. 01:38
kivanom, hogy hamarosan osszejojjon :) holnap tornazom eloszor, szabadnapos leszek. alig varom, hogy atmozgassam magam.
854. leedit (válaszként erre: 853. - 9c81d48cc9)
2013. júl. 10. 17:07
Ez így van, feszesebbé tehető a bőr, de kemény munka... Szeretnék én is egy stresszmentes hetet... :)
2013. júl. 9. 09:30
a zsir, amit leszivtak, nem lett volna eltavolithato mashogy. viszont azt gondolom, es ha nem igy van, akkor hazudjatok! :))) -, hogy a bor feszesse teheto kemeny munkaval. ezt fogom most kiprobalni. :) es kepzeljetek, 1 het zabalas utan sem hiztam egy dekat sem, sot!! majdnem fel kg lemet!:) ennyit ert a nyugalom es a stresszmentes het. :) most fellelkesulten vagok neki a melonak :)
852. leedit (válaszként erre: 851. - Helena61)
2013. júl. 8. 21:53
Nekem azt mondta a doktornő anno az első vizsgálatkor, hogy a lovaglómat gyakorlatilag lehetetlen lett volna ledolgozni. Volt, hogy a stressz miatt hetekig alig ettem, le is fogytam rendesen, de a lovaglómon valóban ott maradt akkor is a felesleg. Egyébként meg elég sokat sportolok, elég régóta (3-4 éve), de a lovaglómat sosem tudtam ledolgozni. Azért a popsit sem mondom, hogy könnyű, de szerintem kevésbé reménytelen. Nekem is van leg-m-em, de amikor megvettem, még nem sportoltam rendszeresen, úgyhogy végülis a padláson kötött ki... lehet, hogy most elő kellene vennem nekem is...
2013. júl. 8. 12:17
Nekem is van leg magic-em, de már megúntam...meg a lovaglót nem hinném, hogy megdolgozná. Inkább a comb és farizmokat gondolom, hogy feszesítené..vagy tévedek?
850. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 845. - Leedit)
2013. júl. 8. 11:41
hat igen, nekem is a fenebemnel es a lovaglo alatt a combomnal van az, amit le kell dolgoznom. remelem, hogy 1 honap mulva mar a leg magic latvanyos eredmenyeirol tudok beszamolni. :) mondjuk a Parom imadja ezt a kis extrat a fenekemen, en nem pasibol vagyok, nekem annyira nem jon be. :)))
849. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 846. - Helena61)
2013. júl. 8. 11:40
a masik "elonye" Lanyinak, hogy varratszedes utan azonnal lehet sportolni, es a borszoveteket nem roncsolja annyira ez az eljaras, mint a tobbi, raadasul a szoritonadragot sem kell olyan sok ideig viselni, mint masnal, viszont ha az elejen utalni is fogod, a vegen imadat lesz belole, es nem fogod banni, hogy hordd meg, hiszen extra jo alakod lesz benne! :)))
848. Helena61 (válaszként erre: 847. - Leedit)
2013. júl. 7. 22:14
Köszi, meg fogom nézni..
❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook