Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zsírleszívás fórum

Zsírleszívás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯
907. BB13 (válaszként erre: 906. - Snow_ball)
2013. nov. 20. 22:22
december 6
2013. nov. 20. 18:59
Jó estét nektek!! :)termeszetesen beszamolok nektek mindenrol!! Jaajjj mar alig varom!!! :) BB13! Neked mikor lesz a muteted?? :)
905. BB13 (válaszként erre: 899. - Cukifej)
2013. nov. 20. 18:21

Szia Cukifej,


Milyen fájdalomcsillapítót kaptál? A műtét másnapján haza tudtál vezetni vagy kellett kísérő?

Tök jó hogy már látod az eredményt :-)

904. BB13
2013. nov. 20. 18:18

Sziasztok,


Én is örülök az új tagnak főleg hogy előbb lesz a műtéted snow_ball, mint nekem. Remélem Te is megosztod majd az élményeidet :-) Egy éjszakát szerintem töltsd ott a kórházban azért ezt az altatás dolgot nem lehet elviccelni és ha akármi furcsát éreznél ott rögtön tudsz szólni és rögtön kapsz segítséget is.

2013. nov. 20. 11:20
Egyébként soha nem volt még műtétem..ja de...2 hónapos koromban ágyéksérvem volt, de arra nem emlékszem! : úgyhogy mióta az eszemet tudom, soha nem volt műtétem!
902. snow_ball (válaszként erre: 901. - Cukifej)
2013. nov. 20. 11:19
Írtam privit! :)
901. Cukifej (válaszként erre: 900. - Snow_ball)
2013. nov. 20. 11:09

Hát sajnos igen bent kell maradni,mert nem tudom voltál-e altatva,de leesik majd a vérnyomás stb.. és felkeli nem fogsz tudni nem hogy elmenni :-)

Engem reggel 7kor műtöttek és este 6-kor kelhettem fel először,wc-re is csak kísérettel mehettem ki,de mikor visszamentem alig vártam,hogy lefeküdjek,mert kezdett leesni a vérnyomásom.Enni is csak szép apránként ehettem,először pár korty víz,aztán tea,aztán rostoslé,aztán háztartási keksz és így tovább.Este 8kor ehettem már rendes kaját,most nem hánytam.De volt olyan altatásom,miután végig hánytam az éjszakát.Meg még bármi felléphet,szóval nem engednek haza.De kérdezd meg hátha ott maradhat veled.Az én szobámba lett volna lehetőség én 1 ágyasba voltam.Vagyis ott csak 1 ágyas szobák voltak.Megkérdezhetem,hogy mennyibe fog kerülni neked?

900. snow_ball (válaszként erre: 899. - Cukifej)
2013. nov. 20. 10:48

Szia Cukifej! :)


Köszönöm hogy válaszoltál, így most kicsit elszállt az altatással kapcsolatos félelmem! :)

A fájdalom is csak azért birizgál, mert elég alacsony az fájdalomküszöböm, de csak az vígasztal, amit lejjebb is írtak, hogy :" a szépségért meg kell szenvedni, illetve, hogy addig jó amíg fáj, hiszen addig változik, és szépül.." :D


Még egy olyan kérdésem lenne felétek, hogy a műtét után muszáj éjszakára bent maradni, vagy haza lehet jönni?? Csak mert mi Szolnokra megyünk Nyíregyházáról a párommal, és sajnos a szállást nemigen tudnánk megoldani neki! :(

899. Cukifej
2013. nov. 20. 10:28

jesszus a vége elment :) szóval 8 napi fájdalomcsillapítót kaptam,de szerintem nem fog annyi kelleni.És mos éjszakára már nem vettem be,de hajnalba felébredtem,hogy fáj,ezért inkább bevettem,hogy tudjak rendesen aludni :-)

Ja és nem tudom hogy tudok képet feltölteni..

898. Cukifej
2013. nov. 20. 10:13

Sziasztok


Jaj de jó még egy új tag,feléled újra a fórum :) Remélem nem fogtok eltűnni :)

Én az 5. napon vagyok és hihetetlen dolog történt,az alhasi részemen már látom,hogy laposodik,nincs már az a kis kidudorodó rész,gondoltam le is mérem és eltűnt 3cm :-) eszméletlen..a többi rész még stagnál,minden ugyan annyi,szép színekben pompázok,de ezt nem gondoltam volna,hogy az 5. napon látok már változást.Kíváncsi vagyok nektek milyen lesz,tesztek majd fel ti is képet? Én most teszek fel,remélem nem baj,mert elég színes vagyok...Én is nagyon féltem,pláne az altatástól,de szerencsére elötte adnak nyugtató injekciót és mire bekerülsz már nem fogsz félni és nem olyan veszélyes sem vettem be,de hajnalba felébredtem és bevettem mert nem tudtam rendesen aludni kissé fájt azért.8 napi adaga fájdalom utána hidd el.Nekem már nappalra nem is kell fájdalomcsillapító,most éjszakáraot kaptam,szóval addig teljesen normális,de napról napra sokkal jobb..

2013. nov. 19. 22:28

Sziasztok! Örülök, hogy rátok találtam! Úgy döntöttem én is belevágok, mert már 2 éve készülök rá, de eddig nem volt merszem! De most már nincs visszaút, November 30.-án lesz a műtétem! :))

Nagyon félek!! el sem tudjátok képzelni mennyire!! :)))) Csípő, külső comb és fenék...leginkább az altatástól parázok, és hogy utána fájni fog mindenem! :)))) :((

896. BB13 (válaszként erre: 895. - Cukifej)
2013. nov. 19. 22:14

Szia Cukifej


Dr. Tizedes György fogja csinálni az előzetes konzultáción megnézte a területet és azt mondta rugalmas a bőröm úgy hogy szerinte nem lesz baj de azért a "para" bennem van. Hasról,csípő és a comb külső részéről. Ajánlott a doki utána rádiófrekvenciás kezelést hogy ez meggyorsítja a folyamatokat. Igazából ezt szerintem azért mert mondtam hogy tényleg csak 6 hetem van a felépülésre. Igen remélem karácsonyi fotókon már jobban fogok tetszeni magamnak :-)

895. Cukifej (válaszként erre: 894. - BB13)
2013. nov. 19. 09:29

Szia BB13


Ma van a 4. napja,hogy megvolt a műtét és nagyon sokat enyhült a fájdalmam.Tegnap már egész nap fájdalom csillapító nélkül voltam,csak estére vettem be,de én napközben nem tudok pihenni,mert van egy 14 hónapos kislányom.

Szerintem attól ne félj,hogy nem húzódik vissza a bőröd,azért adják a szorító ruhát,ami nekem nagyon kényelmetlen,de sajnos a szabályokat bekell tartani ha szép akarok lenni.Most még hozzájött a viszketés is,marhára viszketek belülről,ugye a gyógyulás miatt.Nekem a dokim a leszívás elött megnézte ugye a bőröm és az alapján határozta meg,hogy mennyit tud szívni,de már az elején mondta,hogy biztosan sokat,mert rugalmas a bőröm.Nekem a terhesség alatt sem lett egy striám sem,tényleg jó bőröm van,így szívhatott sokat,mert visszahúzódik rendesen.3l szívott le,ami erről a részről nagyon soknak számít úgy,hogy alapjáraton vékony voltam,majd fogok feltenni fotókat..

Neked honnan lesz leszívás és ki fogja csinálni? Na akkor karácsonyra már lesz látható nyoma neked is :)

Most még jól felvagyok dagadva így pont akkora vagyok még mint leszívás elött..

894. BB13 (válaszként erre: 893. - Cukifej)
2013. nov. 18. 23:15

Szia Cukifej,


Én új vagyok itt a fórumon. december 6-án lesz a műtétem (zsírleszívás). Szívesen olvasom a tapasztalataidat. A fájdalmad enyhült? Neked mit mondott az orvosod a bőr visszahúzódásról? Nekem az a félelmem hogy meg fog lógni a bőröm. Köszi a felvilágosítást :-)

893. Cukifej
2013. nov. 18. 10:29

Sziasztok


A 3. napon vagyok,ma kicserélhettem a kötéseim és levehettem fürdés erejéig a szorító ruhát.Kék-zöld vagyok a ruha eléggé szorít,egy helyen vízhólyagos is lettem..még változást nem látok,eléggé érzéketen a testem a leszívott területeken,viszont ahogy szedtem le a kötést ami rávoltt ragasztva úgy nyúlt a bőröm,mint ha valami gumi lenne nagyon durva és undorító látvány volt,viszont akkor ott már tényleg nincs zsír,csak valószínű rengeteg víz most még.Ma elkezdtem mérni magam,hátha valamelyik nap elkezd lassacskán majd apadni :) Többiek mi újság?? Úgy eltűntetek.

892. Cukifej
2013. nov. 16. 10:43

Sziasztok


Na tegnap megvolt a műtét,altatásban..Nagyon durva, majd teszek fel képet,hogy milyen voltam 3l tudtak eszívni még a dokim is kiakadt mert amúgy vékony voltam.Az a mázlim,hogy jó a bőröm így szívott bátran.Ez has és csípő volt.Bagolyka nem fáj úgy mint a mell a közelében sincsen ne aggódj :)Most még ugyan akkora vagyok,ha nem nagyobb,mert ugye először bedagad és vizesedik a doki szerint kb 3 hét múlva kezdhetem észlelni a változást,de a végleges formához 6-8 hét kell.6db 3mm-es vágást csináltak,alig észrevehető.L-es volt a méretem és most S-es szorító ruhát kaptam,a legkisebbet :) Azt mondta a doki ez lesz a méretem.Nagyon várom már és olyan boldog vagyok..

891. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 887. - Bagolykaa)
2013. nov. 13. 18:41
hat sztem nem a centiken mulik, hanem a borod feszessegen. de en nem ertek hozza, nem vagyok orvos, csak ez volt az elso gondolatom, mikor olvastalak. biztos vagyok benne, hogy nagyon csini leszel utana! :)
890. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 880. - JJnew)
2013. nov. 13. 18:41
en boldog vagyok. :) ennel boldogabb mar nem sok mindentol lehetnek! ;))
889. bagolykaa (válaszként erre: 888. - Cukifej)
2013. nov. 13. 13:38

Most is megnéztem a tükörben. Szerintem az én hasam nyilván nem olyan mint aki szülésen átesett. De úszógumis, főleg az ülésnél. Engem nagyon zavar.Majd én is lefotózom ha eljutok odáig. Kiváncsi leszek a doki is mit mond...Amúgy vicces az nálam hogy ha fel vagyok öltözve senki meg nem mondaná (persze ruhával szoktam csalni ugye a hasi részen)de teljesen vékony vagyok mindenki ezt gondolja. Amúgy meg lehetnék bellydancer......:DD


Cukifej majd várom az infót. Én a mellimplinél azt hittem meghalok. Izom alatt volt és első éjszaka esküszöm végig éreztem ahogy a doki menetelt a szikéjével a mellkasomban. Durva volt. Nekem magas a fájdalom küszöböm de szar volt mondjuk én súlyzóztam is mellizomra évekig az még szarabb mint utólag kiderült. Hasizomra kevéssé szoktam gyúrni :D

888. Cukifej (válaszként erre: 887. - Bagolykaa)
2013. nov. 13. 12:25
Ha ez vígasztal nekem 93cm ott a hasam én 173cm és 68kg vagyok..Majd teszek fel elötte-utána képet és szombaton már megtudom mondani fáj-e annyira mint a mellimpli :)))
2013. nov. 13. 11:05
Na most lemértem a hasam körfogatát 81 cm,ahol aköldöknél van, igaz fel vagyok még puffadva is. 164cm vagyok. Szerintem ehhez tán még nem kell hasplasztika? Vagy ez cm már gáz méret a zsirlesziváshoz? Azt hittem az alakformálásra van...
2013. nov. 13. 11:00
Amúgy mennyire fáj a zsirleszivás után? Mit lehet érezni? Van olyan szar mint a mellimpli mütét? Remélem nem.....
885. bagolykaa (válaszként erre: 879. - 9c81d48cc9)
2013. nov. 13. 10:51
Nem tudom. Én nézegettem azért szerintem nem akkora hogy ott maradjon a bőr. A párom is ezt mondja. A dokinál néztem képeket. Másnak sem lifegett a bőr utána akinek kb olyan volt mint az enyém. Majd elmondja úgy is. De ha maradna is az nem lenne sok még inkább az az állapot mint a mostani! Ki szeret hasasnak kinézni? Én nem.
884. Cukifej
2013. nov. 13. 09:04
Változott minden,még sem Gill Dr. fogja cinálni,hanem Afshin,korábban ő csinálta a mellműtétemet.Az időpontom is előre ugrott, Pénteken reggel lesz a műtét,én Németországban élek,ma megyek haza.Júj nagyon izgulok,Csípő-derék és teljes has lesz.Még nem bízom a nagy változásban,számomra elképzelhetetlen,de azért eménykedek :)A doki szerint pedig ne izguljak,nagy változás lesz.A kompressziós ruha kellemetlen?állítólag már vasárnap vissza vezethetek N.o-ba,remélem tényleg így lesz,mert van egy 14 hónapos kislányom és a férjemnek hétfőtől munka van..Többiek akik már túl vagytok a műtéten,hogy érzitek magatokat? Apadnak a centik?? :)
883. JJnew (válaszként erre: 881. - Lovag75)
2013. nov. 12. 22:11
Ja most látom hogy lovaglo. Nekem sajnos ott nincs zsir. Ahol van onnan nm lehet eltuntetni.
882. JJnew (válaszként erre: 881. - Lovag75)
2013. nov. 12. 22:09

De jo! Ez szuper! En akit kerdeztem mindenki azt mondta hogy combplasztika nelkul nem uszom meg.

Az en combom 55 centis. :-( :-(

881. lovag75
2013. nov. 12. 22:03
Sziasztok! 15. napon vagyok, és a combom 58 helyett már csak 53 cm. Az orvos szerint még kb 5 cm le fog menni :) Még mindig fájogat kicsit, kemény, és nagyon lila. De sokat javult. Az eredmény felfoghatatlan!!!
880. JJnew (válaszként erre: 879. - 9c81d48cc9)
2013. nov. 12. 13:48

Ah Londonilany.

Te boldog vagy ugye?????

879. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 878. - Bagolykaa)
2013. nov. 12. 13:45
es a zsirleszivas segit ezen? nem fog ott maradni a bor? ezt azert kerdezd majd meg a dokidtol, mert ha az a bor nem huzodik vissza, akkor ismet nem leszel boldog. :(
2013. nov. 12. 10:24
Amúgy én már csináltam mindent. RR tornát. Pár éve teljesen agyon hajtottam magam hogy kb olyan testem legyen mint a Rrékának. Hát ahhoz hogy azt a szintet tartani lehessen egész nap csak azt kéne csinálni, normal embernek nem ez az élete. A vicc pedig az hogy akkor is ott lifegett a hasamon az úszógumi!
❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook