Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zsírleszívás fórum

Zsírleszívás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯
967. snow_ball (válaszként erre: 966. - Lovag75)
2013. dec. 6. 21:09

De jó neked!! én holnap leszek 1 hetes még csak! :( még 5 hét ebben a tundrabugyiban :( :D

Kedden megyek varratszedésre...utána elvileg le lehet venni a gatyát, és végre normálisan megfürdeni igaz??? *.* mondjátok, hogy igen!! Az életemet adnám egy jó meleg zuhanyért.. :D

966. lovag75 (válaszként erre: 964. - Snow_ball)
2013. dec. 6. 14:55

Örülök, hogy túl vagy rajta! Minden nappal egyre jobb lesz! :) Én hétfőn már 6 hetes leszek, de néha még fáj amikor helyzetet váltok! De tényleg napról napra érezni a változást. És még mindig érzem kicsit a "különálló" érzést. De valljuk be: tul. képp letépték a bőrt a "húsról" (zsírról) egy óriási felületen! Persze, hogy sok idő mire minden újra összetapad, és helyére kerül.

Én még éjjel-nappal hordom a nadrágot, de már nagyon elegem van belőle. Olyan mintha mindig betongatyában lennék. Pedig nem is szorít. Az első hetekben tök jól viseltem. De pár nap múlva a kontroll után végre megválok tőle :)

Kitartás mindenkinek!! Az eredmény mindent megér!!

965. BB13
2013. dec. 5. 11:07
Köszi mindenkinek a jó kívánságokat. Jelentkezem amikor állapotom engedi. :-)
2013. dec. 5. 11:02

Sziasztok!! :)


Jajjj végre jobb hírekkel jövök! :)

Elkezdődött tegnap a viszketés fázis.. :D olyan rossz. Legszívesebben lekaparnám a bőrt magamról! :D

Éééééés ami még jobb!!! TUDOK OLDALT ALUDNI VÉGRE!!! :D Ez volt a legnagyobb bánatom!! nem is fájdalom, hanem a kényelmes alvás hiánya!! :) A fájdalmam már nagyon szépen enyhül, tegnap már nem is vettem be fájdalomcsillapítót! A menésem is egyre "vállalhatóbb" :D


BB13: Én is örültem, mint majom a farkának, hogy első leszek, mégis mikor toltak be a műtőbe, úgy voltam vele, hogy nem kell ide altató, mert elájulok a félelemtől úgyis! :D Akkor volt borzasztó fájdalmam, mikor magamhoz tértem, és át tettek a kórteremben az ágyra...na akkor nagyon szenvedtem, sírtam is :( Aztán kaptam fájdalomcsillapítót, meg nyugtatót, és utána kb végig aludtam a napot! aztán pedig napról-napra jobb lett!!


Nálam is meg van pár napja az az érzés, mintha a combom, és a hátsó felem külön életet élne, és mintha nem is hozzám tartozna...olyan mintha futnának utánam, és nem is velem léteznek! :D olyan fura...sokszor odanyúlok, nehogy elhagyjam őket!! :D :D :D :D jóó tudom hülye vagyok, de tényleg!! :D:D

963. JJnew (válaszként erre: 960. - BB13)
2013. dec. 5. 11:00
Sok sikert nagyon. Jo kezekben leszel es szuper nővérek vannak.
962. JJnew (válaszként erre: 958. - Matyuskababa)
2013. dec. 5. 10:59

Megkerdezhetem h milyen cici mutet lesz?

Nekem felvarras volt csak ES AZ EGYALTALAN NM fajt. Impli lehet es felvarras imlplivel sztem elegge gaz.

961. Cukifej
2013. dec. 5. 09:27

Sziasztok


BB13 huh akkor holnaap.De izgii :-D Hát a fájdalom.Valóban nagyon fájt,de nekem csak az első 1,5 hét..De kapsz fájdalom csillapítót és azzal teljesen jó.

Matyuskababa: Nekem volt mind a 2 műtét árban amit te írsz szerintem olyan 350.000 körül van,de ez nem biztos.Mell műtétnél is és a leszívásnál is fájdalmas,együtt durva lesz :D De inkább a mell ami nagyon fájdalmas.6 hét a gyógyulás mind kettőnél,de fájdalom már 1,5-2 hét után eléggé minimális.

Lara03:én holnap leszek 3 hete,fájdalmam már egyáltalán nincs csak ez az izomláz amiről mindenki ír de ez is csak nyújtózkodásoknál vagy hirtelen fordulásnál.Hát a fájdalom az mindenkinek más,de meg kell mondanom őszintén az első pár nap elég kellemetlen volt számomra.De utána a látvány majd pár hét múlva mindent megér :D

960. BB13 (válaszként erre: 957. - Cukifej)
2013. dec. 4. 22:46

Sziasztok,


Szerencsére én is első leszek így talán nem fogom magam a kelleténél is jobban beparáztatni. Bár amiket snow_ball ír a fájdalomról ....., na mindegy valahogy ki kell bírni. Dec 6-án lesz a műtét márcsak két nap :) Remélem a Mikulás is segít :-)

Örülök hogy már 3 hetesen tök szupi eredményedi vannak. Snow_ball neked kitartás. Puszi

959. lara03
2013. dec. 4. 21:50

Sziasztok Csajok! :)


Most találtam rátok...és nagyon de nagyon megörültem nektek :) Iszonyatosan izgulok ,mert 11.-én lesz a műtétem ( has,külső és belső comb)!!Nem tudom mekkora fokú fájdalomra számítsak , hogy mennyi idő lesz mire felépülök...de legjobban attól félek ,hogy milyen lesz az eredmény!!=( Csak a legjobbakban reménykedem =( :)

2013. dec. 4. 18:23

Sziasztok csajok!


Teljesen új vagyok itt! Cici műtét előtt állok és gondoltam egy kalap alatt elbúcsúznék a kis hurkáimtól. Főleg a térd belső és comb belső az ami zavar.

Valaki segítene ,hogy ez árban (tudom ,hogy itt is minden doki más) kb mekkora összegben mozog?

Utána milyen, mennyi a gyógyulási idő, fájdalmas?

957. Cukifej
2013. dec. 4. 17:08

Sziasztok


Snow_ball akkor nem is volt vészes az altatás ugye? Amitől annyira féltél :)hú nagyon durva én pénteken leszek 3 hetes és már csak 1 foltom van :) A derekamból eddig 4cm a csípőmből pedig 5 ment le és még félidőben sem vagyok..

Múlt héten nem volt változás és emiatt kicsit elkeseredtem írtam is a dokinak,de azt mondta minimum 6 hét és most erre a hétre megint ment is le cm..Kicsit türelmetlen vagyok,de olyan jó lenne már látni a végeredményt,bár ha csak így maradna és több nem menne le akkor is elégedett lennék.Mellette a fogyásom is beindult, 70kgról már csak 66,5 vagyok,szóval dupla az öröm.BB13 te következel! :-) Mikor is van az időpontod? 10-én? Izgulsz már gondolom?! Mindenki olyan szép lesz hogy csak na :D

2013. dec. 3. 16:52

Hahóóó Jánykáim!! :D

Na egy kicsit összeszedtem már magam, mert rájöttem, hogy az egész napos fekvéstől csak még jobban elgyengülök.. :( Nem tudom, nekem elég kellemetlen ez az egész...egyszer fáj ( izomláz szerű) aztán csíp, szúr...már a tököm kivan! :D meg az aggaszt a legjobban hogy elég hamar elfáradok.. NA MEG AZ A ROHADT GUMIBUGYIII!!! :D állandóan ilyen "mindjárt elalszok érzésem van.."

Olyan gyönyörű lilás-feketés színekben pompázik a csípőm....a combomat még nem mertem megnézni, nem nagyon akarom mozgatni a nadrágot...


Hát a műtétről meg...az csúcs volt...

7re kellett mennem, de odamentünk a párommal fél7-re...3/4 7 körül megjött a doki...mondta hogy menjünk vele...beküldött a kórterembe, és a műtős fiú már dobta is oda nekem azt a csodálatos zöld hacukát, hogy öltözzek, és feküdjek fel az ágyra.... mondom: MÁÁÁRIIIISSS??? :O

és amíg tolt át a műtőbe....hát halljátok...pánik roham jött rám, sírtam, alig kaptam levegőt...

Utána még ott berajzolt a doki, felfeküdtem a műtőágyra, és csak arra emlékszem, hogy izomból üti valaki a kézfejemet, belenyomja azt a b*szott nagy tűt (infúziós), aztán oldalra néztem az anesztesre, mert láttam hogy valamit beadott..mondom ez mi? mondja hogy: ez a nyugtató...na onnantól egy kis szédülés szerűség, és már csak annyi rémlik mikor felkeltem!!! :D

Fantasztikus volt... :/

955. cseri6 (válaszként erre: 953. - 9c81d48cc9)
2013. dec. 3. 08:14

Köszönöm szépen a válaszodat, sokat segítettél. Én is olvastam róla néhány véleményt, de azok csak jók voltak, eddig negatívat nem láttam.

A véleményed én is osztom, hogy a jobb minőségért inkább fizetek többet, de az jó legyen.

Neked mikor volt a műtét?

954. BB13 (válaszként erre: 951. - Snow_ball)
2013. dec. 2. 23:40
Szia, de jó ezt hallani így a műtét előtt pár nappal :-). Remélem enyhültek már a fájdalmaid. Puszi
953. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 952. - Cseri6)
2013. dec. 2. 16:35

az en valaztottamrol nagyon sok rosszat olvastam, a stilusat es a munkajat is sokan kritizaltak. vegul alaposan megneztem a kepeit, utana jartam a modszerenek, felvettem vele a kapcsolatot, igy az elso benyomasom alapjan egy kedves es segitokesz novel talaltam szembe magam. elmentem hozza konzultaciora, kedves volt, meg a ki nem mondott kerdeseimre is valaszt adott, sugarzott belole a magabiztossag, a profizmus, es ami meggyozott az az volt, hogy hiaba magasabbak az arai, mint mashol, a modszere jobb, mint mashol, es lebeszelt egy testreszrol, mert nem lenne szep a zsirleszivas utan a borom. nem a penz hajtja, raadasul az egesz team olyan, mint o; kedves, figyelmes, korrekt, jofej, nagyons egitokesz, cseppet sem lekezelo vagy bunko, mint ahogy masoktol hallottam. azota mindenkit hozza kuldok, mert magamon tapasztaltam, hogy valoban jo szakember, es a hozzaallasa es stilusa is olyan, amilyennek lennie kell. itt mar azota tobben is voltak nala, eddig senkitol nem hallottam negativ kritikat, bar az arai valoban magasabbak, mint mashol, de en ugy vagyok vele, hogy inkabb fizetek picit tobbet, de tudom, hogy vegig jol erzem magam, tudom, hogy mobilon meg ejjel is felhivhatom, ha valami gondom van, es ram ir, ha nem jelentkezem egy ideig, hogy ugye minden rendben van velem, gyogyulok-e, milyenek a foltjaim, van-e meg fajdalmam, stb. nekem emiatt megerte, es mindenkinek csak ajanlani tudom Lanyi Ceciliat.

Ennyi volt a kampanybeszedem. :))))

952. cseri6
2013. dec. 2. 14:44

Sziasztok!


Szeretnék egy kis segitséget kérni azoktól, akik már túl vannak a műtéten és szívesen adnak tanácsot nekem. Már megszületett az elhatározásom arra vonatkozóan, hogy szeretném elvégeztetni a zsírleszívást a hasamról, de hogyan válasszak orvost? Mi alapján döntöttetek, hogy kihez mentetek?

2013. dec. 1. 16:47

Sziasztoook! na megjöttem, túl vagyok rajta..tegnap bent maradtam, végig aludtam és hánytam felváltva...és..aki azt mondja nem fáj, az hazudik!!! én majd meggebedek csajok... :D

Na majd írok nektek ha egy kicsit jobb erőben leszek!!! addig is puszi :*

950. lovag75 (válaszként erre: 948. - Snow_ball)
2013. dec. 1. 15:03
Írj majd mindenképp, hogy milyen volt! Most már túlvagy a nehezén, már ami a műtét részét illeti.
949. BB13 (válaszként erre: 948. - Snow_ball)
2013. nov. 29. 10:17

Szerintem az jobb ha az első vagy nem kell várni a kórteremben ott csak beparázik az ember. Sajnos velem ez fog történni mert nem leszek első :(

Sajna más miatt is aggódom kicsit nekem 6 hetem van hogy elmúljanak a foltjaim,a duzzanatok és a bőröm visszahúzódjon. Ez ugye nem lehetetlen?

2013. nov. 28. 12:13

Jaaajjj csajoook!!! Most beszéltem a dokival! szombaton 7-re kell mennem, én leszek az első!! :D

ÁÁÁÁÁ....annyira izgulok!!! :D

947. lovag75 (válaszként erre: 946. - Cukifej)
2013. nov. 27. 20:42
Nekem az orvos azt mondta, hogy fél év!!! mire minden a régi lesz, illetve teljesen begyógyul...leapad. Ezért nem aggódom. Nadrág ügyben: már rég nagyok a nadrágjaim, barátnőmtől kellett kölcsön kérnem az átmeneti időszakra, mert venni nem akartam pár hétr :) A lila foltok: még most is jelennek meg újak, de fokozatosan mentek lejebb a térdem alá, már a bokámnál is van! De az orvos ezt is mondta műtét előtt. Ez mind természetes, ne aggódj! :)
946. Cukifej
2013. nov. 27. 09:38
Jaj én is ezt a furi érzést fedeztem fel.De akkor mikor fog elmúlni,ha még 4 hét után is ezt érzed?? Azt hittem addigra sokkal jobb lesz :)Én most úgy vagyok a szorító ruhával,hogy ha leveszem és lezuhanyzok akkor utána megint kidudorodik a hasam,szóval csak kis ideig marad úgy,mint szorító ruha alatt,emiatt sokszor félek,hogy em is llesz hosszútávú eredménye :-) De tudom,hogy ez nem igaz,csak olyan rossz,hogy heteket kell váni,lassan 2 hetes leszek és azt gondoltam azért ilyenkorra már más eredmény lesz,tegnap meg láttam,hogy az oldalam megint tiszta lila..soha nem lesz vége :-) Na mindegy hát türelemmel kell lenni,de már jó lenne ettől szabadulni,a ruhát viselem a legnehezebben,tegnap amég kimostam felvettem a pólómat és olyan furi volt ahogy hozzá ért a bőrömhöz.Örülök neki,hogy már te így tapasztalod az eredményt,az lesz a jó,mikor már kisebb farmert kell venned! :D
945. lovag75 (válaszként erre: 943. - Cukifej)
2013. nov. 26. 21:25
Tegnap voltam 4 hetes. Nekem nem csomók vannak, hanem tenyérnyi dagadt részek. Még mindig nagyon érzéketlen!! És érdekes, de egyben nagyon rossz érzés amikor hozzáérek, nem is tudom leírni. De már enyhült kicsit, fürdéskor már hozzá tudok érni. A nadrág engem is nagyon zavar!!! Volt aki kérdezte, hogy mennyire látszik kisebbnek a szorítóruhában, mint anélkül. Én többször meg is mértem, ugyanannyi cm volt. És tegnap fürdés előtt amikor levettem ezt a gatyát, belemerészkedtem a farmeromba! Képzeljétek kisebbnek látszottam mint szorítóban, mert nem tapadt rá! Úgy örültem neki :)
944. snow_ball (válaszként erre: 943. - Cukifej)
2013. nov. 26. 11:53

Sziaaaa!! :)


Egyre jobban izgulok!! :D :D de már nagyon várom!!

Örülök, hogy végre múlnak a fájdalmaid, remélem nekem sem lesz annyira rémes, mint amilyenre gondolok!! :)


Küldöm a mail címemet!! :)

943. Cukifej
2013. nov. 26. 07:40

Sziasztok


Hogy vagytok műtétre készülők? Nekem a fájdalmam már majdnem teljesen elmúlt,ma van a 11.napom..Rengeteg a változás,már alig várom,hogy levehessem a rucit.snow_ball képet én is akartam küldeni,de nem tudom hogy kell feltölteni,ha küldesz mailt én is küldök neked egy has,csípőt :)

Már egész hozzászokott a testem a ruhához,az elején szörnyű volt,de még 1 hónapot hordani,hát ...Tényleg a szépségért meg kell szenvedni :)Lovag75 te mennyi időnél tartasz most? Neked is hullámos a bőröd és érzel csomókat? Mert én igen és olyan furi.Te érzel már rendesen a kezelt területen?Mert nekem tök érzéketlen..

942. snow_ball (válaszként erre: 941. - Lovag75)
2013. nov. 25. 17:12
Köszönöööm!!! :) ;)
941. lovag75 (válaszként erre: 940. - Snow_ball)
2013. nov. 25. 15:29
Küldtem mailben :)
940. snow_ball (válaszként erre: 938. - Lovag75)
2013. nov. 24. 23:09
Írtam Privit! :)
939. snow_ball (válaszként erre: 938. - Lovag75)
2013. nov. 24. 23:08
Adok egy mail címet inkább jó? :)
938. lovag75 (válaszként erre: 935. - Snow_ball)
2013. nov. 24. 22:36
Csak azt nem tudom hogyan kell képet beszúrni
❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook