Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zsírleszívás fórum

Zsírleszívás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯
1387. Csacsus (válaszként erre: 1386. - Pierrot)
2015. okt. 9. 19:27

Szia pierrot,


Én is nála voltam, lovagló+térd 660e Ft volt.


Nem tudom megmondani, hogy drága-e másokhoz képest, mert én több hónapnyi infógyűjtés után őt akartam és nem is mentem máshoz.


De különbözőek vagyunk, van, aki több jelölt közül a személyes találkozást követően választja ki a neki leginkább megfelelő szakembert.


Nem bántam meg a döntésemet, szép munkát végzett :)

1386. pierrot
2015. okt. 9. 15:22
Lányi Cecília a lovagló + csípőmre 650 ezret mondott ebben minden benne van. De úgy h először azt mondta első ránázésre h mit akarok, hol dugtam el zsírt..olt. Majd levetkőzve azért látta a lovagló egyértelműen a csípő nem annyira pártolta, de azt mondta oké, ha akarom teljesen leszedi (nyiván nem csontig:) Nem nagyon drága ez így ?
1385. NNelly (válaszként erre: 1384. - Pierrot)
2015. okt. 7. 07:27
Általában 80-120 között van régiónként + altatás + ruha. De nyilván vannak egyedi árak is.
1384. pierrot
2015. okt. 6. 22:34
Sziasztok, köszönöm szépen a válaszokat ! :) Én ma brutálisan drága árat kaptam lovagló és csípő leszívásra... Ha lenne olyan, aki nem feltétlenül akarja titokban tartani, és lesz oly kedves, hogy megosztaná velem kivel és mennyiért csináltatott hasonló beavatkozást, esetleg írjatok privit, nagyon érdekelne a téma :) Köszönöm !
1383. Csacsus (válaszként erre: 1381. - Pierrot)
2015. okt. 3. 11:49
Dr. Lányi C., ultrahangos zsírleszívásos módszerrel :)
1382. SantaBarbara (válaszként erre: 1379. - Pierrot)
2015. okt. 2. 21:47
Hat-nyolc hetig kell hordani a szoritonacit,az orvos eloirasatol fuggoen.
1381. pierrot (válaszként erre: 1380. - Csacsus)
2015. okt. 2. 15:55
Köszi :) Megkérdezhetem h neked ki csinálta ?
1380. Csacsus (válaszként erre: 1379. - Pierrot)
2015. szept. 30. 15:47

Szia, Karácsonyra már biztosan nagyon csinos és szorítónaci mentes leszel! :)


Általában 5-6 hétig szokta kérni a doki a viselést (nekem 5 hét+fokozatos elhagyás volt a kérés).


Én a lovaglót és a térdet csináltattam meg, és 2,5 hetesen, hosszú szűk ruhában (+szorítónaciban) áttáncoltam egy esküvőt :D


Ne aggódj,amíg hordod, addig is vehetsz fel szűk nadrágot, semmi sem látszik :D

A felsőknél érdemes bővebbeket választani, mert ha nem magas fazonú ÉS vállpántos a fazon, 1-2 hét után könnyen legördülhet a derekadra (sajnos én így jártam, és semmilyen megoldás nem segített :/ ... vagyis 1x-2x kölcsönvettem a gyerkőc nadrágtartóját (bajuszos mintájú :D) és abban toltam a ruha alatt :P Hát az a feeling megfizethetetlen volt :))))))

1379. pierrot
2015. szept. 30. 11:57
Sziasztok ! Ha november elején csináltatom meg a zsírleszívást, akkor karácsonyra levehetem a szorító ruhát ugye ? Lovagló és csípő + mellnagyobbítás. Szerintetek karácsonyra rendben leszek, felvehetek szűk ruhát ? Előre is köszi :)
1378. Veila
2015. szept. 15. 16:49

Köszönöm szepen, Lányok. :)


Urszán doki csinálta ( korábban nala voltam felvarrason+implant), hagyományos zsirleszivas volt. Igen, a lovaglocomb volt korábban csak, de hozza vettük a csipot is egy kicsit, hogy szép legyen a forma. Mostmár délután van, fájdalom továbbra sincsen, remelem, igy is marad. :) Kedden lesz kontroll, kiváncsi vagyok ra. Bar persze akkor még sokat nem fogok látni. Bar jo volt ma, amikor váltottam ki a gyógyszertárban a hasbaszurit, a tükörben észrevettem magam es a sziluettem annyira más volt, hogy csak néztem es néztem magam es nagyon örültem. :)

1377. SantaBarbara (válaszként erre: 1375. - Veila)
2015. szept. 15. 11:27

Jo gyogyulast kivanok!

Milyen modszert valasztottal es ki csinalta?

1376. Csacsus (válaszként erre: 1375. - Veila)
2015. szept. 15. 10:44

Szia Veila,

Örülök, hogy túl vagy rajta és jól érzed magad! :)

Mi volt az a 4 terület? Most csak a lovagló ugrik be... Kit választottál végül?

Köszönöm szépen, szép napot, jó pihenést mára! :)

1375. Veila
2015. szept. 15. 07:02

Sziasztok!


Tegnap megvolt a zsirleszivasom, 4 területet érintett. Aki esetleg bizonytalan, hogy neki vágjon-e ( fájdalom stb.), csak bátorítani tudom. Mutet utani reggelen vagyok, gyógyszert nem is kell bevennem fájdalomcsillapítasra. Szval nagyon orulok, hogy megcsinaltattam. ;)

1374. Csacsus (válaszként erre: 1373. - Enicko)
2015. szept. 2. 17:26

Szia Enicko!


Nekem lovaglóról volt zsírleszívásom, UH-os technikával kombinált módszerrel.


Nagyon elégedett vagyok az eredménnyel azóta is, nagyon szép, sima maradt a bőrfelszín és egészen átalakult tőle az alakom összképe, bár csak 1 ruhamérettel kell kisebbet hordanom.


Sajnos képet nem csináltam, a doktornőnél készülteket meg nem hoztam el.


Vissza tudod olvasni a hozzászólásaimat, ha a nevemre rákeresel, elég részletesen leírtam mindent. Ha esetleg még lenne további kérdésed, szívesen válaszolok :)


Sok sikert! :)))

1373. Enicko
2015. szept. 2. 10:17

Sziasztok!


Hasi es derektaji zsirleszivasra megyek hamarosan, mely egybe lesz kotve mellimplantatum beultetessel. A kerdesem az lenne, hogy valaki vegig csinalta-e mar ezt? Esetleg csak a zsirleszivast, ezzel kapcsolatban szeretnek erdeklodni, tanacsokat ovasni ill., lehetoseg szerint elotte utana kepet latni!

Elore is nagyon koszi! :)

1372. Veila
2015. aug. 2. 23:28

Sziasztok!


Köszönöm szepen a válaszokat. :)

A plasztikai sebészek miert nem az ultrahangos módszert használják vajon?


Nekem lovaglo lesz... Még gondolkodom nagyon, hogy melyik módszer legyen...

1371. Csacsus (válaszként erre: 1369. - Veila)
2015. aug. 2. 19:55

Kedves Veila,


Engem Lányi drnő műtött, azért választottam őt, mert az ő módszerével a zsírszövet eltávolítása során nem sérül a kötőszövet, így a megmaradt rugalmas rostok gyorsabb és fájdalommentesebb gyógyulást, egyenletesebb letapadást ígérnek, mint pl. a vibrációs kanüllel. Olyan érzékeny területeken is sikerrel alkalmazzák, mint a térd környéke (nekem lovagló és térd volt).


A gyors gyógyulás és a szép felszín is bejött, ma sem választanék mást! :D


Ha kérdésed lenne még, szívesen válaszolok. Sok sikert a Neked legmegfelelőbb módszer kiválasztásához! :)

2015. aug. 2. 00:55
A mikrokanülös, Lipomatic készülékkel végzett Tumescens zsírleszívás egyenletesebb eredmenyt ad,mint az ultrahangos zsirleszivas.
1369. Veila
2015. aug. 1. 20:36

Sziasztok!


Esetleg tud nekem vki abban segíteni, hogy elmondjatok, hogy zsirleszivas teren mi a különbség egy plasztikai sebész általi mutet es mondjuk Lányi C. bőrgyógyász zsirleszivasa kozott? Köszönöm szepen.

1368. Fairy1978
2015. júl. 27. 14:57
Valakit műtött Awil Matanus?
2015. júl. 11. 16:52

Gyogyszert nem is kell ra szedni.

kb.10-14 nap alatt szunik meg a kellemetlen erzes,enyhe fajdalom. Comb leszivas eseten az ules eleg rossz:),az odema miatt feszul is.

1366. Pompomm
2015. júl. 9. 14:17
Csajok. Zsírleszívástól számítva mennyi idő múlva múlik el a fájdalom? Nem mintha nem lehetne kibírni, nem szedek gyógyszert, csak azért zavaró, főleg mikor felállok/leülök, meg a húgom is nyaggat a nyári programok miatt, de jelenleg úgy sétálok, mint egy robot, marha lassan és darabosan. Mire számítsak?
2015. jún. 29. 14:29
Alaposan korbe kell jarni az orvosokat!
1364. Fairy1978 (válaszként erre: 1352. - SantaBarbara)
2015. jún. 29. 12:31
Sajnos még nem és nem is tudok edzeni menni. Most a dr gill-t néztem, hogy oda is el kéne mennem megnézni. Voltam az aestecikában de 1,5 óra várakozás után eljöttem, de még megyek konzultációra csak más orvoshoz.
1363. SantaBarbara (válaszként erre: 1361. - Pompomm)
2015. jún. 25. 13:23
Erzekenyseg lehet,de az nem zavaro,inkabb a szoritoruha viselese a kellemetlen,foleg melegben.
1362. NNelly (válaszként erre: 1361. - Pompomm)
2015. jún. 25. 07:38

5. hétre átlagban gyógyultnak mondható a terület, egy kis érzékenység lehet még, de az nem látszik.

Viszont a szorítóruhát akkor még viselni kell.

1361. Pompomm
2015. jún. 24. 14:29

Sziasztok!


Van valakinek esetleg egy 4. és egy 5. hetes comb-vagy hasleszívásról fotója? Fontos lenne látnom,hogy milyen állapotban leszek addigra, fájdogál-e akkor még (nem baj,ha igen,csak akkor úgy tervezek).


Smartlipo-val lesz egybekötve nálam.


Nagyon sokat segítenétek vele, előre is köszönöm!

1360. SantaBarbara (válaszként erre: 1359. - B90b4ab208)
2015. jún. 14. 15:32

A zsirsejtek szama csokken leszivassal, azok nem potlodnak,de a megmaradtak merete nohet,igy helytelen eletmod kovetkezmenyekent ismet lehet hizas,de azert inkabb azokon a reszeken,ahol nem tortent leszivas.

Te mar szepen elkezdted a sportot,ez nagyon jo. Folytasd,torekedj a rendszeressegre,akkor se hagyd ki,ha csak kevesebb idod van ra.

2015. jún. 3. 18:22
Barbi egyébként simán visszalehet hízni amit leszívtak? volt h azt olvastam h ahol leszívták oda már nem hízunk..csak akkor ha 50 kg-at szedünk fel..
2015. jún. 3. 17:39

Orulok,hogy elegedett vagy :)

kb.6-8 het utan kell ertekelni az eredmenyt.

Meg valoszinu,hogy csokkenni fog a meret,de figyelj a kajara is:)

❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook